Report

Description

Emekliye ayrılmış olan John Wick isminde ki kişi artık kendi halin de biri olmak istiyor olsa da eşinin öldürülmüş olmasını bir türlü aklından çıkaramaz. Ama eşinden geriye kalmış olan köpek de onu mutlu etmek için çaba sarf eder. Ölümcül Deney 6 evet cidden bir köpek de bunu yapıyor derseniz de inanın. Çünkü gerçek bir köpek birisini mutlu etmek için çaba gösteriyor. Bu adamın can yoldaşı köpeğiyle sakin bir hayat sürmesi bazı kişilerin mutluluğunu bozar. O kişiler ise aslın da eşinin katilleridir. Eşinin katilleri bu adamın eşini bu adama inat öldürmüştür. Ancak başına gelen kimi olaylar onu bir kez daha suç dünyasına iter. Bu adam hayatın da herkes ile samimi olmayı hiç tercih etmemiştir. Halen de etmez. Ölümcül Deney 6 İzle her neyse bu adam eskiden ülkenin en iyilerinden bir tanesiydi. Nasıl mı? Bu adam eskiden çok sayı da ajanlık görevi ile çok sayı da kişiyi de çökertmiştir.

 

Bu adam aslın da emekli olmuş olsa da şu an da kendi bildikleri ile bu sefer de eşi için terler dökecek olsa da bu durumu köpeğinin yanın da dahi yapmaz. Çünkü iş gerçek bir boyutta o adamı etkileyeceği için çabaların da boşa gitmesini istemez. Bu kez bu uğurda Roma sokaklarını arşınlaması gerekecektir. Ölümcül Deney 6 Türkçe Dublaj İzle bu adam Roma sokakların da kendi kimliği ile dolaşmak da iken birisi bu adamın eskiden ajan olduğunu bildiği için ve şimdi de bir ajanmış gibi tavırlar sergilediği için polislere şikayet edilir. Polisler hiç bir şekil de sorgu sual yapmadan o adam alırlar.

Adam kendi ülkesin de iken ajan olduğunu ama şimdi o iş ile uğraşmadığını ve emekli olduğunu söylese de polisler bu adamı dinlemezler. ABD gibi o adamın gerçek ülkesinden bir yazılı belge gelmediği sürece o adamı serbest bırakmayacaklar. Ama John Wick adın da ki bu adam her şeyi planladığı gibi olduğunu bilmektedir. Bakalım filmin ilerleyen sahnelerin de neler olacak. Filmi izleyin görün tekfilmizlehd.com herkese iyi seyirler diler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *