Liste Film

  Kardeşim Benim Filmi Konusu ve Yorumları

  30.12.2015
  369

  Kardeşim Benim Filmi Konusu ve Yorumları isimli yazımız ile karşınızdayız. Başrollerinde Murat Boz, Burak Özçivit ve Aslı Enver‘in olduğu filmin yönetmeni 2005 yapımı Pardon filminin de yönetmenliğini üstlenen Mert Baykal‘dır. 15 Ocak 2016’da vizyona girecek olan filmin türü komedi ve dramı içinde barındıran orta şekerli kahve tadındadır. Filmin konusu iki küs kardeşin hayata olan bakış açılarını ve babaları öldükten sonra vasiyet üzerine bir araya gelmelerinden oluşur. İki kardeş tamamen zıt karaktere sahiptir.

  Kardeşim Benim Filmi
  Sakin bir hayat yaşayan, gizemli karaktere sahip olan, 30 yaşındaki Hakan ( Burak Özçivit ), kardeşinin aksine alternatif müzikle ilgilenir. Ozan ( Murat Boz ) ise pop müziğin ünlü isimlerindendir. Neşeli, sosyal aktivitelere ilgi duyan, konuşkan, esprili bir karaktere sahiptir. Hakan ne kadar medyadan uzak durmaya çalışsa da kardeşiyle aralarındaki küskünlük medyanın dikkatini çeker ve bu konu hakkında medya titiz davranarak bilgi sahibi olmaya çalışır.

  Kardeşim Benim Filmi 2015
  Yıllarca küs yaşayan bu iki kardeş babalarının hastalığında dahi farklı zamanlarda babalarını ziyaret etmişlerdir. Yıllarca süregelen küslüğün nedeni iki kardeşin çocukluğuna dayanmaktadır. Babaları Ozan’ ın bütün sorumluluğunu Hakan’ın omzuna yüklediği için Hakan daha olgun bir yapıya sahiptir. Küçüklüğünü doya doya yaşayamamış, hızla olgunlaşmıştır. Ağabeyinin aksine Ozan küçüklüğünün tadını çıkarmış hayatı doya doya yaşamıştır. Annelerini küçük yaşta kaybettikleri için yük Hakan’ın omzundadır. Düğün şarkıcılığı ile geçimini sağlayan baba Erkan çocukları ile göçebe hayat sürmektedir.

  Kardeşim-Benim-Filmi 2016 vizyon
  Ölümünden önce çocuklarından yerine getirmesini istediği bir vasiyet bırakır geride baba Erkan. Babanın ölümü üzerine cenazede bir araya gelen kardeşler hayatlarına kaldıkları yerden devam etmeyi planlarken babalarının vasiyetini öğrenirler ve artık her şey değişir. Heyecanla beklenen film vizyona gireceği andan itibaren büyük blr ilgiyle seyredileceğinden eminiz. Başarılı oyuncu kadrosu ve usta yönetmenle yapılan filmin büyük bir yankı uyandırmayacağı imkânsızdır izleyeceklere şimdiden iyi seyirler dileriz.

   

  Lütfen Kardeşim Benim Filmi Hakkındaki Yorumlarınızı YORUM kısmını kullanarak paylaşın.

   

  Kardeşim Benim Filmi Konusu ve Yorumları:

  Kardeşim Benim Filmi Yönetmeni: Mert Baykal
  Kardeşim Benim Filmi Oyuncuları: Burak Özçivit, Murat Boz ve Aslı Enver
  Tür: Komedi, Dram
  Ülke: Türkiye
  Yapım Yılı: 2015
  Vizyon Tarihi: 15 Ocak 2016

  Kardeşim Benim Filmi Fragmanı:

  BİR YORUM YAZIN
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.