Leke Dizisi Konusu, Karakterleri ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

16 Nisan 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan Leke dizisi, kısa sürede Kanal D’nin iddialı yapımları arasındaki yerini almayı başardı. Her salı, saat 20:00’da Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan Leke dizisi, diğer kanallardaki dişli rakipleri ile mücadelesine sert bir giriş yaptı. Dizi her geçen bölüm dramatik dokularla oluşturulan hikayesine, polisiye ve suç unsurlarını oldukça doğal bir şekilde yerleştirmesi ile seyircilerin gönlüne girdi. 

Leke dizisi, künyesindeki başarılı isimler ile de rakiplerinin gözünü korkutmayı başarıyor. Leke dizisi oyuncu kadrosunda heyecanlı, genç ve dinamik isimlerin yanı sıra; birbirinden usta simalar da bulunuyor. Leke dizisi başrol oyuncuları, özellikle daha önceden izleyicilerin sık gördüğü isimler arasından seçilmemiş olmaları ile farkını ortaya koyuyor. Başrollerini Burak Sevinç ve Melis Sezen’in paylaştığı dizide; popülariteden ziyade rol yetenekleri ile ön plana çıkan oyuncular tercih edilmiş.

  • Yapım: Tims& B Production
  • Yönetmen: Metin Balekoğlu
  • Yapımcı: Timur Savcı& Burak Sağyaşar
  • Senaryo: Yıldız Tunç
  • Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu
  • Müzik: Cem Yıldız
  • Genel Sanat Yönetmeni: Nilüfer Ayşe Çamur
  • Sanat Yönetmeni: Aytaç Çınaroğlu
  • Görüntü Yönetmeni: Emin Çakır
  • Oyuncular: Burak Sevinç, Melis Sezen, Mehmet Bozdoğan, Selen Uçer, Nail Kırmızıgül, Tolga Güleç, Nurinisa Yıldırım, Ferdi Sancar, Tuğçe Açıkgöz, Lale Başar, Selahattin Paşalı, Kerim Tuna Kaba, Yağmur Özbasmacı, Ziya Çiçek, Serap Öner, Aslı Turanlı, Mert Asutay, Mehmet Avcı, Ali Savaşçı

Leke dizisi yönetmeni, genç ve dinamik oyuncuları, yaratıcı senaristleri ile uzun soluklu bir yapım olacağını, yayımlanan birkaç bölümü ile birlikte izleyicilere kanıtladı. Kardeşlik ilişkisinin naifliğini bütün hatlarıyla yansıtan Leke dizisi oyuncuları başarılı performansları ile göz dolduruyor.  İlk defa başrol oyunculuğu yapan Burak Sevinç ve Melis Sezen, samimiyetleri ile izleyicilerin evlerine misafir oluyor. Leke’nin çocuk başrol oyuncusu olan Kerim Tuna Kaba ise hikayenin hem duygusallığını hem de naifliğini yansıtan önemli unsurlardan biri.

Yapımcılığını Tims&B Production’ın üstlendiği Leke dizisi cast seçimlerindeki başarısıyla seyircilerden tam not alan uyumlu bir ekibe sahip. Başrol oyuncularından Melis Sezen ve Kerim Tuna Kaba’nın kusursuz işaret dili performansları da izleyiciyi büyüleyen en önemli faktörler arasında.

Leke dizisi yayımlanmaya başlamadan önce, erkek başrol oyuncusuna dair belirsizlikler meydana gelmişti. TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Halka dizisinin başrol oyuncularından Erkan Meriç, Leke dizisi birlikte anılmaya başlamıştı. Leke dizisi başrolü ile alakalı Erkan Meriç haberleri gündemdeki yerini korurken; dizi yayın hayatına Burak Sevinç ve Melis Sezen ile birlikte başladı. 

Facebook: https://www.facebook.com/LekeDizisii/

Twitter: https://mobile.twitter.com/lekedizi

Instagram: https://www.instagram.com/lekedizi/

Leke Dizisinin Konusu

“İki kırık kalp, iki yaralı ruh” sloganıyla yayın hayatına başlayan Leke dizisi, genel olarak entrikaların arasında yeşermeye çalışan bir aşk hikayesini anlatıyor. Hikayesi Almanya’da başlayan ve yetiştirme yurdunda büyüyen Yasemin (Melis Sezen) ve kadınlara karşı güveni olmayan başarılı bir iş insanı Cem’in (Burak Sevinç) hayatlarını kesişmesi ile Leke dizisinin konusu şekilleniyor. Dizinin ilk bölümü Cem ve Yasemin’in bir organizasyonda kötü bir olay nedeniyle karşı karşıya gelmesi ile başlıyor.

Yasemin’in çalıştığı organizasyon şirketi, Cem’in CEO yardımcılığı yaptığı Marine Marine Holding’in kokteylini düzenler. Marine Marine Holding’in Alman ortakları için düzenlenen kokteylin sorumluluğu tamamen Yasemin’in üzerindedir. Yasemin işlerin yolunda gitmesi için oradan oraya koşuştururken hem Cem’in hem de diğer CEO yardımcısı olan Mehmet’in dikkatini çeker. Mehmet gece boyunca alkolü fazla kaçırır ve Yasemin’e tacize varan davranışlarda bulunur. Gecede rezillik çıkmasını istemeyen Cem ise, Yasemin’e olayı büyütmemesi karşılığında para teklif eder. Gurur mu galip gelecek yoksa aşk mı sorusuna cevap arayan Leke dizisi, Cem’in bu olay yüzünden vicdan azabı çekmesi ve kendisini affettirmek için türlü yollara başvurması ile devam eder.

Yasemin ise kokteylde yaşadığı olay yüzünden Cem’e çok kızgındır. Aynı zamanda işitme engelli kardeşi Murat’ın duyabilmesi için karşısına çıkan fırsat için düşünmekle meşguldür. Murat’ın duyması için gerekli olan ameliyat, Yasemin’in tahmin ettiğinden daha pahalıdır. Yasemin kardeşini iyileştirecek parayı bulabilmek için çabalamaktadır.

Leke dizisi, birbirinden farklı karakterleri ve sürprizlerle dolu olay örgüsü ile Cem-Yasemin aşkına türlü engeller çıkarmaya devam edecektir. 

Leke Oyuncu Listesi ve Karakter Analizi

Leke Cem Yenilmez Karakteri – Burak Sevinç

Cem; zengin, kendine oldukça güvenen, başarılı ve yakışıklı bir iş insanıdır. Sosyal ilişkilerinde iyi olmayan Cem, genellikle insanlarla tepeden konuşmayı seven, soğuk bir tavra sahiptir. Cem geçmişte ailesinin dağılmasına neden olan olaylara tanık olmuş ve yaşadığı travmayı üzerinden atmayı bir türlü başaramamıştır. Yaşadığı travmanın izlerini hayatından silemeyen Cem, başta annesi olmak üzere bütün kadınlardan nefret eden bir hale bürünmüştür. Cem aynı zamanda Marine Marine Holding’te CEO yardımcılığı pozisyonunda görev yapan, başarısı ile herkesten takdir toplamayı başaran bir karakterdir. Paragöz ya da zengin olma hırsında olmayan bir adam olmasına rağmen, hayatı boyunca kazanmak için yaşamıştır. Para sayesinde özellikle kadınlarla ilgili bütün sorunlarını çözebileceğini düşünen Cem, kadınları elde etmek için her zaman parasını silah olarak kullanmıştır. Cem kadınları para ile satın alabileceğini düşünürken karşısına Yasemin’in çıkması ile bu fikrinin paramparça olduğunu görür. Yasemin’e aşık olan Cem, yavaş yavaş ona güvenmeye ve başka bir adam olmaya başlar.

1 Nisan 1985 yılında İstanbul’da doğan Burak Sevinç, Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları bölümünde eğitim almıştır. 2012 yılında rol aldığı Babam İçin dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan genç oyuncu profesyonel olarak kanun, ud, keman ve gitar gibi enstrümanları çalmaktadır. Bir dönem Enbe Orkestrası’nda müzisyenlik yapan genç oyuncunun kariyerinde Yalan Dünya, Merhaba Hayat, Ben Onu Çok Sevdim, Kurtlar Vadisi Pusu, Evli ve Öfkeli dizileri de bulunuyor.

Twitter: https://twitter.com/burak_sevinc

Instagram: https://www.instagram.com/buraksevinc_/

Leke Yasemin Adıvar Karakteri – Melis Sezen

Yasemin; çalışkan, dürüst, gururlu, başarılı ve güzel bir kadındır. Güzel olmasının yanı sıra duruşu ve karakteri sayesinde çevresindekilerin dikkatini çekebilecek bir auraya sahiptir. Yasemin kendi doğrularını savunan, doğru bildiklerinin peşinden giden ve sözünü esirgemeyen, inatçı ve gözü kara bir karakterdir. Almanya’da doğan Yasemin, anne ve babası ile yaşadıklarından sonra kendini yetiştirme yurdunda buluşmuştur. Babasının ölümünün ardından annesi başka bir adamla evlenmiş olan Yasemin’in, babaları farklı anneleri aynı olan bir kardeşi vardır. İşitme engelli kardeşi Murat ile birlikte yetiştirme yurdunda büyümüşlerdir. Reşit olunca yurttan ayrılan Yasemin, Serpil’in sahibi olduğu organizasyon şirketinde çalışmaya ve bir yandan da hukuk okuma başlamıştır. Yasemin bir taraftan Murat’ın velayetini almaya çalışırken bir taraftan da ameliyatı için para biriktirmeye çalışmaktadır.

2 Aralık 1993 yılında İstanbul’da doğan Melis Sezen, Koç Üniversitesi’nde Medya ve Görsel Sanatlar bölümünde eğitim aldı. Oyunculuk kariyerine Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile başlayan Sezen, Siyah İnci dizisi ile yıldızını parlattı. Aynı zamanda Tilki Yuvası, Şampiyon ve Dünya Hali filmlerinde rol aldı. 

Instagram: https://www.instagram.com/melisssezen/

Leke Birkan Atılgan Karakteri – Mehmet Bozdoğan

Birkan, Yasemin’in çalıştığı organizasyon şirketinin sahibi olan Serpil’in kardeşidir. Serpil ile birlikte genç kızları borçlandırarak zorla çalıştırdıkları özel partiler düzenlemektedirler. Zekasını kötü amaçları doğrultusunda kullanan bir Polis olan Birkan, yanlışlıkla planlarına dahil olan Yasemin’e aşık olur. Çevresindeki bütün insanları ve olayları kontrolünde tutmak isteyen Birkan, isteklerinin olmaması durumunda oldukça psikopat tavırlar sergiler. Yasemin’i elde etmeye çalışırken, Cem-Yasemin yakınlaşmasına şahit olan Birkan sinirden çıldırır. Kontrolü dışına çıkmak isteyen herkese karşı acımasızlık yapan Birkan, bu yüzünü Yasemin’den saklamaya çalışmaktadır.

Tam adıyla Mehmet Mesut Bozdoğan, 1977 yılında Berlin’de doğmuş, eğitimini Transform Berlin Oyunculuk Okulu’nda tamamlamıştır. 2005 yılında E-plus/Ayyıldız reklamı ile oyunculuk kariyerine adım atan Bozdoğan, birçok dizi ve filmde rol almıştır. Kaderimin Yazıldığı Gün, Karadayı, Ağır Roman/Yeni Dünya ve Öyle Bir Geçer Zaman ki dizilerinde yer almıştır. Aynı zamanda Alman yapımı pek çok dizide de boy gösteren Bozdoğan; Sizin Öldüren Kedi, Zenne, Gözetleme Kulesi ve Çekmeceler gibi Türk sinemasının önemli projelerinde başarılı performanslarıyla göz doldurmuştur.

Instagram: https://www.instagram.com/mehmet.bozdogan/?hl=tr

Leke Serpil Zengin Karakteri – Selen Uçer

Serpil, Yasemin’in çalıştığı organizasyon şirketinin sahibidir. Birkan ve Serpil aile değerlerinden yoksun yetişmiş ve hayatlarında birbirlerinden başka kimseleri olmayan iki kardeştir. Serpil, şirketinin üzerinden daha fazla para kazanabilmek için kirli işler çevirmektedir. Şirkette çalışan kadınları, borçlandırarak zorla özel partilere göndermektedir.

Tam adıyla Leyla Selen Uçer, 5 Mayıs 1983’te İstanbul’da doğmuştur.  Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya bölümünden mezun oldu. Aynı zamanda üniversite yıllarında Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları’nda oyunculuğa başladı. Sonraki dönemlerde Yeditepe Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk bölümünde doğaçlama, komedi ve karakter, oyunculuk için ses kullanımı dersleri verdi. Kariyeri boyunca birbirinden önemli projelerde yer alan Selen Uçer, çok sayıda ödüle layık görülmüştür. Bir İstanbul Masalı, Dicle, Fedai, Binbir Gece, Hanımın Çiftliği, Beni Böyle Sev, İffet, Böyle Bitmesin, Kahve Bahane ve Deli Saraylı gibi dizilerde rol almıştır. Kumun Tadı, Kutsal Bir Gün, Daire, Yabancı, Can, Ses, Kıskanmak, Büyük Oyun ve Bornova Bornova gibi vizyonda ses getiren filmlerin içerisinde yer aldı.

Twitter: https://twitter.com/selenucer

Instagram: https://www.instagram.com/selenucerr/

Leke Şirin Acar Karakteri – Tuğçe Açıkgöz

Şirin, sempatik ve saf bir kadındır. Yasemin’in yetiştirme yurdundan en yakın arkadaşıdır. İkili yurttan ayrıldıktan sonra beraber eve çıkıp yaşamaya başlamışlardır. Şirin, zengin yaşama hevesi olan ve kolay yoldan para kazanmak için her şeyi yapabilecek bir karakterdir. Serpil’in güzel markalar ve çok para vaadiyle birlikte özel partilerde çalışmaktadır. Kimseye bilerek kötülük yapmayacak kadar saf olan Şirin, kendi çıkarları söz konusu olduğunda herkesi satabilecek potansiyele sahiptir. Para hırsına bürünen Şirin, Yasemin’in istemeden zor durumda kalmasına neden olabilecek birçok problem çıkartmaktadır. 

Tuğçe Açıkgöz, 10 Şubat 1993 yılında Eskişehir’de doğdu. Hala Kadir Has Üniversitesi’nde Oyunculuk öğrencisi olan Açıkgöz, Yazın Öyküsü dizisinde Ekim karakterini canlandırmıştır. Aynı zamanda Alev, Ağlama Ne Olur, Vatan Sağolsun, Babam Geri Döndü ve Alaturka dizilerinde rol aldı.

Twitter: https://twitter.com/tugcaecikgoz

Instagram: https://www.instagram.com/acikgoztugce/

Leke Arda Yenilmez Karakteri – Selahattin Paşalı

Arda, Cem Yenilmez’in ele avuca sığmayan kardeşidir. Özel bir üniversitede yıllardır iktisat öğrencisi olan Arda, kötü alışkanlıklardan yakasını kurtaramayan, abisine sürekli sorun çıkartan bir karakterdir. Arda annesinin yokluğundan dolayı abisinin gölgesi altında kaldığı için oldukça öfkelidir. Cem’e olan öfkesi bir türlü dinmeyen Arda, bütün asi hareketlerini ve kötü davranışlarını abisinden hırsını almak için yapar. Yıllar sonra annesi Belkıs’ın hayatına girmesiyle beraber abisine olan tavırları değişmiştir. Belkıs ile ortak bir şirket kuran Arda, Cem’e rakip olma konusunda oldukça gözü karadır. 

2 Şubat 1990 doğumlu olan Selahattin Paşalı Bodrum Muğla’da dünyaya gelmiştir. Oyunculukla birlikte profesyonel olarak basketbolla ilgilenen Paşalı, 14 yaşındayken Darüşşafaka Spor Kulübü’ne transfer olmuştur. Basketbol hayatına ara veren Paşalı, Craft Sanat Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Budapeşte’de Sanat Yönetimi okuyan Paşalı, oyunculuk kariyerine Bir Umut Yeter dizisindeki Arda karakteri ile başlamıştır. Show TV’de ekranlara gelen fenomen dizi Kalp Atışı’nda Doktor Alp rolüne hayat veren Paşalı, bu dizideki performansıyla yeteneğini kanıtlamıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/selahattinpasali/

Leke Mehmet Tuna Karakteri – Tolga Güleç

Mehmet, Marine Marine Holding’in diğer CEO yardımcısıdır. Cem kadar başarılı ve parlak olmaması onu hırslandırmıştır. Aşırı hırsı gözünü kör eden Mehmet, kendisini sürekli Cem ile kıyaslamakta ve onunla çekişme içindedir. Mehmet bazı durumlarda alkole ve zevke düşkün yapısı nedeniyle kendini küçük düşüren hareketler yapabilmektedir. Cem’e olan hırsını her fırsatta gösteren Mehmet aynı zamanda Cem ile yakın arkadaştır. Marine Marine şirketinin CEO’sunun görevini Cem ya da Mehmet’ten birine devredecek olması Mehmet’in Cem’in ayağını kaydırmak için türlü planlar kurmasına neden olmaktadır. 

20 Eylül 1981 yılında İskenderun’da doğan Tolga Güleç, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü oyunculuk dalı mezunudur. Eğitim hayatına Adana’daki bir üniversitede işletme okuyarak başlayan Güleç, gönlünün oyunculukta olduğunu fark edince radikal bir kararla oyunculuk eğitimi almıştır. Tolga Güleç’in kariyerinde, birbirinden ünlü projeler yer almaktadır.  İlk oyunculuk deneyimini Büyük Buluşma dizisi ile yaşayan Tolga Güleç, kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmıştır. Hatırla Sevgili, Gece Gündüz, Kırık Kanatlar, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Son Çıkış gibi dizilerde rol almıştır. Aynı zamanda Kütür Bakanlığı desteğiyle oluşturulan Zor Yılların Kayıp Çocukları adlı belgeselde apolitik bir genci canlandıran Güleç, oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Tolga Güleç, Poyraz Karayel, Fazilet Hanım ve Kızları dizilerinde önemli karakterler canlandırmıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/tolgagulec/

Leke Ekber Karakteri – Nail Kırmızıgül

Cem Yenilmez’in akıl hocasıdır. Cem’in hayatında olan bütün her şeyi bilen Ekber, Cem’in hem dert ortağı hem de yol göstericisi konumundadır. Cem’in çocukluğunda annesi ile yaşadığı travmayı bilen tek kişi olan Ekber, Cem’in hayatı boyunca en güvendiği kişidir.

