Kocan Kadar Konuş Diriliş Filmi Konusu ve Yorumları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Kocan Kadar Konuş Diriliş Filmi Konusu ve Yorumları isimli yazımıza geçmeden önce serinin ilk filminin çok başarılı olduğunu belirtmek isteriz. Ezgi Mola’nın eğlenceli performansı ile çok beğenilen Kocan Kadar Konuş Filmi yönetmeni seyircileri ikinci film için çok fazla bekletmedi. İlk filmde modern şehir kadınının yaşadığı komik olayları anlatan yapımın ikincisi 1 Ocak 2016‘da gösterime girmeye hazırlanıyor. Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü üstleniyor. Başrollerde ilk film ile oldukça iyi eleştiriler alan Ezgi Mola var. Murat Yıldırım, Hümeyra gibi isimler filmde yer almakta.

Kocan Kadar Konuş Diriliş Filmi
Senaryosunun Kıvanç Baruönü ve Şebnem Burcuoğlu’nun beraber yazdığı yapım, 2016’ın ilk sinema yerli sinema filmi olarak gişenin kapılarını açacak. Komedi türündeki eserin dağıtımını ise United international Pictures üstlenmiş.Devam filmi niteliğindeki film toplumsal kadın kalıplarına meydan okuyan Efsun’un hikâyesini konu alıyor. Efsun tüm tabuları yıkıp aşkı Sinan’a evlenme teklif etmesinin ardından olaylar gelişiyor. Aile olgusunun ilişkiler üzerindeki durumunu mizahi bir dille ele alan yapım, gülmek isteyen seyircinin tercih edebileceği bir iş olarak göze çarpıyor.

Kocan Kadar Konuş Diriliş Filmi 3 (1) (1)
Giderek yükselen grafiği ile oldukça tanınan bir yıldız haline gelen Ezgi Mola‘nın ilk filmdeki başarısını koruyacağına ise kesin gözüyle bakılıyor. Her daim enerjik olan oyuncu komik kadın figürünün ülkemizdeki başarılı örneklerinden biri.

Kocan Kadar Konuş Diriliş
Gecenin Kraliçesi, Kırımlı, Aşk ve Ceza, Güz sancısı gibi yapımlardan tanıdığımız Murat Yıldırımın komedi rolleri ile seyircisiyle buluştuğu ender işlerden biri Kocan Kadar Konuş; Diriliş filmi. İlk filmde de oldukça başarılı bir performans sergileyen yakışıklı oyuncu 2016 yılında adından sıkça söz ettirecek gibi duruyor. Seyircisine eğlenceli dakikalar geçirme garantisi veren film, oyuncuların hayranları tarafında kesinlikle kaçırılmamalı. Hümeyra gibi bir efsaneyi kadrosunda bulundurması yönetmenin bir diğer şansı. 2016 yılının ilk günlerinde gişe yapacak filmlerden biri olarak görünüyor. Seyircinin Türk sinemasına olan ilgisi arttıkça bu gibi kaliteli yapımların artacağını düşünüyorum.

Kocan Kadar Konuş Diriliş 2 (1) (1)

Kocan Kadar Konuş 2 Hakkında Genel Bilgi:

Yönetmen: Kıvanç Baruönü
Oyuncular: Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Hümeyra Akbay, Nevra Serezli ve Eda Ece
Tür: Komedi
Ülke: Türkiye
Vizyon Tarihi: 01 Ocak 2016

Kocan Kadar Konuş Diriliş Filmi Fragmanı:

Kocan Kadar Konuş Diriliş Filmi Kamera Arkası Görüntüleri:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *