La Casa De Papel 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

0/5 Votes: 0
Report

Description

La Casa De Papel 4. Sezon

Güney Avrupa ülkelerinden İspanya’nın en başarılı yapımı olarak 2 Mayıs 2017 yılında karşımıza çıkan, geçtiğimiz yıl Fotogramas de Plata ödül töreninde 2 ödüle aday gösterilen suç ve soygun temalı Netflix dizisi la casa de papel, yayınlanan üç bölümüyle büyük bir yankı uyandırmıştı.

Hal böyle olunca yapımın dördüncü sezonu da kaçınılmaz oldu. Netflix Türkiye YouTube hesabından kısa süre önce yapılan açıklamayla birlikte la casa de papel 4. Sezonun ne zaman yayınlanacağı netlik kazandı.

Dördüncü sezona dair tanıtımında yer aldığı açıklamada, yeni bölümlerin 3 Nisan 2020 tarihinden itibaren, karşımıza ilk çıktığı platform Netflix’te gösterimde olacağı ifadelerine yer verildi. “Asıl Kaos Şimdi Başlıyor” mesajının verildiği tanıtım videosunda, diziyle özdeşleşen oyuncular Ursula Corbero (Tokio), Alvaro Morte ve Pedro Alonso’ya yer verildi.

La casa de papel 4. sezon ne zaman

Nairobi Sürprizi

la casa de papel’in yayınlanan son sezonunda ölümüyle izleyicileri şok eden Nairobi’nin de tanıtım videosunda yer alması, sevilen oyuncunun yine diziye renk katacağı mesajını verdi. Nairobi’nin dışındaki bir diğer sürpriz de Berlin oldu. 2. Sezonunda ölmesine rağmen üçüncü sezonda flashbacklerle dizide boy göstermişti. 4. Sezon tanıtımında da yer alan Berlin’in yeni bölümlerde nasıl bir rol oynayacağını kestirmek güç olsa da dizide yer alması, la casa de papel severleri heyecanlandıran bir gelişme olarak dikkat çekiyor.

La Casa De Papel 4. sezon beklentiler

Yönetmen koltuğunda Jesús Colmenar’ın oturduğu, dizinin 3. Sezonu takipçileri tarafından eleştiri oklarına tutulmuştu. Yeni sezonda beklentileri karşılayacak mı? Sorusu kafalardaki yerini korurken, eleştirmenler diziye olan ilginin düşmemesi için, dördüncü sezonda işlenecek konunun en az ilk iki bölüm kadar heyecan verici olması gerektiği görüşünde.

Kısaca La Casa De Papel Hakkında

Kimliğini başarıyla gizleyen ve kendisini profesör olarak tanıtan bir suç dehası, büyük yankı uyandıracak bir soygun planı yapar. Suç dehasının hedefindeki yer ise İspanya Kraliyet Darphanesi bulunmaktadır. En ince ayrıntısına kadar hesapladığı planın kusuruz olması için, alanında uzman kişilerden oluşan 8 kişilik bir ekiple soygunun startını verir. Ancak beklenmedik gelişmeler, planın kusursuzluğunu sekteye uğratacaktır.

TAGS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *