Jack Reacher: Asla Geri Dönme Konusu

0/5 Votes: 0
Report

Description

Jack Reacher 2012 yılındaki ilk filmle sinema dünyasında ses getirmişti. Bunun üzerine devam filmi kaçınılmaz olmuştur. Jack Reacher: Asla geri dönme filminin orijinal ismi Jack Reacher Never go Back olarak belirlenmiştir. Ayrıca Jack Reacher 2 ismi de belirlenmiştir. Bünyesinde aksiyon ve gerilim unsurlarını barındıracak yapımın yönetmenliğini Edward Zwick üstlenmiştir. Filmin süresi 119 dakikadır. Filmin senaryosunu Edward Zwick ile birlikte Marshall Herskovitz kaleme almıştır.

Jack Reacher: Asla Geri Dönme Konusu:

jack-reacher-konusu
Jack Reacher yaşadığı olayların ardından eski ordu üssüne geri dönmeye karar vermiştir. Ordu üssüne döndüğünde birçok olayla karşılaşan Reacher, eski binbaşının casuslukla suçlandığını öğrendiğinde büyük bir şok yaşamıştır. Bunun yanı sıra 16 yıl önce gerçekleşmiş cinayetin bir numaralı şüphelisi olarak görülen Reacher, artık adını temize çıkarmak zorundadır.

jack-reacher-poster
Jack Reacher, adını temize çıkarmak için çabalarken kanundan kaçmak zorundadır. Bunun yanı sıra kendi hayatını adeta sonsuza kadar değiştirecek olan büyük bir sırrı açığa çıkarmaya da çalışacaktır. Olayları araştıran Reacher, kendini büyük bir hükumet komplosunun ortasında bulacaktır. Karşısına aldığı kişiler nüfuzlu kişiler olsa da Reacher’i yolundan hiçbir şey döndüremeyecektir. Bu da ortaya müthiş bir kovalamaca çıkaracaktır. Yayınlanan fragmanları ile dikkat çeken Jack Reacher: Asla Geri Dönme sürükleyici filmlerden hoşlanan kişiler için önemli bir alternatif olacaktır. Basın gösterimlerinde övgü almayı başaran filmin heyecanı ilk filmin bıraktığı yerden devam edecek.

Jack Reacher: Asla Geri Dönme Karakterleri / Oyuncuları:

Jack Reacher:

jack-reacher
2012 yılındaki ilk filmde Jack Reacher karakterine hayat veren Tom Cruise bu filmde de aynı rolle karşımıza çıkıyor. Aksiyon filmlerinin aranan isimlerinden olan Tom Cruise, özellikle Görevimiz Tehlike serisinden sonra büyük bir üne kavuşmuştur. 54 yaşındaki ünlü isim yine mükemmel bir oyunculuğa imza atmış görünüyor.

Susan Turner:

susan-turner
Filmde Susan Turner karakterine ünlü oyuncu Cobie Smulders hayat veriyor. Özellikle How I Met Your Mother dizisindeki rolüyle dikkat çeken 34 yaşındaki Kanadalı oyuncu birçok önemli projede yer almıştır.

General Harkness:

general-harkness
Yapımda General Harkness rolüne Robert Knepper hayat veriyor. Kötü adam rolüne son dönemlerde en fazla yakıştırılan oyuncu özellikle Prison Break dizisindeki T-Bag rolüyle büyük beğeni toplamıştır. Son dönemlerde dizilerin yanı sıra önemli filmlerde de boy göstermeye devam etmektedir.

Espin:

espin
Filmde Espin karakteriyle Aldis Hodge karşımıza çıkıyor. Son dönemlerin aranılan isimlerinden olan Hodge, özellikle Turn, Underground gibi dizilerle dikkat çekmeyi başarmıştır. Özellikle aksiyon tarzı yapımlarda daha sık karşımıza çıkmaktadır.
Asla Geri Dönme filminde ayrıca Danika Yarosh, Robert Catrini, Sue-Lynn Ansari, Holt McCallany gibi isimler de rol almaktadır. Gösterimi özellikle ilk filmi beğenenler tarafından merakla beklenen film, görsel efektleriyle de gündeme gelecek gibi görünüyor. Bakalım bu önemli yapım gişede beklenen başarıyı elde edebilecek mi?

Jack Reacher: Asla Geri Dönme Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *