Kolonya Cumhuriyeti Filmi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

21 Nisan 2017 tarihinde vizyona girmesi beklenen, seyircisini büyük bir kahkaha tufanına tutacak olan Kolonya Cumhuriyeti, vizyonda seyircisi ile buluşmak için gün sayıyor. Çok sayıda izleyici baş rollerinde önemli isimlerin bulunmuş olduğu bu yeni diziyi izlemek için gün sayıyor. Filmin şimdiden oldukça büyük bir hasılat oranı elde edeceği ise dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Kolonya Cumhuriyeti Filmi yönetmenliğini ise Türk sinemasında önemli bir pozisyon elde eden, pek çok kişinin en sevdiği yönetmenler arasında bulunan Murat Kepez yer alıyor.

Kolonya Cumhuriyeti Filmi Konusu:

Bir komedi olarak dikkat çeken Kolonya Cumhuriyeti çok basitçe insanlar ve uzaylılar arasındaki ilişkileri konu alan bir film olarak açıklanabilir. Seyirciyi çok güldürecek bir film olmasının yanı sıra, uzaylılar ve insan ilişkilerinde de daha önce görülmemiş bir yaklaşımla ele alınmış filmin baş rollerinde ise Çağlar Çorumlu Ve Uğur Bilgin gibi önemli isimler yer alıyor. Filmde yer alan ve pek çok kişinin beğendiği bir oyuncu Mahir İpek de yer alıyor. Filmin konusuna değinecek olursak uzaylı ve Kolonya’da yaşayan yerel halk arasında yaşanan diyaloglara ve olaylara yer verdiğini söyleyebileceğimiz bu filmde, uzaylılar dünyayı araştırma faaliyetleri sırasında, Kolonya adı verilen bir kasabaya iniş yaparlar.

Kolonya Cumhuriyeti adı verilen filmde, yerli halk uzaylılar kasabalarını ziyaret edecekleri için oldukça mutludur. Mekiğin inecek olduğu yerde çok büyük bir karşılama töreni hazırlanır. Ancak bununla birlikte, kimse uzay mekiğinde meydana gelecek sıkıntıdan haberdar değildir. Uzaylılar iniş yaptıktan çok kısa bir süre zarfı sonra mekikte birtakım problemler meydana gelmektedir. Bozulan mekik sebebiyle Kolonya’da mahsur kaldıklarını söyleyebileceğimiz uzaylılar ise, kısa bir süre de olsa Kolonya’nın yerli halkı ile beraber yaşamak zorundadır. Gülmekten gözlerinizden yaş gelmesine sebep olacak film ise komedi türünde bir eser olarak dikkat çekiyor.

Kolonya Cumhuriyeti Filmi dağıtımını, önemli firmalardan birisi olan Mars Dağıtım üstlenmiş. Aynı zamanda yönetmen Murat Kepez, Dedemin Fişi ve Çarşı Pazar gibi önemli ve seyircinin çok beğenmiş olduğu bu filmlerin de daha önce yönetmenliğini üstlenmiş olarak açıklandı.

Kolonya Cumhuriyeti Oyuncu Kadrosu:

Çağlar Çorumlu:

BKM Mutfak ve Güldür Güldür ekibinin önde gelen isimlerinden birisi olan ve oyunculuğu ile pek çok kişinin dikkatini çeken Çağlar Çorumlu, Kolonya Cumhuriyeti adlı filmde de baş rolü paylaşan oyuncular arasında yer alıyor. Aslen Merzifon doğumlu olan oyuncu halen Güldür Güldür ekibi ile beraber çalışıyor. Ünlü oyuncu 2012 yılından beri Gaye Çorumlu ile evlidir.

Mahir İpek:

1972 yılında dünyaya gelen ünlü oyuncu Mahir İpek, lisede tiyatro eğitimi aldıktan sonra lisans eğitimini Sahne sanatları üzerine alarak bu alanda profesyonel olmak adına ilk adımını atmıştır. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi başta olmak üzere yerli birçok dizide görev alan ünlü oyuncu Kolonya Cumhuriyeti Filmi içerisinde de aktif görev almıştır.

 

Kolonya Cumhuriyeti Filmi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *