Kiralık Aşk Dizisi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Kiralık Aşk Oyuncuları oldukça başarılıdır. Bu yazımızda Türkiye’nin son dönemine damgasını vuran güzel bir aşk hikayesinden bahsedeceğiz. Yazımızda Kiralık Aşk Dizisi Konusu hakkında bilgi vereceğiz ve oyuncularını listeleyeceğiz.

Kiralık bir aşkın gerçek aşka dönüşme hikayesi… Dizinin içeriği bir kızın belli bir meblağ karşılığı zengin oğlanı tavlaması için verilen mücadeleyi anlatıyor seyirciye.Kızımızın adı Defne, oğlanımızın adı Ömer. Ömer bir ayakkabı tasarımcısıdır. Kendisi ve en yakın arkadaşı, dostu, kardeşi gibi gördüğü Sinan’la kurduğu şirketin ayakkabılarını tasarlamaktadır. Sinan ise işin mali ve idari kısımlarını yönetmektedir. Hikayemizin başlangıcına sebep olan insansa Ömer’in amcasının eşi yani yengesi Neriman İplikçi’dir. Neriman hanım kayınpederi ile girdiği anlaşma (veya mutabakat desek de yanlış olmaz sanırım) sonucu yeğenini evlendirmesi şartıyla bir köşk ile ödüllendirilecektir.

Kiralık Aşk Dizisi Konusu

Kiralık Aşk Oyuncuları
Kiralık Aşk Oyuncuları

Köşk hastalığı mı dersiniz mal mülk sevdası mı artık her neyse bu cesaretle bu işe girişir. Defne’nin para ihtiyacıysa mafyanın eline kumar belası yüzünden düşen ağabeyi yüzündendir. 200.000 lira borcunu Neriman hanımdan alarak anlaşmayı kabul eder. Hikayenin devamında enteresan olaylar meydana gelecektir elbette.

Bana soracak olursanız yaz dizisinin bu kadar tutacağı düşünülmemekten kaynaklı olsa gerek senaryo rayından çıkıp başka bir entrikaya doğru yol almaktadır. Eğer Defne’nin kiralık olduğunu Ömer öğrenirse ile başlayan cümlelerin sonunu henüz bilmiyoruz fakat benim dizilerde en sevmediğim olayların başında gelen diziye sonradan oyuncu dahil etme hastalığı bitmediği sürece gerçek senaryolar görmeyeceğiz.

Kiralık Aşk Oyuncuları

Defne – Elçin Sangu

Kiralık Aşk Defne

Ömer – Barış Arduç

Kiralık Aşk Ömer

Sinan – Salih Bademci

Kiralık Aşk Sinan

Yasemin – Sinem Öztürk

Kiralık Aşk Yasemin

Neriman – Nergis Kumbasar

Kiralık Aşk Oyuncuları
Kiralık Aşk Oyuncuları

Necmi – Levent Ülgen

Kiralık Aşk Necmi

Hulusi – Ferdi Merter

Kiralık Aşk Hulisi

Esra – Melissa Giz Cengiz

Kiralık Aşk Esra

Kiralık Aşk Oyuncuları Kimlerdir?

Aşağıda yer alan listeye göz atarak oyuncuların devamını öğrenebilirsiniz.

Türkan – Hikmet Körmükçü

Kiralık Aşk Türkan

İsmail – Kerem Fırtına

Kiralık Aşk İsmail

Nihan – Sanem Yeles

Kiralık Aşk Nihan

Koray – Onur Büyüktopçu

Kiralık Aşk Koray

Serdar – Osman Akça

Kiralık Aşk Serdar

Vedat – Ender Sakallı

Kiralık Aşk Vedat

Usta – Ayberk Atilla

Kiralık Aşk Usta

Kiralık Aşk Oyuncuları oldukça başarılı isimlerdir. Özel olarak seçilen oyuncular diziye renk ve akıcılık katmıştır. Kiralık Aşk konusu bakımından eğlenceli ve sürükleyicidir.

2 comments on "Kiralık Aşk Dizisi Konusu ve Oyuncuları"

  1. byznrdlbş says:

    Bu diziyi gerçekten çok beğenerek izliyorum ayrıca tüm oyunculara gece gündüz verdikleri emekten dolayı teşekkür ediyorum

  2. Anonymous says:

    Barış arduç elcin sangu birbirlerini çok yakışyolar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *