Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı Konusu

0/5 Votes: 0
Report

Description

Serinin merakla beklenen 5. filmi Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı hakkında, birkaç bilgi paylaşıldı. Filmin ilk resmi fragmanı yayınlanmıştı. Bunun ardından lokal fragmanlar ve Türkçe vizyon adı açıklandı. Dağıtımcı firma olan UIP Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre, filmin Türkiye vizyon adı Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı olarak belirlendi.Filmin bir diğer Türkçe ismide Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz… Orjinal adı Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales olan Karayip Korsanları serisinin son filmi, 26 Mayıs 2017’de vizyona girecek ve seyircinin beğenisine sunulacak!

karayip-korsanlari-salazarin-intikami-konusu

Filmin yönetmen koltuğunda başarılı isimler, Espen Sandberg ile Joachim Ronning yer alıyor. Merakla beklenen filmin senaryosu ise, Jeff Nathanson’a ait. Oyuncu kadrosuna göz attığımızda ise, başarılı aktör Johhny Depp ve Javier Bardem ön plana çıkıyor. Bu ikiliye ise, Kaya Scodelario, Stephen Graham, Geoffrey Rush, Brenton Thwaites, Golshifteh Farahani ve Kevin McNally gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı Konusu:

karayip-korsanlari-salazarin-intikami

Kahramanımız Jack Sparrow, tehlike dolu sularda seyrederken kötü rüzgarları hisseder. Kaptan Salazar’ın yönetiminde olan tehlikeli ve korkunç hayalet korsanlar, denizde var olan tüm korsanları öldürmüştür. Bunun ardından da Şeytan Üçgeni’nden kaçmışlardır. Tehlikeli sularda sağ kalan tek kaptan ise Jack Sparrow’dur. Sparrow, Salazar’ın intikamından ve korkutucu gazabından kurtulmak için, Poseidon Asası’nı aramaya başlar. Bu efsanevi asayı bulmak ise, düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Sparrow’a bu arayışında güzel ve zeki bir gök bilimci olan Carina eşlik edecektir. Ayrıca dik başlılığı ile bilinen genç denizci Henry de, zorlu bir anlaşma sonunda bu yolculuğa katılır. Kötü kaderin tersine çevrilmesi için büyük ve zorlu bir yola çıkan Sparrow ve külüstür gemisi, korkunç düşmanlardan kurtulmak için en doğru yolu bulmaya çalışacaklardır.

Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı Fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=w69ZgDfmKcA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *