Patron Bebek Filmi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Son zamanların beklenen filmleri arasında yer alan Patron Bebek, Animasyon alanın en iyi yapıtları arasında gösterilmektedir. 31 Mart 2017 günü vizyona girecek film, şimdiden listelerin en üstünde olmayı başarmış gibi görünüyor. Animasyon filmimizin konusuna gelecek olursak; bir bebek takım elbise giyerek evrak taşıması ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. 7 yaşındaki erkek kardeşi ile çeşitli planlar yaparak güçlerini birleştirip bölge içerisinde oldukça güçlü bir etkiye sahip olan Puppy Cop şirketinin hazırladığı planları bozmak istemektedir. Hem komedi hem de aksiyon alanında izleyicileri doyurmaya çalışan Patron Bebek Filmi Konusu hakkında detaylı bilgileri izleyenler beyaz perde karşısında daha net görebileceklerdir. Animasyon olması nedeni ile oyuncu kadrosundan ziyade seslendirme ekibine sahip olan film için ekiplere kısaca göz atmak gerekirsek;

Patron Bebek Filmi Seslendirme Ekibi:

 

Alec Baldwin:

58 yaşındaki ünlü aktör Alec Baldwin, Patron Bebek Kadrosu içerisindeki seslendirmen kadrosunun önde gelenleri arasında yer almaktadır. Patron Bebeğin seslendirmesini yaparak film içerisindeki önemli iletişimlerin sağlanmasında görev almaktadır. 1980 yılından bu yana ekranlar karşısında yer alan Baldwin, birçok aktif proje ve filmde görev almıştır. Bunlar arasında en önemlileri ise; 2006 yılı yapımlı “Köstebek” ve 2009 yapım yılına sahip “İlişki Durumu Karmaşık” gösterilmektedir. Bu proje ile yavaş, yavaş seslendirme projelerine geçecek olan aktör, oldukça başarılı bir çalışma yürüttüğünü söyleyebiliriz.

 

Mike Myers:

Animasyon filmlerinin baş seslendirmeni olarak gösterilen Mike Myers, Patron Bebek filminde de görev alarak bizleri şaşırtmayan bir duruma imza atmıştır. 53 yaşındaki ünlü aktörün en bilinen projelerinden bahsetmek gerekir ise; Çocukluğumuzun ilk animasyon filmleri arasında yer alan Sherek filminin karakteri Mike Myers tarafından seslendirilmiştir. Serinin tamamında görev alan Myers, filmin bitişinin ardından birçok televizyon programında yer alarak çalışma hayatını bir şekilde sürdürmeye çalışmıştır. Son projesi olarak gösterilen Patron Bebek Filminde de güzel bir çalışma yaptığını söyleyebiliriz.

 

Steve Buscemi:

Francis E. Francis karakterini seslendiren Steve Buscemi, yüzünü oldukça iyi tanıdığımız oyuncular arasında yer almaktadır. Aktif olarak görev aldığı 100 den fazla film ve yönetmenliğini yaptığı birçok film ile sinema dünyasına büyük katkılar sağlayan Buscemi, 59 yaşında olmasına rağmen beyaz perdelerden ayrılamayan oyuncular arasında gösterilmektedir. Steve Buscemi’nin ilk seslendirme filmi olması nedeni ile biraz heyecanlandığını dile getirmesi, ekip arkadaşlarınca güzel ortamların oluşturulmasına olanak sağlamıştır. Arka planda kalarak sadece seslendirmenlik yapmanın oldukça zor olduğuna değinen oyuncu, ileride birkaç filmde de görev almak istediğini belirtmiştir.

 

Jimmy Kimmel:

Kariyerini profesyonel seslendirmen olarak yürüten Jimmy Kimmel, radyo alanı başta olmak üzere birçok televizyon kanalında da komedyen olarak program yapmış bir oyuncudur. 49 yaşındaki seslendirmen, son 5 yıldır çalışmalarını yoğun olarak film ve dizilerde seslendirmen olarak yürütüyor ve gelecek planları arasında başka seçimlerin olmadığını dile getiriyor. Patron Bebek Filmi içerisinde de iyi bir seslendirmen olarak yer aldığını tahmin ederek 31 Mart 2017 tarihini merakla beklediğimizi belirtmek istiyoruz.

Patron Bebek Filmi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *