Sevgililer Gününde Sinemada İzlenebilecek Aşk Filmleri

0/5 Votes: 0
Report

Description

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor ve heyecanı da beraberinde geliyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 14 Şubat Sevgililer Günü için gösterime aşk filmleri giriyor. Sevgililer Gününde Sinemada Aşk Filmi izlemek isteyebilirsiniz.O zaman listemiz tam size göre… Bu arada sevgiliniz veya kız arkadaşınız ile birlikte evde film izlemek isterseniz Sevgili İle İzlenebilecek Romantik Filmler listemize bir bakın deriz..İşte 12 Şubat 2016’da gösterime girecek yerli ve yabancı aşk filmleri:

(Yorum Yapmayı Unutmayın)

Sevgililer Gününde Sinemada İzlenebilecek Aşk Filmleri

 

Dünyanın En Güzel Kokusu

Bu haftanın yerli aşk filmleri arasında yer alan “Dünyanın En Güzel Kokusu” romantik-komedi tarzında bir film. Yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun üstlendiği filmin senaryosunu da Yağcıoğlu kaleme almıştır. Filmde Rıza Kocaoğlu, Tuba Ünsal, Açelya Akkoyun, Burak Altay ve Esra Ruşan gibi isimler oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Dünyanın En Güzel Kokusu

Dünyanın En Güzel Kokusu’nda, Hakan, birçok ilişki yaşadıktan sonra aşktan sıkılan, hoyrat yaşam tarzını benimseyen bir söz yazarıdır. Onun tüm eksilerine rağmen yanında olmayı sürdüren ve hayattan fazla bir beklentisi de bulunmayan Derya’nın arasında ki ilişki konu edinmiştir. Hayatımızda gerçekleşen iniş çıkışları beyaz perdeye yansıtan filmin çekimleri İstanbul’un yanı sıra Hollanda’nın Amsterdam kentinde yapılmıştır.

 

Hesapta Aşk

Bu haftanın yerli aşk filmlerinden biri olan “Hesapta Aşk” romantik unsurların içerisinde olduğu bir gençlik filmidir. Filmin yönetmenliğini Gönenç Uyanık üstlenirken, senaryoyu Zafer Külünk kaleme almıştır. Filmde, Burak Tozkoparan, Neriman Derya Şensoy, Meriç Aral, Kutay Kalabalık ve Fırat Altunmeşe gibi isimler oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Hesapta Aşk

Hesapta Aşk filminde, Ezgi, internetten tanışarak sevgilisi olan Mert ile buluşmak ister. Bunun için İstanbul’a gitmek isteyen Ezgi’ye annesi engel olmaya karar verir. En yakın arkadaşı Didem ile önemli bir plan yapan Ezgi, plana göre Didem’in ailesinin Datça’da bulunan yazlığında bulunduklarını söyleyecek ve burada çok sayıda fotoğraf çekerek İstanbul’a gideceklerdir. Hafta boyunca her iki isim de Datça’dan fotoğrafları sosyal medyadan paylaşarak annelerini orada olduklarına inandıracaklardır. Annesi tatile izin verse de Ezgi’nin kardeşi Mustafa’nın da onlarla tatile gitmesi gerektiğini belirtecektir. Bu da olayları daha da karışık bir hale getirmiştir.

 

Aşkın Seçimi

Bu haftanın yabancı aşk filmleri arasında önce çıkan “Hesapta Aşk” dram öğelerini içerisinde barındıran bir romantik filmdir. Filmin yönetmenliğini Ross Katz üstlenirken, senaryoyu Nicholas Sparks, Bryan Sipe kaleme almıştır. Filmde Tersa Palmer, Benjamin Walker, Alexandro Daddario, Maggie Grace ve Tom Wilkinson gibi isimler oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Aşkın Seçimi

Aşkın Seçimi’nde Gabby, Tıp Fakültesi’nde öğrencidir ve yeni taşındığı sahil kenarındaki şirin evde yakışıklı komşusu Travis’le tanışır. Bu tanışmaya köpekleri vasıta olacaktır. Gabby’nin erkek arkadaşı bulunmasına rağmen Travis ile başlayan ilişkisi zamanla büyük bir aşka dönüşecektir. İkilinin bu aşkı sürdürmesi kolay olmayacaktır. Her ikisi de verdikleri kararlarla kaderlerini tayin edeceklerdir.

Film 2007 yılında Nicholas Sparks’ın aynı adı taşıyan romanından beyaz perdeye uyarlanmıştır. ABD yapımı olan film, eleştirmenlerden genellikle olumlu not almıştır.

Sevgililer Günü’nde izleyebileceğiniz ve sevgilinizle gidebileceğiniz aşk filmleri bunlardır. Herkese iyi seyirler dileriz..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *