Kaptan Amerika; Kahramanların Savaşı Filmi Konusu ve Yorumları

0/5 Votes: 0
Report

Description

6 Mayıs 2016’da gösterime girmesi planlanan Kaptan Amerika; Kahramanların Savaşı filmi Marvel’in 2016’da çıkaracağı ağır toplardan biri konumunda. Yönetmen koltuğunda Anthony Russo ve Joe Russo oturmakta. 2016 Yapımı Kaptan Amerika filminin senaryosu Christopher Markus tarafından yazılmış. Marvel’in çizgi romanlarından uyarlanan film Bilim kurgu, macera türlerinin muhteşem bir karışı olacak gibi. Başrollerde ise serinin diğer filmlerinden de tanıdığımız isimler var. Kaptan Amerika rolünde Chris Evans ve Iron man rolünde Robert Downey Junior var.

Captain America Civil War 2
Kaptan Amerika; Kahramanların Savaşı Filminin Konusu ise bir önceki filmin devam filmi özellikleri taşıyor. Ultron çağındaki gelişmeler sonrası çıkartılacak bir kanun ile süper kahramanların toplumsal konumunu değiştirmek isteyenler vardır. Bu durum kahramanları da ikiye böler. Bir grup Kaptan Amerika‘yı desteklemektedir. Diğer bir grupsa Iron Man‘in arkasında örgütlenir. Birbirinden güçlü bu karakterlerin arasında oldukça büyük bir iç savaş çıkar.
Kaptan Amerika Filminin oyucu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer almakta. Scarlett Johannson, Anthony Mackie, Jeremy Renner bunlardan bazıları. Filmin dağıtımı Walt Disney ve Motion Pictures tarafından gerçekleştirilmekte.

Captain America Civil War 1
Uzun yıllar boyu beraber düşmanlarla savaşırken gördüğümüz karakterleri birbiri ile savaşırken görmek oldukça ilginç bir deneyim olacak gibi görünüyor. Birbirinden renkli karakterleri ve muhteşem görselleri ile bundan önceki filmler seyircilerin çok ilgisini çekmişti. Marvel artık bu filmlerin yapımında iyice usta oldu. Kaptan Amerika; Kahramanların savaşı filmi de birçok seyirciyi tatmin edecek bir yapıma benziyor. Filmin Çizgi roman hayranlarını sinemaya çekmeyi başaracağı ise neredeyse kesin.

Captain America Civil War
Aksiyon ve bilim kurgu türünün harmanlandığı filmlerin seyirciye ulaşması oldukça kolay. Eğer bu türlerden herhangi birini seviyorsanız, Kaptan Amerika Serisinin diğer filmleri de kaçırmamalısınız. Mayıs’a kadar bu filmi beklemek istemeyenler serinin diğer filmlerine göz atmalı. Stan Lee’nin muhteşem serileri bir bir hayata gelirken çizgi roman tutkunları mest oluyor.

Kaptan Amerika; Kahramanların Savaşı Filmi Hakkındaki Yorumlarınızı YORUM Kısmını Kullanarak Paylaşabilirsiniz.

Kaptan Amerika; Kahramanların Savaşı Hakkında Genel Bilgi:

Filmin Orjinal İsmi: Captain America: Civil War
Yönetmen: Anthony Russo ve Joe Russo
Oyuncular: Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Anthony Mackie, Sebastian Stan ve Jeremy Renner
Tür: Macera, Bilim Kurgu, Aksiyon ve Fantastik
Ülke: ABD
Vizyon Tarihi: 6 Mayıs 2016

Kaptan Amerika; Kahramanların Savaşı Fragmanı:

Kaptan Amerika; Kahramanların Savaşı Türkçe Dublaj Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *