Connect with us

Sokağın Çocukları (Sıfır Bir)

Yerli Dizi

Sokağın Çocukları (Sıfır Bir)

Youtube kanalından yarı prof. bir ekibin oldukca beğenilmesi üzerine Blue Tv ye transfer olan ve tam tamına 5 sezon ekranlarda büyük izleyici kitlesi oluşturan ve FİNAL yapan Sıfır bir dizisi eski oyuncularından ve yönetmeninden ” Sokağın Çocukları ” Blu TV de yayınlanmaya başladı.

blutv dizisi sokagin cocuklari basladı

Sokağın Çocukları 1.Sezon 1.bölüm
Dizi final yaparken zaten bitiminde bize bunun müjdesini vermişti.Bir çok kişi tarafından merakla beklenen ve ne zaman başlayacagı sorulan dizi , 6 şubatta Blu tv tarafından izleyicileri ile buluştu.Türkiye’de en gerçekçi dizi sloganı ile oldukça ilgi çeken dizi tahmin edileceği gibi bol aksiyon ve drama türünde olacak. Adana mahallerinde yaşanan hayatı ve gençliği konu alan dizi şimdiden gözleri doldurdu diyebiliriz.

Sokağın Çocukları Konusu
Kendilerine adaletin olmadığı yerde biz varız misyonunu benimsemiş bir grup gencin gerek yasa dışı kendi başlarına olayları çözme teknikleri ekrana gelecek. Peki gençler böylesi bir hayatta nasıl ayakta kalır ? neler yapar bunları objektif derecede bizlere izlettirecekler.


Sokağın Çocukları Oyuncuları

İlk sezonu ve 1.bölümü yayınlanacak dizide daha öncelerden de tanıyacağınız oyuncularda bulunmaktadır. Burak Akyüz, Cengizhan Yurdutek, Vedat Karahan, Melih Konuş, Emrullah Surmeli, Savaş Satış, Onur Akbay, Gökhan Dağcıbaşı ve Mehmet Elmas kadrosu ile karşımızda olacaklar.

Sokağın Çocukları Fragmanı:


Dizinin 1.Bölümü ekranlara geldi. Murat şahin adındaki bir çocuğun yaşantısını ve başından geçenleri konu alan dizinin ilk bölümü oldukça merak uyandırdı. Murat Şahin kimdir?Kaç yaşındadır bu tarz bilgileri yeni bölümlerde Blu Tv den izleyebilirsiniz.

 

 

 

Continue Reading
You may also like...

Liste Film Sitesi Baba Editörüdür...

3 Comments

3 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

To Top