Report

Description

Sara Shepard tutmuş serisi ve romanından uyarlanan bir ABC family dizisidir. 8 haziran 2010 yılında yayınlanmaya başlanmıştır. Bir arkadaş grubunun 5 kızlarını anlatan bir dizidir. Bu beş kızlar bir pijama partisine gider ve pijama partisinde Alison isimli karakter kaybolur ve hiçbir yerde bulunmaz, olaydan bir yıl sonra cesedi eskiden yaşamakta olduğu evinin arkasında görülür. Alison’un cesedi bulununca dört kız “A” isimli anonim kişisinden mesajlar almaya başlarlar, bunları sadece Alison’ın bildiği içinde sırlar olan mesajlardır. Cenaze töreninden sonra dahi mesajları hayla almaya devam ederler, ve bu sayede tekrar kızlar tekrar toplanır bir araya gelirler.

Pretty Little Liars

Pretty Little Liars Karakterler ve Oyuncular:

Troian Bellisario

Troian Bellisario, Spencer Hasting adlı grubun en başarılı ve zeki kızını canlandırıyor. Spencer iyi bir kız lakin ablasının erkek arkadaşlarını kendisine çektiği için ablası ve ailesi ile ilgili bir takım sıkıntıları ve problemleri var. Dizide geçen yaz öpüşmüş olduğu ablasının erkek arkadaşı yüzünden Alison’dan tehditler alıyor. Alison’un ölümünün ardından hakkında en çok araştırmayı yapan karakterdir.

Luck Hale

Luck Hale, Aria Montgomery adlı kız ise Alison’ın en çok sevdiği takım üyelerinden birisi. Alison öldükten sonra Rosewood’a geri dönerek Ezra adında kendisinden yaşça büyük bir erkekle ilişki yaşamaya başlıyor. Daha sonra bu erkeğin kendisinin yeni öğretmeni olacağı haberini öğreniyor ve arasındaki ilişkiyi gizli tutmaya çalışıyor. Olgun erkeklerden hoşlanmayı seven bir karakter. Daha önce fazla erkek arkadaşı olmadığı için, Ezra’yı kaybetmemek için elinden gelen yapabildiği her şeyi yapıyor.

Ashley Benson

Ashley Benson, Hanna Marin adlı kız Alison varken çok şişman olduğu için bundan dolayı kendisiyle ilgili sorunu olan karakteri canlandırıyor. Hanna strese girdiği zamanlar yemek yeme huyu olan ve bu huyunu iç sevmeyen bir karakter, Alison’un yardımıyla yedikleri yiyecekleri kusarak zayıflamaya ve incelmeye başlıyor. Alison ortadan kaybolduktan sonra okulda en popüler kız oluyor.

Shay Mitchell Pretty Little Liars

Shay Mitchell, Emily Fields adlı kız sportmen ve yüzücü bir karakteri canlandırıyor. Emily, Alison’dan hoşlanan eş cinsel bir kız. Alison ortadan kaybolduktan sonra Maya isimli bir kız ile ilişki yaşamaya başlıyor. Babasının komutanlık mesleğinden dolayı eş cinsel oluşunu gizleyen ve açıklayamayan bir kız, çevresinden olumsuz tepkiler almasına rağmen ne yapsa da kişiliğini değiştiremiyor. Alison’u hem sevgili hem de arkadaş yönünden seven kişi.

Sasha Pieterse Pretty Little Liars (1)

Sasha Pieterse, Alison Dilaurentis adlı kız takımın muhteşem bir güzelliğe sahip olan kızı ve liderini canlandırıyor. Kızları istediği şekilde yönetebilen ve onlara kötülük aşılamayı seven bir karakter. Okuldaki en popüler kız, öldüğü sanılıyor fakat o kendisinin ikiz kardeşi.

Pretty Little Liars Fragmanı:

Pretty Little Liars Konusu yazımıza YORUM yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *