Liste Film

  Ma Ma Filmi Konusu ve Yorumları

  06.02.2016
  280

  18 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren ve sosyal anlamada çok ses bir film. MA MA. Filmin sloganı bile filmin ne kadar mücadele ruhu taşıdığını gösterir nitelikte. “Hayat varsa umut var.” Sizlerde film hakkında yorumlarınızı YORUM kısmını kullanarak bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Filmin yaratıcısı ve yönetmeni;Julio Medem. Filmin oyuncu kadrosunda çok başarılı bir isim olan Penélope Cruz var. Penélope Cruz, hem başrolü üstlenmiş hem de filmin yapımcılığına ortak olmuş. Filmin diğer oyuncuları; Luis Tosar, Jon Kortajarena, Alex Brendemühl, Silvia Abascal, Ciro Miró.

  Ma Ma Filmi

  Ma Ma Filmi Filmin Konusu;

  Magda isminde işsiz bir öğretmenin meme kanseri ile olan mücadelesini gerçekçi bir dil ile anlatılmış. Bir ilkokul öğretmeni olan Magda, çalışmalar sonucu tekrar meme kanserine yakalandığını öğrenir. Daha önce yakalandığında iyileştiği hastalığın bu kez daha da ilerlediğini öğrenir. Magda’yı bu süreçte çok zor anlar beklemektedir. Bu zor zamanları aşması için neşeli ve ona umut olacak dostlara ihtiyacı vardır. Bunlardan biri 10 yaşındaki oğludur. Oğlu bir futbol sevdalısıdır. Bir diğeri, bir türlü şarkı söylemek isteyen ama söyleyemeyen jinekologudur.

   

  Sonuncusu ailesini bir kazada kaybeden ve Magda’nın hayatına ansızın girecek olan bir adamdır. Hayattan olabildiğince keyif almak ve mutlu olmak isteyen Magda bu umudu ve neşeyi yanındaki dostlarıyla yaşamak ister. Ve hayat bir mucize sunar, Magda’nın hasta olduğunu öğrendi gün de hamile olduğu ortaya çıkar. Hayat mücadelesi ve dostluğu anlatan güzel bir film MA MA.

  ma ma sinema filmi

  Teknik Detay:

  Yönetmen: Julio Medem
  Yapımcı: Penélope Cruz ve Julio Medem
  Senaryo: Julio Medem
  Yapım Yılı: 2015
  Vizyon Tarihi: 18 Şubat 2015
  Ülke: İspanya
  Tür: Dram

  Ma Ma Filmi Fragmanı:

  BİR YORUM YAZIN
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.