Şeytani Filmi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

7 Nisan 2017 gösterime girecek filmler arasında yer alan Şeytani, senaryosu ile adeta izleyicilerine korku dolu anlar yaşatacak gibi görünüyor. Los Angeles’ta gerçekleşen senaryo, eski bir mahalle içerisinde gerçekleşen ayin törenlerinden bahsederek giriş yapmaktadır. Geçmişten bu yana satanist ayinler yapılan mahalle içerisinde dolaşan bir lanetin olduğuna inanılır. Bu gibi senaryolarda üstün başarı özelliği gösteren Anthony Jaswinski, The Walking Dead gibi ünlü korku dizileri ile yeteneğini net olarak sektör içerisinde gösteren bir kişi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şeytani Filmi Konusu:

Filmin konusuna geri dönecek olursak; kahramanlar, bu lanetli mahallede gezintilerini yaparken karşılaştıkları bir ayin sırasında kurban edilecek kızı kurtarmak isterler. Kızda bulunan yetenek ve kurban ilişkisi nedeni ile akıllarına gelen ruh çağırma durumu hiç tahmin edemeyecekleri bir olayında başlamasına neden olacaktır. Çağrılan ruh, kızın bedeninde şeytani bir varlığa dönüşmesi filmin gerilim ile dolmasına neden olmaktadır. Şeytani Filmi Konusu  oldukça heyecanlı olduğunu görüyor ve mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Filmin oyuncu kadrosuna gelecek olursak;

Şeytani Filmi Oyuncuları:

 

Sarah Hyland:

1990 yılında dünyaya gelen genç oyuncu, henüz genç olmasına rağmen birçok efsane filmde rol alarak bu alandaki yeteneklerini çok iyi bir şekilde göstermiştir. Korkunç Bir Film 5, vampir Akademisi gibi filmlerde baş rol alan ünlü oyuncu Şeytani Filmi Konusu içerisinde de aktif bir rol alarak kariyerini oldukça geniş bir alanda yer almasını sağlamıştır. Film içerisinde satanist gruplar tarafından ele geçirilip tam öldürülmek üzere kurtarılan kadın olarak karşımıza çıkan Sarah, gösterdiği üstün başarı ile gala gecesi birçok kişiden tam not almayı başarmıştır.

Stevin Knight:

Hakkında çok fazla bilgi bulunmayan oyun Stevin Knight, en dikkat çekici oyunculuğunu Görevimi Tehlike:4 filmi ile göstermiştir. Uzun süredir devam eden oyunculuk kariyeri içerisinde irili ufaklı birçok televizyon projesini gerçekleştiren oyuncu, bu film ile beklentileri oldukça yukarı taşıyacak gibi görünüyor. Profesyonel yapımlar ile beraber daha fazla tanınırlık yakalamak isteyen ünlü oyuncu hayatı ile ilgili bilgileri paylaşmaktan da ayrıca sakınıyor gibi görünmekte.

Clara Mamet:

Şeytani filmi Konusu gereği tahminlerimize göre daha çok alt sınıfta yer alan oyuncular ile çalışmayı tercih etmiş. Bunun en büyük göstergesi olarak görebileceğimiz Clara Mamet henüz 22 yaşında olan bir oyundur. İlk olarak ünlü ABD televizyon kanalı ABC’de komedi gösterileri ile profesyonel hayata adım atan genç oyuncu, ilk çalışmalarına başladığında 15 yaşında idi. Oyunculuk ile eğitim arasında bir seçim yapmak zorunda kalan Clara Mamet, lise eğitimini bırakarak oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. Şeytani filminin yanında 10 dan fazla filmde gösterdiği başarılı çalışmalar geleceğin yeni starlarından birisinin doğuşunu göstermektedir. 

Steven Krueger:

2009 yılında televizyon dizileri ile kariyerine adım atan Steven Krueger, aradan geçen 8 yılı sürekli değerlendirerek  her yıl bir adet film çıkararak adeta yıldız olma yolunda ilerleyen bir tip olarak karşımıza çıkmaktadır. Film kariyeri ile beraber sürdürdüğü dizi projeleri sayesinde büyük bir kitle tarafından sevilen oyuncu Şeytani Filmi Konusu içerisinde de güzel bir çalışma yapacak gibi görünüyor.

Şeytani Filmi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *