Beklenen Dizi La Casa De Papal 4.Sezon Ne Zaman

0/5 Votes: 0
Report

Description

La Casa De Papel 4. Sezon Ne Zaman?

Hem Türkiye’de hem de dünyada en çok izlenen diziler arasında yer alan La Casa De Papel, şimdiye kadar 3 sezon olarak yayınlanmıştır. İlk yayınlandığı bölümden itibaren ilgiyle izlenen dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı hakkında araştırmalar yapılmaktadır. La Casa De Papel, İspanyol yapımı bir dizidir ve yayıncılığını Netflix platformu üstlenmiştir. İlk yayınlanma tarihi olan 2017 Mayıs ayından beri dünyada dizi sektörünün gündemine oturan dizinin ilgi çekici bir konusu bulunmaktadır.

Dizinin karakterleri, ünlü oyuncular arasından seçilmiştir. Özellikle ilk iki sezonunda çok etkileyici sahneler olmasının ardından 3.sezon merakla beklenmiştir. Dizinin 3.sezonunun yayınlanması ile birlikte çok yüksek izleyici sayısına ulaşılmıştır. Dizinin büyük izleyici kitlesi, 4.sezonun ne zaman yayınlanacağını merak etmektedir. Dizi hakkında açıklamalar yapan yetkililer, 4.sezonun yayınlanma tarihi hakkında da bilgiler vermiştir. La Casa De Papel 4.sezonunun 2020 Nisan ayında yayınlanacağı açıklanmıştır.

La Casa De Papel 4.Sezon Konusu
Dünya genelinde ilgiyle izlenen dizinin konusu suç, aksiyon ve dram türleri üzerinde gelişiyor. Hayatı boyunca büyük bir soygun yapmayı planlayan ve profesör lakabı ile bilinen deha, kendine soygunda yardımcı olacak bir ekip oluşturuyor. Ekibe bir süre eğitim ve takma isimler veren profesör, dünya çapında ses getirecek soygunu başlatıyor. İspanya’nın Kraliyet Darphanesine soygun düzenleyen ekip, nefes kesici maceralar yaşıyor. Yer yer dramatik olayların da yaşandığı dizide, Profesörün düşünce ve zeka gücü ilgi çekiyor.


Dizinin ilgiyle izlenen ilk ve ikinci sezonlarında darphane soygunu etrafında gelişen olayların sonrasında profesör ve ekibi soygunu başarıyla tamamlıyor. Her ne kadar kayıplar verilse de dünyanın en önemli soygunun başarılı olmasından sonra herkes yakalanmamak için dünyanın farklı yerlerine dağılıyor. 3.sezon karakterlerin bulundukları ülkelerden görüntülenmesiyle başlıyor. Ekibin bir üyesinin yakalanmasının ardından yeni bir soygun planı yapan profesör ve ekibi tekrar İspanyaya dönüş yapıyor.

Tekrardan ses getirecek bir operasyon yapacak olan ekip, aynı zamanda arkadaşlarını da polisin elinden kurtarıyor. Heyecan dolu 3.sezon aksiyon, korku ve dram sahnelerinin ardından izleyicileri merakta bırakan bir yerde sona ermiştir. Bu nedenle La Casa De Papel 4.sezon izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir.

La Casa De Papel Kaç Bölüm Olacak Yenilikler Neler?
Yeni sezonu çekim aşamasında olan dizinin ana türleri dram ve gerilimdir. Ortalama olarak 45 dakikalık bölümlerden oluşan toplam 3 sezon yayınlanmıştır. Yönetmenliğini Alex Pina’nın üstlendiği dizi, İspanya ülkesinde geçmektedir. Dizinin önemli oyuncuları arasında Alvaro Morte, Ursula Corbero ve Pedro Alonso bulunmaktadır.4.sezonun kaç bölüm olacağı şu an belli değil.

TAGS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *