See 2.Sezon Ne Zaman? Dizinin Konusu,Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

See Dizisi Hakkında

Steven Knight imzasını taşıyan See dizisi ilk sezonda gösterdiği başarıyla adını duyurmuştur. 1. Bölümü 1 Kasım 2019 tarihinde yayınlanmıştır. İlk sezonu başarıyla tamamlamıştır. ABD yapımı olan dizi bilim kurgu ve dram alanında birçok görsellere ve doğal efektlere sahiptir. Büyük bir seyirci kitlesini ilginç konusuyla ekranlara kilitlemeyi başaran dizinin 2. Sezonunun ne zaman başlayacağı da merak edilenler arasında yer almaktadır.

Siz hiç hayatınızda körebe oynadınız mı? Oynadıysanız o anki duygularınız nelerdi? Gözünüzdeki bağı hemen söküp atasınız geldi mi? Bu sorunların cevabını tümünüz yanıtlamışsınızdır sanıyorum. Ömrünüz boyunca körebe oynamak ister misiniz? Ya da hayatınızı gözleriniz kapalı bir şekilde nasıl idame ettirebilirsiniz? Sanki bütün bu soruların cevapları See dizisinde gündeme getirilmiş. Hem de bizim tahminlerimizden daha da fazlası bu dizide anlatılmış.

See Dizisi Konusu Nedir?

Zamanımızdan yüzyıllar sonraki tarihlerde geçen konular See dizisinde gündeme getirilmiştir. Görme organımızın ne kadar değerli olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Dizideki zamanda yaşayan insanlar görme duyusunu kaybetmiş kişilerden oluşmaktadır. Hayatlarını sürdürebilmek için yeme içme, avlanma, korunma gibi ihtiyaçlarına farklı çözüm yolları bulabilme çabası içerisine girmiş insanlar topluluğu diziye konu edilmiştir.
Diziye gerçeklik katmak için çok sayıda görme engelli oyuncu da diziye katılmıştır. İnsan ırkı bir virüs neticesinde yok oluyor ve kalanlar da görme organlarını kaybediyorlar. Bu zor durum içerisinde yaşayabilme mücadelesi içine giren insanlar bir gün mucize ile karşılaşıyorlar. Dünyaya gelen ikiz bebekler görme organlarını kaybetmeden doğuyorlar yani görebiliyorlar. Bu durum insanları bir karmaşaya sokuyor.

See 2.Sezon Onayını Aldı

İşte bundan sonra aksiyon ve macera başlıyor. Film ne kadar bilim kurgu olsa da aslında bir dramı da anlatıyor. İkiz bebeklerin doğumundan sonra neler olacak, onların hayata gelmesiyle birlikte neler değişecek? Hepsinin sorularının cevapları yayınlandığı ilk günden beri seyircide merak duygusu uyandırıyor. Eğer diziyi seyretmediyseniz kaçırmış olduğunuz bir şey yok. Daha ilk sezon yayınlandığı için; tekrarlarına bakıp yeni sezonu yakalayabilirsiniz.

See Dizisi Karakterleri

Steven Knight tarafından kaleme alınmış dizinin başrolünde Jason Momoa baba Vos rolünü canlandırmaktadır. Paris rolünü ünlü oyuncu Alfre Woodard oynamaktadır. Dizide gösterilen oyunculuklar ve doğa sahneleri oldukça harika, kaliteli çekimler olmuştur. Sıkılmadan izlenebilinecek dizi sürükleyici bir aksiyona da sahiptir.
Büyük bir bütçe ile çekilen dizide seks, sevişme ve şiddet sahneleri de yer aldığı için çocukların seyretmelerinin sakıncalı olduğunu da hatırlatmak isteriz. Geçen sezonda oldukça beğenilen dizi See, yeni sezonda da gösterime başlanılması beklenilmektedir.

Dizinin 2.Sezonu Ne zaman olacagı hakkında daha tam zaman verilmese de yakın zamanda sitemizde güncel günü yayınlacaktır.

A comment on "See 2.Sezon Ne Zaman? Dizinin Konusu,Oyuncuları"

  1. Yns-ylmz says:

    See 2. Sezonunda güzel olacağına inanıyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *