Kötü Kedi Şerafettin Animasyon Filmi – İnsan Mıyız Ulan Biz!

0/5 Votes: 0
Report

Description

L- Manyakta 1996’da gördüğümüzden beri bu deli kediyi çok sevdik. Bülent Üstün‘ün muhteşem serisi sonunda film oluyor. Ağzı pis ama yürekli bu kedicik bizi çok eğlendirecek. Cihangir semtinde yaşayan ve hayatının amacı rakı içip takılmak olan bu kedi birbirinden eğlenceli maceralar yaşıyor. Sinema severlerin uzun süredir beklediği film ise uzun süren yapım aşaması ile izleyicilerin sabrını zorladı.

kötü kedi şerafettin

 

2016 yılında gösterime girecek film animasyon türünde. Animasyon desek dahi, çocukların izleyebileceği bir film olarak piyasaya çıkmayacaktır. Şero ağzı oldukça bozuk bir kediciktir. Ve tahminlerimiz filmin 18 yaş üstü seyirciler için yayınlanacağı yönünde.

şero - kötü kedi şerafettin

Filmin Seslendirme kadrosu ise muhteşem isimler ile dolu. Şerafettin’i Uğur Yücel seslendiriyor. Bundan daha iyi bir casting yapmak mümkün değil gibi. Gerek duruşu ile ağır ağabeyliğini hissettiren iki isimin yan yana gelmesi oldukça başarılı bir iş olacağı yönünde sinyal veriyor.

şero - misket - kötü kedi şerafettin

Filmin Yönetmenliği Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal Tarafından gerçekleştirilmiş. Senaryo Bülent Üstün ve Levent Kazak imzası taşıyor. Anima İstanbul tarafından yapılan film, United international Pictures tarafından dağıtılacak. 5 Şubat 2016’da sinema salonundaki yerlerini ayırtın. The Bad Cat adıyla yurt dışında pazarlanması planlanıyor.

kotu-kedi-serafettin-tacettin (1)
Filmde Demet Evgar Misket’i seslendiriyor. Oyuncu kadrosunda Güven Kıraç, Okan Yalabık, Ayşen Gruda, Cezmi Baskın, Yekta Kopan, Ahmet Mümtaz Taylan gibi muhteşem isimler yer almakta. Filmde Tacettin’i seslendiren sanatçı ise hala sır gibi saklanıyor. Sinemaseverler için muhteşem bir hediye bekliyor. 82 dakika uzunluğundaki film yavaş yavaş sektörde artan animasyon yapımlara oldukça başarılı bir örnek olacağa benziyor. Yayınlanan fragmanında görüldüğü üzere oldukça özgün bir iş görünümünde. Yıllarca Türkiye’nin en ünlü kedisi olan kötü kedi Şerafettin sinemada ününe ün katacak gibi duruyor. Bize de izlemek düşer.

kötü-kedi-serafettin-seslendirme-ekibi

“İnsan mıyız ulan biz!” sloganı ile 5 Şubat 2016 yılında vizyonda olacak animasyon sinema filmi “Kötü Kedi Şerafettin” sinema filmi yapımı devam eden filmler kategorisinde Dünyanın en büyük animasyon festivali Annecy’de yarışacak.Bir detay daha verelim bu kategoride Buz Devri serisinin yapımcılarının yeni animasyon filmi Snoopy de yarışacak.Şimdi fazla uzatmadan Kötü Kedi Şerafettin Animasyon Filminin kısa ve uzun fragmanı ile birlikte usta oyuncuların bir araya gelerek seslendirdikleri görüntüleri sizler ile paylaşmak istiyoruz.Bu arada lütfen sizlerde YORUM‘larınızı eksik etmeyiniz.

“Kötü Kedi Şerafettin” Kısa Fragmanı:

“Kötü Kedi Şerafettin” Seslendirme Ekibinin Performansı:

“Kötü Kedi Şerafettin” Uzun Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *