Merakla Beklenen 2017 Filmleri – 5 Sinema Filmi

0/5 Votes: 0
Report

Description

2016 yılı bitmeden ne oluyor öyle demeyin.2017 yılında gösterime girmesi beklenen ve sinema severlerinde merakla beklediği 5 sinema filmini sizler için hazırladık.Filmlerin geneli ise seri filmler şeklinde.Merakla beklenen 2017 filmleri listemize YORUM yaparak favori 2017 yılı sinema filminizi bizlerle paylaşabilirsiniz.Biliyoruz 5 sinema filmi böyle bir liste için az ama ileri ki dönemlerde daha geniş bir 2017 filmleri listesi ile karşınızda olacağız.Sıralama rastgele olarak sıralanmıştır.İyi seyirler dileriz..

2017 Filmleri

5. Transformers 5:

Transformers 5
Dünyaca ünlü yönetmen Michael Bay’ın yönettiği Transformers 5 filmi 2017 yılında vizyona girecek. Çıkan son haberlere göre Transformers serisinde bu film Michael Bay’in yönettiği son Transformers filmi olacak. Şu an için filmimizin kesin bir vizyon tarihi elimizde yok ancak yakın bir tarihte vizyon tarihi belli olacaktır. Serinin bu filminde yüksek ihtimalle işlenecek olan bir konu var. Optimus, Transformers 5 filminde yaratıcısını arayacak. Ayrıca Galvatron’da Unicron’dan güç alarak Dünya’ya saldıracak. Yeni ve güçlü autobotlar karşımıza çıkacak. Optimus yaratıcılarına karşı oldukça zorlu bir mücadeleye girecek. Hot Rod’da Optimus’un bu yokluğunda lider olacak. Tabi bu kesin değil ama yüksek ihtimalle bu konular serinin bu filminde işlenecek gibi görünüyor.

 

4. Thor: Ragnarok:

Thor Ragnarok
Marvel’in en çok merak edilen filmlerinden bir tanesi de Thor: Ragnarok. 2017 yılında vizyona girecek bu filmde Thor ve Hulk’ı Asgard’da göreceğiz. Tanrılar, yarı tanrılar, insanlar, iyiler, kötüler, Thor ve Hulk. Thor 3: Ragnarok filmi Türkiye’de 28 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek. Serinin bu filminde Thor, Ragnarok tarafından kaderine bırakılan Ragnord’dan dolayı savaşa sürüklenecektir. Thor bir anda kendisini tanrılar arasındaki bir savaşta bulacaktır. Şimdiden söylemeliyiz ki bu filmde bizleri olağanüstü bir kapışma bekliyor. Görsel efekte, aksiyona ve heyecana doyacakmışız gibi görünüyor. Chris Hemworth’un baş rolde yer aldığı Thor: Ragnarok filmini Marvel severler büyük bir heyecanla bekliyor.

 

3. The Untitled Spider – Man Reboot (İnanılmaz Örümcek Adam 3):

The Untitled Spider - Man Reboot (1)
Bilindiği üzere geçtiğimiz yıllarda İnanılmaz Örümcek Adam serisinin üçüncü ve dördüncü filmlerinin çekileceği kamuoyuna duyurulmuştu. Üçüncü filmin vizyon tarihi olarak 2016 yılı gösterilmişti ancak filmin yapımcı şirketinin el değiştirilmesi üzerine vizyon tarihi uzadı ve 7 Temmuz 2017 oldu. Serinin bu filminde ilk iki filmde Örümcek Adam rolünde yer alan Andrew Garfield yer almayacak. Onun yerine Tom Holland rol alacak. Yani bu Örümcek Adam filminde bir nevi Örümcek Adam’ı bir çocuk canlandıracak. Tom Holland’ın bu role seçilmesindeki en büyük etkenlerden bir tanesinin Instagram’da paylaşmış olduğu olağanüstü jimnastik hareketleri olduğu söyleniyor. Beyaz perdede oldukça ilginç bir Spider-Man serisi izleyeceğiz anlaşılan. Tobey Maguire ile bilindiği üzere Spider-Man muhteşem günlerini geçirmişti. Ardından yıllar sonra Andrew Garfield ile çekilen The Amazing Spiderman filmi de iyiydi, kötüydü tartışmalarını gündeme getirmişti. Şimdiyse bir çocuk olarak Örümcek Adam nasıl olacak onu göreceğiz. Örümcek Adam’ın bizlere öğrettiği çok önemli bir mesaj vardır. ” Büyük güç, büyük sorumluluk gerektirir. ” Tabi Deadpool için bu durum tam tersi, ona göre ” Büyük güç, büyük sorumsuzluk getirir. ”

 

2. Jungle Book: Origins:

Jungle Book Origins
2017 yılının en merak edilen filmlerinden bir tanesi de Jungle Book: Origins filmi. Tabi bu kadar merak edilmesindeki en büyük etkenlerden biri de oyuncu kadrosu. Christian Bale, Benedict Cumberbatch, Cate Blanchett gibi ünlü isimler filminde oyuncu kadrosunda yer alacak. Gollum seslendirmesi ile tüm dünyada tanınan Andy Serkis filmde rol almasının yanı sıra aynı zamanda filmin yönetmen koltuğunda yer alacak. Filmde ormanda vahşi hayvanlar tarafından yetiştirilen bir çocuğun hikayesi anlatılacak. Ülkemizde bu hikaye Ormanın Kitabı olarak bilinmekte. Gerek oyuncu kadrosu, gerekse de hikayesi ile Jungle Book: Origins 2017 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor.

 

1. Fifty Shades Darker:

Fifty Shades Darker
Dünyanın en çok satan kitaplarından bir tanesi olan Fifty Shades Grey ( Grinin Elli Tonu ) bilindiği üzere 2015 yılında beyaz perdeye uyarlanmış ve oldukça konuşulmuştu. Cinsel bir konu işlendiği için pek çok ülkede film tuhaf bir şekilde karşılanmış ve beğenilmemişti. Kitapseverler ikinci kitabın en iyisi olduğunu düşünüyorlar ve bunun beyaz perdeye çok daha iyi bir şekilde yansıtılması gerektiğini düşünüyorlar. 10 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin baş rollerinde ilk filmde de rol alan Jamie Dornan ve Dakota Johnson rol alacak. Yapımcıların filmin vizyon tarihini sevgililer günün olduğu hafta yapmaları da oldukça akıllıca bir hamle olmuş. İlk film fazla beğenilmemiş ancak nedense oldukça fazla kişi tarafından izlenmişti. Bakalım aynı şey ikinci filmde de olacak mı? Bekleyip göreceğiz.

2017 Filmleri İsimli Listemize YORUM yapmayı unutmayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *