Liste Film

  Korkuyla Dramın Mükemmel Birleşimi: Kabustan Gelen Filmi !

  09.07.2016
  371

  Orijinal ismi Before I Wake olan ve dilimize Kabustan Gelen olarak çevrilen film, 5 Ağustos tarihinde ülkemizdeki sinemalarda gösterime girecek. Korkunun ve gerilimin yanı sıra dram öğelerinin de son derece etkili olduğu film, eleştirmenlerden önemli puanlar almayı başarmıştır. Filmin yönetmenliğini Mike Flanagan üstlenirken, senaryosunu Jeff Howard ile birlikte Mike Flanagan kaleme almıştır. Yapımcılığını Travor Macy’nin üstlendiği filmin ülkemizdeki dağıtımını TME (The Moments Entertainment) üstlenmiştir. Filmin süresi 1 saat 37 dakikadır.

  Kabustan Gelen Film Konusu:

  Before I Wake Oyuncuları
  Genç bir çift olan Jessie ile Mark, son derece sakin ve huzurlu bir hayat sürmektedir. Çift hayatlarındaki evlat eksikliğini giderebilmek için evlat edinmeye karar verirler. Oldukça sevimli bir çocuğu evlat edinen çift, bir süre sonra bu sevimli çocukta anormallikler olduğunu anlarlar. Çocuk uyku problemi çekmektedir. Bunun da en büyük nedeni gördüğü ürkütücü rüyalardır. Durumun asıl korkutucu tarafı ise, çocuğun gördüğü rüyaların çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşmesidir.

  Kabustan Gelen Filmi

  Evlat edindikleri Cody ismindeki bu sevimli çocuğun uyuduğunda rüyalarının gerçek hayata yansıması Jessie ve Mark’ın hayatını adeta kabusa dönüştürür. Çift, bu durumdan kurtulmak için çabaladıkça olaylar daha korkutucu ve karmaşık hale gelmektedir. Sadece korku değil etkileyici bir şekilde dram öğesinin de yer aldığı filmde oyunculuklar da beğenilmiştir. Filmde özellikle müzikler de başarılı bulunmuştur. Korkarken duygusal zaman geçireceğiniz filmde temponun tatmin edici düzeyde olduğu belirtilmektedir. Filmin fragmanı da dikkat çekecek bir şekilde hazırlanmıştır.

  Kabustan Gelen Filmi Konusu

  Kabustan Gelen Filmi Oyuncuları:

  Jessie – Kate Bosworth
  Mark – Thomas Jane
  Cody – Jacob Tremblay
  Whelan – Dash Mihok
  Natalie – Annabeth Gish
  Peter – Jay Karnes
  Annie – Kyla Deaver
  Öğretmen – Scottie Thompson
  Dedektif – Lance E. Nichols
  Andrea – Courtney Bell

  Kabustan Gelen Filmi Teknik Detay:

  Filmin Orjinal İsmi: Before I Wake
  Vizyon Tarihi: 5 Ağustos 2016
  Yönetmen: Mike Flanagan
  Senaryo: Mike Flanagan, Jeff Howard
  Tür: Korku, Gerilim
  Süre: 97 Dakika

  Kabustan Gelen Filmi Fragmanı:

  BİR YORUM YAZIN
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.