Nail Kırmızıgül,3 Eylül 1965 tarihinde Gaziantep’te doğmuştur. Ankara Üniversitesi’ndeki eğitimini mezun olmadan yarıda bırakmıştır.  İlk oyunculuk deneyimini usta isimlerle birlikte rol aldığı Propaganda filmi ile yaşamıştır. Yükselen kariyer grafiğini ise Yılan Hikayesi dizisi ile zirveye taşıyan Nail Kırmızıgül; Gamsız Hayat, Yılanların Öcü, Arka Sokaklar, Böyle Bitmesin, Firar, Bir Yastıkta ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi birçok projede yer almıştır. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra, 2004 yılında çıkarttığı Şırrak isimli kitabıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 

Twitter: https://twitter.com/nailkirmizigul

Instagram: https://www.instagram.com/nailkirmizigul/

Leke Pelin Karakteri – Yağmur Özbasmacı Mermer

Pelin, Cem Yenilmez ve Mehmet Tuna ile aynı şirkette çalışan güzel bir kadındır. Ancak hırslı tavırları ile gözü yükseklerde olan bir karakterdir. Öncelikle Cem Yenilmez’i tavlamaya çalışan Pelin, istediği olumlu cevabı alamayınca yönünü, Mehmet Tuna’ya çevirir. Zamanla Mehmet ile yakınlaşan Pelin, Cem Yenilmez – Mehmet Tuna rekabetinde dengeleri değiştirecek hamleler yapmaktadır.

Yağmur Özbasmacı Mermer, 13 Temmuz 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Onur Mermer ile evli olan oyuncu, kariyerine 2015 yılında rol aldığı Beni Affet dizisi ile başlamıştır. İlk deneyiminin ardından Esaretim Sensin isimli günlük dizide Perihan karakterine hayat vermiştir. Yağmur Özbasmacı Mermer, Leke dizisinden önce ise Tutsak’ta rol almıştır.

Twitter: https://twitter.com/yagmurozbasmaci

Instagram: https://www.instagram.com/yagmurozbasmacimermer/

Leke Belkıs Karakteri – Lale Başar

Belkıs, Cem ve Arda’nın öz annesidir. Geçmişte yaptığı hatalar nedeniyle çocuklarıyla yıllardır görüşmemiştir. Ferhan ile hiçbir zaman yıldızları barışmayan Belkıs, yeniden evlenmiş ve çocuklarıyla yakınlaşmak için çözüm yolları aramaktadır. Cem’in kendisinden nefret ettiğinin farkında olan Belkıs, ilk olarak Arda ile yakınlaşmaya çalışır.

27 Şubat 1964 yılında Ordu’da doğan Lale Başar, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.  İlk oyunculuk deneyimini Dudaktan Kalbe dizisi ile yaşayan Başar; Aşk Yeniden, Yeni Gelin, Hayat Bazen Tatlıdır, Yeni Evli ve Kod Adı Kaos gibi birçok dizide yer almıştır. Lale Başar Unutursam Fısılda, Göl Zamanı ve Köksüz filmlerinde rol alarak sinema dünyasına yüksek bir giriş yapmıştır.

Twitter: https://twitter.com/basarlale

Instagram: https://www.instagram.com/basarlale/

Leke Murat Karakteri- Kerim Tuna Kaba

Murat,Yasemin Adıvar’ın işitme engelli kardeşidir. 9 yaşındaki Murat, hayat dolu, sevecen, neşeli ve mutlu bir çocuktur. Duymayı çok isteyen Murat, ablasının ameliyatı için gerekli parayı bulamadığının farkındadır. Ameliyat olamayacağını düşünen ve çok üzülen Murat, hırçın tavırlar sergilemesine rağmen ablasını üzmekten çok korkar.

2009 yılında dünyaya gelen 9 yaşındaki yetenekli oyuncu, kariyerine reklam filmleri ile başlamıştır. Oreo, Brillant Perde ve Defacto markalarının reklamlarında boy gösteren Kerim Tuna Kaba; Güzelliğin Portresi, Hedefim Sensin ve Arif v 2016 filmlerinde rol almıştır. Reklamlar ve filmlerin yanı sıra başarılı dizilerden biri olan Siyah Beyaz Aşk’ta da yer almıştır.

Twitter: https://twitter.com/kerimtunakaba

Instagram: https://www.instagram.com/kerimtunakaba/

Leke Meto Karakteri – Ferdi Sancar

Meto, Serpil ve Birkan’ın has adamıdır. Zorla çalıştırılan kadınların gideceği özel partileri ayarlayan Meto, kadınların parti süresince yanlarında bulunur. Şirin ve Meto arasındaki yakınlaşma Serpil’i oldukça rahatsız etmektedir.

24 Mart 1980 doğumlu olan oyuncu, hayata gözlerini İstanbul’da açmıştır. Beyaz perdeye 2009 yılında Yahşi Batı filmi ile adım atan Sancar, 2011 yılında  yayımlanan Düz Adam dizisi ile televizyon ekranlarında izleyiciyle buluşmuştur.

Twitter: https://twitter.com/ferdisancar

Instagram: https://www.instagram.com/ferdisancar/

Leke Aysun Karakteri – Aslı Turanlı

Aysun, Cem Yenilmez’in güzel ve alımlı asistanıdır. Pelin ile zaman zaman çekişen Aysun, çalışkan ve dürüst bir karakterdir. Aysun, Mehmet’in asistanı olan Pelin’in göz hapsindedir. İkili arasında gittikçe büyüyen soğuk bir savaş vardır. 

1995 yılında dünyaya gelen Aslı Turanlı, eğitimini Marmara Üniversitesi Dış Ticaret ve Uluslararası Amerika İlişkileri bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerinden önce Kim Milyoner Olmak İster programına yarışmacı olarak katılan Turanlı, Emek Sahnesi’nde bazı oyunlarda rol almıştır. Tiyatro Karnaval’da sahnelenen Ferdi Merter’in yönettiği Kaan Erkal’ın senaryosunu yazdığı Ah Süreyya müzikalinin kadrosuna dahil olmuştur. Müzikalin ardından Kanal D’nin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklarda yer almıştır. 

Twitter: https://twitter.com/turanliasli

Instagram: https://www.instagram.com/aslituranli/

Leke Subutay Karakteri – Ziya Çiçek

Subutay, Birkan ile birlikte çalışan bir polistir. Birkan’ın dahil olduğu pis işlerden haberi olmayan Subutay, Birkan’ın emirlerini yerine getiren sadık bir yardımcıdır.

1986 yılında Adapazarı’nda dünyaya gelen Ziya Çiçek, Kocaeli Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nden oyunculuk eğitimi alan oyuncu ilk olarak 2009 yılında tiyatro ile sahnelere atılmıştır. Nöbet dizisinde Yunus Tut karakterine sempatik bir şekilde hayat veren Çiçek, Cingöz Recai, Beş Kardeşler, Poyraz Karayel, Küresel Sermaye, Eski Sevgili ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde yer almıştır.

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100010504683954

Instagram: https://www.instagram.com/ziyacicek_/

Leke Hakan Karakteri – Ali Savaşçı

Hakan, emniyet şube müdürüdür. Birkan’a kafayı takar ve onun sakladığı şeyleri ortaya çıkartmak için her yolu dener. Ancak Birkan’ın kurnazlığı ve zekası karşısında aradığı delilleri bulmakta zorlanmaktadır. 

1 Ocak 1973 yılında doğan oyuncu, Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Kariyerine Yedi Numara dizisi ile başlayan Ali Savaşçı; Yabancı Damat, Binbir Gece, Sırça Köşk, Kara Yılan, Kalpsiz Adam, Geniş Aile, İşler Güçler, Şubat, Diriliş Ertuğrul, Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi, O Hayat Benim ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde rol almıştır. 

Instagram: https://www.instagram.com/alisasavasci/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *