Küçük Prens Animasyon Filmi, Konusu ve Yorumları

0/5 Votes: 0
Report

Description

2015 Fransa yapımı filmin yönetmeni Mark Osborne dır.Fransız yazar Antoine de Saint-Exupéry’in ünlü hikayesinden sinemaya uyarlanan animasyon filmi aynı isimle 23 Eylül 2015 tarihinde vizyondaki yerini almıştır. Animasyon macera alanında eğlenceli bir film daha küçük ve büyük seyircileri ile buluştu. Filmin senaristleri Irena Brignull ve Bob Persichetti harika bir iş çıkarmış diyebiliriz. Filme ülkemizde ses veren ustalar ise; Elif Acehan, Ender Yiğit, Özden Ayyıldız, Hakan Vanlı, ve Ahmet Taşar.

küçük prens 1
Başarılı bir ekip ve güzel senaryosu ile harika bir animasyon olmuş. Bir çocuğun gözünden dünyaya bakmak istiyor veya zaten animasyon filmi severseniz kaçırmamanız gereken bir yapım.

Filmin konusu ise;

küçük prens 2
Çöle uçağı çakılan bir pilotun oraya başka bir gezegenden gelen bir çocuk ile tanışması ile başlar. Güçlü bir yapısı olan anne ve ona çok benzeyen zeki kızın yaşlı pilot ile tanışması ile macera hız kazanır. Filmde pilot ve küçük arkadaşı gizemli bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuk küçük prensini sırlar ile dolu ve bir o kadar muhteşem dünyasına giriş yolculuğudur. Bu yolculukta dostluğun, arkadaşlığın sevginin ve en önemlisi kendi sınırlarını aşmanın ne kadar önemli olduğunu anlar kahramanlarımız.

küçük prens 3
Biz yetişkinlerin de Küçük Prens ile çok şey bulabileceği ve eğlenebileceği güzel bir film. İzlenmesi gereken bir film olarak önerilir.

İzlemek isteyenlere iyi seyirler dilerim.

Küçük Prens Animasyon Filmi Türkçe Fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=UmrA1QDZqww

A comment on "Küçük Prens Animasyon Filmi, Konusu ve Yorumları"

  1. Işıl says:

    Filme tek aglayan ben miyim diye bakıyorum da kitapta bu kadar ağladım aklıma gelince bile aglıyorum cocuklara böyle agır masal yapılır mı dıye dusunuyorum da, tek aglayan ben degılmişim onu farkınavarıyorum. filmi de kıtabı da cok başarılı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *