Recep İvedik 5 Filmi Konusu ve Fragmanı

0/5 Votes: 0
Report

Description

Recep İvedik 5 Filmi Konusu ve Fragmanı – Kaba görüntüsü ve kafasına göre hareketleriyle akıllara kazınan ve Şahan Gökbakar’ın yarattığı bir karakter olan Recep İvedik, uzunca bir zamandan bu yana Türkiye’nin en sevilen yerli komedi filmi olma özelliğini taşıyor.

Serinin ilk 4 filminden sonra yenisi de 2017 senesinde vizyonda yerini alacak. Geçen seride olduğu gibi yine şubat ayında gösterime girmesi beklenen Recep ivedik 5 full izle filmi alınan haberlere göre ayın 17’si gibi beyaz perdedeki yerini alacak.Şu an için her ne kadar filmle ilgili çok fazla bilgi olmasa da eskilerden daha farklı bir konu ve konseptte çekimlerin yapıldığı yönetmen tarafından açıklanmış.Ancak yine yurt dışı çekimlerinin olduğu biliniyor. Kafasına eseni yapan Recep İvedik 5 full izle filmi ile tam gaz maceralar devam edeceğe benziyor. Kış aylarında komedi filmiyle içini ısıtmak isteyenler için iyi bir alternatif olabilir.

Recep İvedik 5 Konusu

Recep İvedik 5 Filmi Konusu ve Fragmanı
Recep İvedik 5 Filmi Konusu ve Fragmanı

Oyuncu ve senarist Şahan Gökbakar komedi filmlerini takip edenler için Recep İvedik 5 full izle ile yeni ve komik maceralar olacağının sinyalini verdi. Fragman ve özet bilgileri konusunda çok ayrıntıya girmeyen Şahan Gökbakar, izleyenler için sürpriz sahnelere yer verileceğini belirtmekte. Kendiliğinden komik ve kabalığıyla komik görüntüler veren bu karakter izleyenleri her sene olduğu gibi yine kahkahaya boğacak gibi. Online film keyfi için sitede yer alan komedi filmleri kategorisine gelerek filmin fragmanını ve gösterim tarihi sonrasında da kendisini izleyebilirsiniz. Siteyi takip etmeniz, gösterime girdikten sonra sinemada izleme fırsatı bulamayanlar için avantaj sağlayacaktır. Beyaz perde sonrasında yükleme işlemi yapılır yapılmaz izleyicilere haber verilecektir.

2017 Komedi Filmleri:

Recep İvedik 5 filmi dışında 2017 komedi filmleri arasında onlarca seçeneği bulmanız mümkün. Yeni yılla beraberi çok sayıda yerli ve yabancı komedi filmi beyaz perdede yerini alacak. Bunlardan bazıları şöyle: Çalgı Çengi 2, Olanlar Oldu, Hep Yek 2, Moana, Vezir Parmağı olarak devam ediyor. Devam filmi niteliğindeki Çalgı Çengi 2, en merak edilen yapımlardan birisi. Çünkü ilk filmde büyük bir ses getirmişti ve ciddi bir kitle oluşturmuştu.

Yine Olanlar Oldu da güçlü filmlerden bir diğeri. 2017 komedi filmleri içinde hangisini seçeceğinize karar veriyorsanız, öncelikle sitede yer alan editör seçimlerini, en çok izlenen film bölümünü, IMDB puanı yüksek seçenekleri, yönetmenlerin geçmiş film özetlerini görebilirsiniz.

Fragmanlar, özet ve oyuncu kadroları da film hakkında bilgi verebilir, ancak yanıltıcı durumlar olabilir. Ancak genelde önceki filmleri ses getiren yönetmenlerin yeni filmlerinde de başarı sağladıkları bilinmekte. Bunu da göreceli bir değerlendirme olduğunu belirtmek gerekiyor. Ancak kötü bir komedi izlememek için 2017 komedi filmleri arasından fragman ve özetlere mutlaka bakmakta yarar var. Boşa zaman geçirmemek için film seçimlerinde iyi bir araştırma yapmak gerekiyor.
Kaynak: filmexpresi.com

2 comments on "Recep İvedik 5 Filmi Konusu ve Fragmanı"

  1. Yunus says:

    Recep ivedik 5 çok komik sahneleri vardı.

  2. Anonymous says:

    Recep ivedik 5 de diğerleri gibi başarılı olmuştu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *