Mezeci Çırağı Filmi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Filmin ana karakteri olarak gözümüze çarpan Özkan, henüz oyun çağındaki bir çocuk olarak karşımıza çıkmaktadır. hayatın, işin, para kazanmanın farkında olmayan Özkan, babasının 3 tekerlekli seyyar arabası ile mahalle mahalle gezerek çalışmaya, satış yapmaya çalışmaktadır. Olaylar içerisinde Pirinç Hanının sıklıkla geçtiğini görüyor ve eski ticaretlerin dönmediği bu Han, Özkan’ın belki de hayatını değiştirebilecek bir merkez olarak yer alacaktır. Özkan, çıraklığını yaptığı meze satışından ne gibi bir yükseliş elde edecek? Hep beraber 14 Nisan 2017’de vizyona girecek olan filmi heyecanla bekleyeceğiz. Mezeci Çırağı Filmi Konusu’nun ardından filme hayat veren oyunculardan da bahsedecek olursak;

Mezeci Çırağı Filmi Oyuncuları:

Murat Ercanlı

Mezeci Çırağı Filmi Konusu içerisinde baş rol oynama fırsatı yakalamış oyuncular arasında yer alan Murat Ercanlı, aslında hakkında fazla bilgi olmayan oyuncular arasında yer almaktadır. 2017 yılında rol aldığı 2 film ile dikkatleri üzerine çekebilen oyuncu bu yılın çıkış yapan oyuncuları arsında gösterilecek gibi duruyor.

 

Yusuf Atala

Türk televizyon tarihinin önde gelen oyuncuları arasında gösterilen Yusuf Atala, bugüne kadar rol aldığını onlarca dizi ve yüzlerce sinema filmi ile bu sektörün büyümesinde, gelişmesinde büyük katkıları olan bir oyuncu olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaprak Dökümü, Çocuklar Duymasın, Doktorlar, Tatlı hayat ve Bizim Aile gibi önde gelen televizyon dizilerinde görev alan oyuncu Osmanlı Cumhuriyeti, Böcek gibi sinema filmlerinde de aktif görevler almıştır. Mezeci Çırağı Filmi içerisinde de oldukça başarılı bir karakter göstermesi izleyenlerin dikkatinden kaçamayacaktır.

Aydan Çakır

Bir ömrü tiyatroya sığdırmak kolay değildir. Bunun en büyük örneği olarak karşımıza çıkan Aydan Çakır, 34 yıldır tiyatro alanında çeşitli faaliyetler yürüttükten sonra artık sinema dünyasına da giriş yaptığını görüyoruz. Genellikle kötü karakter için sürekli teklif aldığını dile getiren oyuncu, beyaz perde karşısında en etkili rolünü Siccin filmi içerisinde gösterdiğini dile getirmiştir. Mezeci Çırağı Filmi Konusu içerisinde nasıl bir rolünün olduğunu izlerken göreceğiz

Ahmet Karakman

Emektar bir usta rolü ile karşımıza çıkan Ahmet Karakman, son yılların en usta dizi oyuncusu olarak gösterilmektedir. Kurtlar Vadisi, Muhteşem Yüzyıl, Arka Sokaklar ve Doktorlar gibi dizilerde görev alan usta oyuncu Mezeci çırağı filminde de başarılı bir performans sergileyecek gibi görünüyor.  Film içerisinde sıkça göreceğimiz ustanın son zamanlarda sinemaya olan düşkünlüğü bu film ile adeta tescillenmiş duruma gelmektedir.

14 Nisanda vizyona girecek filmler, izleyenlerin sinema alanındaki ihtiyaçları büyük oranda giderecek gibi görünüyor. Yerli yapımların daha ağırlıklı olduğu projelerin maliyetleri düşünüldüğünde bu sektörün geleceği oldukça parlak olduğunu görebiliriz. Mezeci Çırağı Filmi, bir anda dram, bir andan da umudun temsiliyetini gerçekleştirebilir. Film hakkındaki yorumlarımız gösterim tarihi ile aynı gün olacak olup detaylar, ve genel yapısı ile ilgili tüm veriler sizler ile buluşturulacaktır.

 

Mezeci Çırağı Filmi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *