Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) Dizisi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

ABD’den sonra ekran başında en fazla zaman tüketen ülkeyiz. Bir çok programın arasında diziler izlenme oranlarında ön plana çıkıyor. Dizi izlemek, periyotlar halinde devam eden ve bir sonraki bölümünde ne olacağını düşünerek bu amaçla ekran karşısına geçmek ülkemizde azımsanmayacak bir raddeye gelmiştir. Eski zamanlarda Amerikan dizileri ve Brezilya dizileri moda iken şimdilerde yine Amerikan dizileri revaçta olsa da başka ülke dizileri de bu izlenme pastasından pay almaktadırlar. Özelikle ülkemizde Kore dizileri ve son zamanlarda Hint dizilerine olan ilgi de gittikçe artmaktadır. Genellikle İnternet ortamında devam eden bu seyir zevki televizyon kanallarının da iştahını kabartır seviyeye gelmiştir. Yabancı dizileri alt yazı ve/veya Türkçe dublaj olanakları sunarak ekranlarında yayınlayan televizyon kanalları beraberinde reyting başarısı da alınca yeni atılımlara girme cesaretinden geri kalmamışlardır. Kanal 7 televizyonun girişip muvaffak olduğu Hint dizisi işi de bunlarda biridir.

Not: Bu arada Hint Dizileri listemize de bakabilirsiniz.

Rang Rasiya

Kanal 7 televizyon kanalı; Hint dizisi işine ilk defa Beintehaa (Benimsin) dizisiyle girişmiş dizi aldığı reyting başarısıyla Hint dizilerini furya haline getirmiştir. Beintehaa (Benimsin) dizisinin hemen ardından Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) dizisini ekrana getirmiş olan Kanal 7 başarının devamını görünce Madhubala Ek Ishq Ek Junoon (Yalancı Bahar) dizisini yayına sokmuştur. Kanal 7 Hint dizisi atılımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Eylül ayında Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon (Bir Garip Aşk) dizisini yayına sokmaya hazırlayan kanal yönetimi eminiz ki bir çok Hint dizisiyle daha dirsek teması halindelerdir. Bu başarı diğer televizyon kanallarının da iştahını kabartır vaziyete gelmiştir. Diğer kanallardan da böyle bir atılım gelecek mi? Bunu zamanla göreceğiz.

Rang Rasiya Hint Dizisi

Başarı elde etmiş bu Hint dizileri arasında bizim radarımıza giren dizi ise Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) dizisi. Sanaya Irani , Ashish Sharma , Ankita Sharma gibi bir çok Bollywood starını bir araya getiren romantizm, entrika, aşk ve drama bir arada bir çeşni olarak seyircilere sunulmuş bir dizidir Rang Rasiya (Sensiz Olmaz).

Sensiz Olmaz Dizisi

Biz Hint dizisi seven ve/veya Hint dizilerine de şans verip izlemek isteyen ama önce şu dizi hakkında kısa ve öz bilgiler edineyim diyen siz değerli listefilm takipçilerimiz için Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) dizisini radarımıza aldık. Sizler için araştırıp inceledik dizimizi. Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) dizisi hakkında bilinmesi gerekenleri Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) dizi tanıtımı, Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) konusu, Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) oyuncuları, Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) karakter tanıtımı, Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) teknik bilgi gibi Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) dizisi hakkındaki tüm detayları alt başlıklar halinde listefilm’ciler için topladık.

Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) Dizi Tanıtımı:

Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) dizisi; Sanaya Irani , Ashish Sharma , Ankita Sharma gibi bir çok Bollywood starını bir araya getiren romantizm, etrika, aşk ve drama bir arada bir çeşni olarak seyircilere sunulmuştur.

Sensiz Olmaz Hint Dizisi

İnternet de altyazı seçeneklerinde izleyebileceğiniz gibi Kanal 7 televizyonu vesilesiyle Türkçe dublaj seçeneğiyle de izlemeniz mümkündür. Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) dizisinin ortalama süresi 20 dakika civarındadır. Lakin Kanal 7 televizyonu 2’şer saatlik yani 120 dakikalık periyotları tek bölüm haline getirmiştir. Bu nedenle orijinalı 188 bölüm süren dizi televizyon kanalındaki bu periyotlarından dolayı 48 bölüme indirgenmiştir. Sadece izleyenlerin bildiği bir ayrıntıya da değinmeden olmaz: Televizyonda yayınlanan 28. Bölüm Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) ve Beintehaa (Benimsin) ortak bölüm olarak seyirciler sunulmuştur.

Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) Konusu:

Sensiz Olmaz Hint Dizisi Konusu
Rang Rasiya (Sensiz Olmaz), köylü kızı Paro (Sanaya Irani) ve sınır güvenliği subayı Rudra (Ashihs Sharma)’nın 15 arayla birbirlerini yeniden görmesiyle gelişen olayları ve bu ikilinin aşk ve nefret duygularına odaklanır. 15 yıl öncesinde küçük kız Paro’nun da ebeveynleriyle beraber içerisinde bulunduğu bir otobüs sınır güvenliğinin saldırısına uğrar. Paro’nun annesi babası bu kanlı katliamda gözleri önünde can verir diğer bir çok kişi gibi. Bu sırada otobüste bir çocuk belirir. Bu Rudra’dır. Paro ve Rudra ilk defa bu otobüste karşılaşırlar. Elbette çok hoş bir karşılaşma değildir bu. Bu vahim katliamın üzerinden 15 yıl geçmiştir. Paro, büyüyüp serpilmiş güzel mi güzel bir genç kızdır artık. Rudra ise sınır güvenlik kuvvetlerinin yakışıklı bir subayı olmuştur.

 

Sınırlar kesiştiği bir yerleşim yerinde Paro’nun düğünü yapılmaktayken Rudra sınır güvenliği subayı olarak bu düğün mahallinde görevlendirilir. Yıllar önce yaşanılanlardan dolayı Paro ve o civardakiler sınır güvenlik subaylarından hiç mi hiç haz etmemektedir. İşte Paro ve Rudra’nın ikinci karşılaşması böyle bir ortam içerisinde cereyan edecektir. Böylece Paro – Rudya arasındaki ilişki farklı bir boyuta taşınacak ve aşkın farklı hallerine yelken açacaktır. Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) Oyuncuları: Sanaya Irani (Parvati – Paro), Ashish Sharma (Rudra), Ankita Sharma (Laila), Ananya Khare (Mohini), Sanjiv Jotangia (Danveer), Prashant Chawla (Samrat), Udit Shukla (Sumer), Gitanjali Mishra (Maithili), Syed Zafar Ali (General Singh), Gurpreet Singh (Rohit), Lavneet Rajput (Koyal), Rishi Sonecha (Dhruv), Kapish Chawla (Dhruv 2), Vishal Karwal (Shanthanu), Tarun Khanna (Raja), Sadiya Siddiqui (Thakurain), Kali Prasad Mukherjee (Dilsher), Neha Narang (Bindi), Vishal Gandhi (Varun), Khushbu Thakkar (Sunehri)

 

Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) Karakter Tanıtımı:

 

Parvati – Paro (Sanaya Irani):

Rang Rasiya Paro
Paro, elim bir katliam sonucunda yetim ve öksüz kalmıştır. Henüz küçük yaşlardayken böyle bir travma tik etki ile süregelen acı dolu zor bir çocukluk yaşamıştır. Tüm bunlara rağmen hayata her daim pozitif bakmış sevgiye, iyiliğe olan ümidini yitirmemeye özen göstermiştir. Paro’nun kaderin tüm cilvelerine rağmen hayatın güzelliklerine dair sevgi dolu bakış açısını ve umudunu taşımaktadır.

Rudra (Ashish Sharma):

Rang Rasiya Rudra
Rudra, Paro’nun tam zıttı bir karakter yapısına sahiptir. Paro ne kadar sevgi dolu bir insansa Rudra da o denli öfke dolu bir insandır. Rudra, 10’lu yaşlarının hemen başındayken hayatta sen çok sevdiği ve değer verdiği kadın yani annesi onu ve babasını başka bir adam için terk etmiştir. Bu terk ediliş küçük Rudra’nın bünyesinde tedavisi mümkün olmayan bir yara gibi kalmıştır. Babasının da sürekli bu yönde telkinleri de Rudra’nın kadınları güvenilmez bir varlık olarak kafasında kodlamasına neden olmuştur Tüm bu nedenlerden dolayı kendini mesleğine adamış, kariyeriyle kendini motive etmek istemiştir. Böylece başarılı ve amansız bir subay olmuştur.

Laila (Ankita Sharma):

Rang Rasiya Laila
Paro – Rudra – Laila aşk üçgendeki ikinci kadın Laila’dır. Rudra’ya kendini kaptırmıştır. Onun gözüne girebilmek, onun tarafından fark edilip beğenilmek için yanıp tutuşmaktadır Laila. Bunun için türlü entrikalar çevirse de istediğine ulaşmakta her zaman güçlük çeker. Rudra’nın Paro’yla yakınlaşmasına fena halde bozulur. Bu yüzden rakibesi Paro’dan hiç haz etmemektedir Laila.

Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) Teknik Bilgi:

Ülke: Hindistan
Tür: Romantik Drama
Bölüm Sayısı: 188
Başlangıç Tarihi: 30 Aralık 2013
İMDb: 7,1
Proje Tasarımı: Saurabh Tewari
Yönetmen: Sidhartha Sengupta
Senarist: Gautam Hegde, Rahil Qazi, Shivani Shah, Raghuvir Shekhawat

Rang Rasiya Fragmanı:

3 comments on "Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) Dizisi Konusu ve Oyuncuları"

  1. Beri says:

    Kuşi sen annem sin ben istanbuldayım adım beri

  2. Anonymous says:

    Sensiz olmaz dizisi ve oyunculari rudra prata tiranavat ve parvative cok guzel diziyi ceviriyorlar.

  3. TC ESMA ÇAYGEÇ says:

    KEŞKE TINA OYNASAYDI!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *