Birbirinden İyi Jennifer Aniston Filmleri

0/5 Votes: 0
Report

Description

Birbirinden duygusal, komik ya da merak uyandırıcı filmlere imza atan, evimizin masum yüzlü aktristi Jennifer Aniston, Hollywood’un da aranılan karakterlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Jennifer Aniston Filmleri bazen yerinde olmak istemediğimiz hayatları gözler önüne sergiler, bazen de keşke ben yaşasaydım diyebileceğimiz güzel hayatlar sunar seyirciye. 1969 yılında Los Angeles’da doğan ve 80’li yıllarda küçük rollerde oynarken keşfedilen Jennifer Aniston, daha sonra çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır. Kendisi gibi babasıda bir sinema oyuncusu olan babası Yunan asıllı, Annesi ise İskoç kökenli olan yıldız, uzun soluklu dizler ile seyircinin gönlünü feth ederek çeşitli ödüller kazanmıştır. Birbirinden özel karakterlere büründüğü Jennifer Aniston Filmleri sayesinde Dünya’ya ününü duyuran yıldızın en çok konuşulduğu yanı başarısız geçen ve boşanmayla sonuçlanan Brad Pitt evliliğidir. Jennifer Aniston Filmleri her yaştan izleyiciyi oldukça etkiler. Minyon görünüşü sayesinde bazen evin haşarı kızını, güzelliği sayesinde bazen erkekleri peşinden koşturan zeki kadını evlerimizde misafir ederiz gönül rahatlığıyla. İşte en beğenilen Jennifer Aniston Filmleri IMDb puanları baz alınarak listemize şu şekilde girmekte.

Jennifer Aniston Filmleri

20. Seni Beklerken – Til There Was You – 1997 – IMDb: 4,8


Kaderin iki yabancıyı aşkla bir araya getirmesini anlatan romantik bir komedi filmine ne dersiniz. Jeanne ve Dylan sonunda hayatlarının aşklarını bulduklarına inandılar, ama gerçek öyle miydi?

19. Bir Koca Şart Mı? – Picture Perfect – 1997 – IMDb: 5,5


İşinde başarısız, yeterince dengeli olmadığı için terfi etmeyi başaramayan bir reklamcı olan Kate, bunun üzerine hayatını sorgular ve ciddi bir ilişkinin peşine düşer. Bu kez de iki erkeğin arasında kalan Kate için işler yolunda gitmemektedir. Yine Romantik-Komedinin en güzel örneklerinden birisi.

18. Özel Bir Gün – Mother’s Day – 2016 – IMDb: 5,6


Kısa süre önce boşanmış 2 çocuk annesi bir kadın, 16 yaşındaki kızına hem babalık hem de annelik yapmanın zorluklarıyla savaşan bir kadın, ünlü bir kadın yazar ve ailesiyle arası iyi olmayan bir kadın, ve tüm bu kadınların Anneler Günü’nde bir şekilde hayatlarının birbirine bağlanması ele alınmış.

17. Ayrılık – The Break-Up – 2006 – IMDb: 5,8


Saygıya ve sevgiye dayalı uzun soluklu bir ilişki yıpranmaya başladıysa bitirilmeli mi? Çiftimiz ne yardan ne de serden vazgeçecek gibi görünüyor. Tabi bu durum kimi zaman komik, kimi zaman acı verici bir çok gelişmeyi ekranlara taşıyor. Yine sıra dışı bir romantik komedi filmi sizler için.

16. Belalı Rehine – Life of Crime – 2013 – IMDb: 5,8


Varlıklı bir adam olan Frank Dawson’ın eşi Mickey Dawson Hırsızlıktan hapis yatan ve iki arkadaş tarafından kaçırılır. Fidyeciler Frank’ten eşi karşılığında bir milyon dolar fidye isterler. Ancak tahmin etmedikleri bir şey vardır. Frank zaten metresiyle birlikte olabilmek için karısından kurtulmanın yollarını aramaktadır. İşte bundan sonra işler bir hayli karışacaktır. Şimdi Mickey kocasından intikam almak için kendisini kaçıranlarla işbirliği yapmaya karar verir.

15. Sürpriz Baba – The Switch – 2010 – IMDb: 5,9


40 yaşına basmış olan Kassie uygun erkeği bulamayınca, suni döllenme yoluyla hamile kalmaya karar verir. En iyi arkadaşı olan Wally, ona destek vermek için yanında görünmekte ama bir yandan da Kassie’ye karşı itiraf edemediği bir ilgi beslemektedir. Bu durumu fırsat bilen Wally gizlice, spermleri kendisininkiler ile değiştirir. Kassie hamile kalır ancak çocuğunun gerçek babasının Wally olmasını hiç beklemiyordur.

14. Aşk Yönetimi – Management – 2008 – IMDb: 5,9


Sanat eserlerinin pazarlanması işinde çalışan Sue işi gereği şehir şehir dolaşarak satış yapmak zorundadır. Bir gün gittiği bir şehirde ki motel müdürünün Sue’ye aşık olmasıyla olaylar eğlenceli bir hal alır.

13. İşte Aradığım Kız – She’s The One – 1996 – IMDb: 6,1

 

Francis Wall Street’in acımasız dünyasında ayakta durmayı başaran bir iş adamı, Mickey ne istediğinden bir türlü emin olmayan büyük ağabey; Ve iki kardeşin aynı kadına aşık olmasıyla gelişen komik olaylar. Gülmekten kırılacaksınız.

12. Rock Yıldızı – Rock Star – 2001 – IMDb: 6,2


Gündüzleri fotokopi makinası tamir eden, geceleri ise dünyaca ünlü bir heavy-metal grubunun şarkılarını yorumlayan Chris’in şansının birden dönmesi ve menejeriyle beraber hayal bile edemeyecekleri çılgın bir dünyaya adım atmaları konu edilen 80’li yıllarda geçen güzel müziklere sahip bir film.

11. İlişki Durumu: Kaçamak – She’s Funny That Way – 2014 – IMDb: 6,2


Evli bir tiyatro yönetmeninin yeni oyunu için seçmelerde gözüne çarpan ve eskiden fahişelik yapmış olan bir aktriste ilgi duyması sonucu rolü ona vermesiyle hikayemiz başlar. Roller dağıtılmıştır ancak öyle bir ilişki yumağı içine düşülecektir ki, aşk tüm kahramanlarımızı içinden çıkılması imkansız bir durumun ortasında bırakacaktır.

10. Uykusuz Geceler – Dream For An İnsomniac – 1996 – IMDb: 6,2


Uyuyan güzel masalının tam aksine Frankie 6 yaşından beri uykusuzluk hastalığından muzdarip uyuyamayan güzeldir. Bir yolculuk sırasında karşısına David çıkar ve aklını başından alır. Ancak önünde sadece dört gün vardır ve onu da hayatının aşkını bulduğuna inandırması için zaman sınırlıdır.

9. Hayatım Yalan – Just Go With it – 2011 – IMDb: 6,3


Ünlü bir plastik cerrah olan Danny bir anda ağzından kaçan bir yalanın üstünü örtmek ve işleri yoluna koymak için Yakında boşanacağı karısı rolü için biçilmiş kaftan olan sadık asistanından bunu ister. Fakat olaylar farklı bir şekilde gelişecek ve bu ufak yalan sonucu trajikomik bir Hawaii tatilinde ortalık birbirine girecektir.

8. Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar – He’s Just Not That Into You – 2009 – IMDb: 6,4


20’li 30’lu yaşlarda bir grup insanın hikayesi gayet eğlenceli bir şekilde işlenilmiş. Marslı sayılan erkekler ile Venüslü kabul edilen kadınların karmaşıklıkları, çelişkiler üzerinden kurgulanmış bu harika komedi kaçırılmamalı.

7. Cake – 2014 – IMDb: 6,4


Claire toplumdan uzaklaşmış, kendi halinde yaşayan bir kadındır. Sıkıntılarından kurtulmak için katıldığı terapi grubunda yaşanan olaylar dengesini daha da fazla alt üst eder. Grupta intihar eden arkadaşı Nina Claire’ın rüyalarına girerek yardımını istemektedir. Gerçeklerin peşine düşen Claire, Nina’nın kocasını ve küçük oğlunu bulur ancak aradığı cevaplar umduğu gibi olmayacaktır.

6. İyi Bir Kız – The Good Girl – 2002 – IMDb: 6,5


Birbirlerini deli gibi seven Phil ile Justine’in artık bir çocuk yapmalarının vakti gelmiş görünüyor. Ancak tüm denemeler boşa çıkıyor ve Justine bir türlü hamile kalamıyor. Phil’in uyuşturucu kullanmasını bu sorunun nedeni olarak gören Justine birlikte çalıştıkları Holden’in çocuk yapmak için doğru adam olduğuna karar veriyor. Holden’ın görünmeyen yüzü ortaya çıkıyor ve işler oldukça tehlikeli bir hal alıyor.

5. Raydan Çıkanlar – Derailed – 2005 – IMDb: 6,6


Aldatma konusu üzerine oturtulmuş bir gerilim filmi. Hakikaten filmin sonuna doğru işler raydan çıkıyor. Trende tanıştığı evli bir kadınla romantik bir yemek, ve devamı gelen buluşmalar. Otel odasında sonuçlanan aldatma, odayı basan hırsızlar, ne yok ki bu filmde. Son dere sürükleyici bir gerilim, sevenlere duyurulur. Romanını da okuyabilirsiniz ayrıca.

4. Aman Tanrım – Bruce Almighty – 2003 – IMDb: 6,7


Bruce New York’ta yaşayan, her şeyden şikayet ederek hep Tanrıya yakaran bir televizyon muhabiridir. Tanrı bir gün bu yakarışlara cevap olarak kendi gücünü kısa bir süreliğine Bruce’ye verirse neler olur? Gülmekten karnınızı ağrıtacak bu filmde bazı hayata dair sorgulamalarla da karşılaşacaksınız.

3. Patrondan Kurtulma Sanatı – Horrible Bosses – 2011 – IMDb: 6,9


Bir türlü terfisi gerçekleşmeyen Yönetici adayı Nick, Asistanına asılan bir Diş hekimi Dr. Julia, şirketin yeni sahibi tarafından kariyeri tehlikeye atılan Muhasebeci Kurt ve birbirinden habersiz bir toksik atığa maruz kalırlar.

2. Marley ve Ben – Marley & Me – 2008 – IMDb: 7,1


Karlı bir günde evlenen John ve Jenny, soğuk kış günlerini geride bırakarak güneşin eksik olmadığı Florida’ya taşınmaya karar verirler. Rakip iki gazetede çalışan çiftimiz zaman içerisinde evliliğin zorluğu ve çocuk sahibi olma konusunda problemler yaşarken hayatlarına giren bir köpek sayesinde gelişen olaylar içerisinde kendi çözümlerini bulacaktır.

1. Bu Nasıl Aile – We’re The Millers – 2013 – IMDb: 7,5


David müşterileri arasında aşçılar hatta anneler olan bir ot satıcısıdır. David yaşadığı bölgede gençlere yardım etmeye çalışırken gençler tarafından zulası ve tüm parası çalınır. Tedarikçisine borçlanan David artık daha büyük bir iş yapmak zorundadır. Komşularının da yardımıyla mükemmel bir plan yapan David sahte eşi ve sahte çocuklarıyla eğlenceli bir yolculuğa çıkar.

Bonus: Ödül Peşinde – The Bounty Hunter – 2010 – IMDb: 5,5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *