Liste Film

  Kiralık Aşk Dizisi Konusu ve Oyuncuları

  22.11.2015
  2.492

  Bu yazımızda Türkiye’nin son dönemine damgasını vuran güzel bir aşk hikayesinden bahsedeceğiz.Yazımızda Kiralık Aşk Dizisi Konusu hakkında bilgi vereceğiz ve oyuncularını listeleyeceğiz.

  Kiralık bir aşkın gerçek aşka dönüşme hikayesi… Dizinin içeriği bir kızın belli bir meblağ karşılığı zengin oğlanı tavlaması için verilen mücadeleyi anlatıyor seyirciye.Kızımızın adı Defne, oğlanımızın adı Ömer. Ömer bir ayakkabı tasarımcısıdır. Kendisi ve en yakın arkadaşı, dostu, kardeşi gibi gördüğü Sinan’la kurduğu şirketin ayakkabılarını tasarlamaktadır. Sinan ise işin mali ve idari kısımlarını yönetmektedir. Hikayemizin başlangıcına sebep olan insansa Ömer’in amcasının eşi yani yengesi Neriman İplikçi’dir. Neriman hanım kayınpederi ile girdiği anlaşma (veya mutabakat desek de yanlış olmaz sanırım) sonucu yeğenini evlendirmesi şartıyla bir köşk ile ödüllendirilecektir.

  Kiralık Aşk Dizisi Konusu

  Kiralık Aşk Dizisi Konusu

  Köşk hastalığı mı dersiniz mal mülk sevdası mı artık her neyse bu cesaretle bu işe girişir. Defne’nin para ihtiyacıysa mafyanın eline kumar belası yüzünden düşen ağabeyi yüzündendir. 200.000 lira borcunu Neriman hanımdan alarak anlaşmayı kabul eder. Hikayenin devamında enteresan olaylar meydana gelecektir elbette. Bana soracak olursanız yaz dizisinin bu kadar tutacağı düşünülmemekten kaynaklı olsa gerek senaryo rayından çıkıp başka bir entrikaya doğru yol almaktadır. Eğer Defne’nin kiralık olduğunu Ömer öğrenirse ile başlayan cümlelerin sonunu henüz bilmiyoruz fakat benim dizilerde en sevmediğim olayların başında gelen diziye sonradan oyuncu dahil etme hastalığı bitmediği sürece gerçek senaryolar görmeyeceğiz.

  Kiralık Aşk Dizisi Oyuncuları

  Defne – Elçin Sangu

  Kiralık Aşk Defne
  Ömer – Barış Arduç

  Kiralık Aşk Ömer
  Sinan – Salih Bademci

  Kiralık Aşk Sinan
  Yasemin – Sinem Öztürk

  Kiralık Aşk Yasemin
  Neriman – Nergis Kumbasar

  Kiralık Aşk Neriman
  Necmi – Levent Ülgen

  Kiralık Aşk Necmi
  Hulusi – Ferdi Merter

  Kiralık Aşk Hulisi
  Esra – Melissa Giz Cengiz

  Kiralık Aşk Esra
  Türkan – Hikmet Körmükçü

  Kiralık Aşk Türkan
  İsmail – Kerem Fırtına

  Kiralık Aşk İsmail
  Nihan – Sanem Yeles

  Kiralık Aşk Nihan
  Koray – Onur Büyüktopçu

  Kiralık Aşk Koray
  Serdar – Osman Akça

  Kiralık Aşk Serdar
  Vedat – Ender Sakallı

  Kiralık Aşk Vedat
  Usta – Ayberk Atilla

  Kiralık Aşk Usta

  BİR YORUM YAZIN
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. byznrdlbş dedi ki:

   Bu diziyi gerçekten çok beğenerek izliyorum ayrıca tüm oyunculara gece gündüz verdikleri emekten dolayı teşekkür ediyorum

  2. Anonim dedi ki:

   Barış arduç elcin sangu birbirlerini çok yakışyolar