Sihirbazlar Çetesi 2 – 2016 Yılında Vizyonda

0/5 Votes: 0
Report

Description

İlki çok beğenilen Sihirbazlar Çetesi ”Now You See Me” filmi, ikinci yani devam filmi ile sinemaseverler ile buluşmaya hazırlanıyor. Film aksiyon, gerilim ve komedi türlerinin oldukça başarılı bir karması. Amerikan seyircisi ile 10 Haziran 2016‘da buluşması planlanan filmin Türkiye gösterimi ise henüz netlik kazanmış değil. İlk filmin başarısı göz önüne alınır ise bu tarihten çok geçe kalmayacağını söyleyebiliriz.Sihirbazlar Çetesi 2 filminin konusu ise kısaca şöyle; İlk filmde geçen olaylardan bir yıl sonrasında aynı ekip tekrar bir araya gelmek zorunda kalır. Bu sefer daha zorlu bir görev onları beklemektedir. Sihirbazlar Çetesi 2 filmin yönetmenliğini Jon M.Chu üstlenmiş. Senaryo yazarları ise Pete Chiarelli ve Ed Solomon.

Now You See Me 2
Hala Post prodüksiyon aşamasında olan film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Filmde birbirinden ünlü oyuncuların rol alacağı ise kesin. Bu oyuncular arasında Lizzy Caplan, Daniel Radcliffe ve Jesse Eisenbeg yer almakta. Türünün severleri ilk filme oldukça büyük ilgi gösterdiler.

Now You See Me 2 filmi
Seyirciyi sürekli şaşırtmayı başaran yapım, koltuğunuzda oturduğunuz yerden heyecanın doruklarına çıkmanızı sağlayacak. Birbirinden yetenekli sihirbazlardan oluşan çete büyük maceraların içinde yer alıyor. Tüm karakterlerin farklı stilleri onlara bir nevi özel güç veriyor. Günümüzde çizgi romanlardan uyarlanan filmlerin çok daha gerçekçi bir kurgu ile ele alınmış hali diyebiliriz.

sihirbazlar çetesi 2 filmi
Filmin yönetmeni Jonathan Murrey Chu bir çok aksiyon filminde başarılı performansı ile dikkat çekti. G.I. Joe Misilleme ile sinemaseverlerin yakından tanıdığı yönetmenin filmdeki performansı merak konusu. Yönetmenin en çok izlenen filmi ise günümüz gençlerinin idollerinden biri olan Justin Bieber’ın hayatını anlatmakta. Gençlere yönelik işlerin altından oldukça başarılı ile kalkan yönetmen, sihirbazlar çetesinde hangi yenilikleri getirecek merakla bekliyoruz. 1979 doğumlu genç yönetmeni başarılı bir kariyerin beklediği ise ortada. Yaşına rağmen oldukça önemli projelerde yer almakta.

Sihirbazlar Çetesi 2 – Now You See Me 2 Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *