Marvel’dan Görsel Şölen – Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı

0/5 Votes: 0
Report

Description

İlk filmiyle beraber büyük beğeni toplayan ve seri haline gelen Kaptan Amerika serisinde bu kez üçüncü filmin heyecanı yaşanıyor. Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı ismiyle ülkemizde gösterime girecek filmin orijinal ismi, Captain America: Civil War olarak belirlenmiştir. Bünyesinde bilim kurgu, fantastik, aksiyon ve gerilim unsurlarını barındıran film, 6 Mayıs’ta ülkemizde gösterime girecektir.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Konusu

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde Yenilmezler: Ultron çağında yaşanan olayların ardından dünyada yer alan hükumetler birleşerek ortak bir karar alırlar. Buna göre, tüm süper kahramanları denetleyecek bir yasa geçirilecek ve bu yasaya uymak zorunlu hale gelecektir.

Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı
Hükumetler tarafından birlikte alınan karar büyük yankı uyandırırken, bu durum Yenilmezler arasında görüş ayrılıklarına enden olacaktır. Böylelikle artık iki ayrı grup vardır; Iron Man ve Kaptan Amerika. Eskiden müttefik olan ve birçok sorunu birlikte çözen kahramanlar artık rakiptir. Bu noktada diğer kahramanlar da taraf seçmek zorundadır.

Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Filmi
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, Marvel alemi için savaş alarmıyla geçiyor. Süper kahramanlar yasasının nasıl uygulanacağı merakla beklenirken tarafını seçen süper kahramanlar mücadeleye başlıyor.
Kaptan Amerika serisinin diğer filmlerinde olduğu gibi Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmi de adeta görsel bir şölen vaat ediyor. Süper kahraman hikayelerinden hoşlanan kitle için mükemmel bir seçim olacak film büyük bir merakla bekleniyor.

Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Poster

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Oyuncuları

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde yönetmenlik koltuğunda Anthony Russo ve Joe Russo ikilisi oturmuştur. Filmin senaryosunu Christopher Markus ve Stephen McFeeley kaleme almıştır.

Filmin oyuncu kadrosu ve üstlendikleri roller ise şu şekildedir:

Chris Evans (Kaptan Amerika)
Robert Downey Jr. (Iron Man)
Sebastian Stan (The Winter Soldier)
Scarlett Johansson (Black Widow)
Anthony Mackie (Falcon)
Jeremy Renner (Hawkeye)
Don Cheadle (War Machine)
Chadwick Boseman (Black Panther)
Paul Rudd (Ant-Man)
Paul Bettany (Vision)

 

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=o8ymuCLqTYc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *