Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua

0/5 Votes: 0
Report

Description

Kadınlar, Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua olarak ne edeceklerini merak ediyorlar. Bir eşi bilmeden namazla su içmeye zorlamak, normal şartlarda iradesi dışında hareket etmesine neden olur. Yani dinimizde çok günahtır. Ancak suda okunan sure Tebbet Suresidir. Bunun yerine, ellerinizi açıp doğrudan dua ederek Allah’tan eşinizle aranızdaki bağı güçlendirmesini isteyebilirsiniz. Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua aşağıda yer almaktadır.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua

Kocayı kendine bağlamak için tesirli dua, nasıl ve ne zaman okunmalı gibi soruların cevapları üzerinde düşünürler. Eşinizin size ısınması ve sizinle bağ kurması için Tebbet Suresi okuyabilirsiniz. 1 bardak suya 41 defa Tebbet Suresi okumalı ve bu suyu kocanıza içirmelisiniz. Su miktarını artırmak için sürahiye dökerek de kullanabilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Zikir

Kocanı kendine bağlamak için zikir seçenekleri var. Zikrin etkileri tahmin edilenden çok daha şiddetli olabilir. Bu nedenle, alanınızdaki uzmanlar rakamlarla zikir yapılmasını önermemektedir. Kasıtlı olarak Allah’ın adını sayısız şekilde dua edebilir ve zikredebilirsiniz. Namazdan sonra okuyacağınız zikrin yanı sıra niyetinizi belli eden bir dua eşinizin sizinle daha iyi bağ kurmasına da yardımcı olacaktır. Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua okuyarak da kendinize kör kütük aşık edebilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlama Duası Ne Zaman Okunur?

Kocayı kendine bağlama duası ne zaman okunur? Bağlama duasının ne zaman okunacağı belirsizdir. Yani cuma günü okumakla pazartesi günü okumak arasında hiçbir fark yoktur. İnsanlar bu duaları istedikleri zaman okuyabilirler. Ancak kocalarını kendilerine bağlamak için yaptıkları tüm duaları ve diğer eylemleri içtenlikle anlamaları gerekir.

Karı Kocayı Birbirine Bağlamak İçin Hangi Esmaül Hüsna Okunur?

Karı kocayı birbirine bağlamak için hangi Esmaül Hüsna okunur? Aile bağlarını güçlendirmek için “Ya Vedud” okunmalıdır. Bu esma aşk esması olarak da bilinir. Bu isim, sıkılmış eşleri birleştirmek, huzurlu bir aileyi yeniden kurmak veya bir kocayı birbirine bağlamak için okunabilir. Ya Vedud Esmaul Hüsna’yı okumak için gusül almak lâzımdır. Abdest alındıktan sonra 99 defa “Ya Vedud” ismi okunur. Niyetin gerçekleşmesi için iki rekat niyet namazı kılınır ve biri tekrar Allah’a dua edilir. Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua olarak her gün ettiğiniz takdirde faydasını görebilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua
Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua

Eşi Eve Bağlama Duası

Kocasının veya karısının eve karşı durduğunu düşünen kimseler eşi eve bağlama duası aramaktadır. Karısından ve karısının başkalarıyla olan ilişkisinden rahatsız olan bir kimse 21 gün boyunca aşağıdaki formülleri kullanırsa Allah’ın izniyle karısına kavuşur.

Bu işin başında, önce Allah rızası için abdest almalı, sonra niyet etmelidir. Harekete geçmeden önce şu dua okunmalıdır. Ayrıca annenin yanında olacak kişilerin isimlerini zikrederek namazı Türkçe olarak da kılabilirsiniz. Bu sayede eşiniz eve daha bağlı olacak ve yuvanızın huzuru geri dönecektir. Allah içinizdeki niyeti görür ve sizleri önemser. Temiz kalple edilen her duanın bir karşılığı olacağını bilmelisiniz. Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua etmek isteyenler, bu verdiklerimizi değerlendirebilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *