Sonsuz Aşk Filmi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Bahar döneminin gelmesiyle birlikte sinema dünyası da hareketlenmiştir. Özellikle 2016 sonu ve bu yılın başı gişe açısından oldukça parlak bir dönem olarak dikkat çekmektedir. Yerli filmlerin gişenin zirvesinde yer aldığı dönemde 24 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek olan sonsuz Aşk filmi büyük bir merakla beklenmektedir. TAFF Prodüksiyon tarafından hazırlanan film, oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeyi başarıyor. Sonsuz Aşk konusu incelendiğinde tutkulu bir aşkın merkeze alındığını görmekteyiz. Bünyesinde dram unsurlarını barındıran film Romantik komedi türündedir. Daha önce Şubat ayında gösterime girmesi planlanan filmin gösterim tarihi ertelenmişti.

Yaptığı dizilerle gündeme gelmeyi başaran Ahmet Katıksız’ın sinema dünyasında kendini tanıtması için iyi bir fırsat olan Sonsuz Aşk filminin gişe rakamları büyük bir merakla bekleniyor. Daha önce 6 Mantı, Kara Para Aşk, Babam İçin, Halil İbrahim Sofrası gibi yapımlara imza atan Ahmet Katıksız, Sonsuz Aşk filminin yönetmenlik koltuğunda oturuyor. Bu sınav belki de Katıksız’ın sinema dünyasındaki geleceğini şekillendirecektir.

Sonsuz Aşk Konusu:

Romantik komedi türünü sevenler tarafından beklenen Sonsuz Aşk konusu incelendiğinde, Zeynep ve Can’ın hikayesi karşımıza çıkmaktadır. Zeynep, kardeşi ile kurduğu düzende yaşayan ve küçük şeylerle mutlu olabilen bir kadındır. Son derece alımlı bir kadın olan Zeynep, buna rağmen mütevazi bir yapıdadır. Can ise, işine son derece bağlı olan ve genç yaşta profesörlük unvanı alan bir cerrahtır. Meslek hayatının zirvesinde olan Can, mesleğine büyük önem vermektedir. Dışarıdan bakıldığında birbiriyle hiç ilgisi yokmuş gibi görünen bu ikili büyük bir çekimle aşka yaşamaya başlayacaktır.

Birbirleriyle zaman geçirmekten hoşlanan Zeynep ile Can son derece mutludur ancak bu ilişkinin önünde büyük engeller bulunmaktadır. Tamamen farklı karakterde ve farklı hedeflere sahip olan bu iki insanın mutlu olması kolay olmayacaktır. Birlikte çıktıkları yolda aşılması güç gibi görünen engeller çıkacaktır. Bir yanda hayatının daha önceki döneminde kardeşinden başkasına pek yer vermeyen Zeynep, diğer yanda hayatının önemli bölümünü işine adayan Can. Bu ikili kısa sürede büyük bir aşk ve tutkuyla birbirine bağlansa da bir arada devam edebilmeleri hiçte kolay olmayacaktır. Artık aşkları önemli testlerden geçmek zorundadır.

Sonsuz Aşk Oyuncuları:

Sonsuz Aşk konusu dikkat çekici olsa da filmin kadrosu ses getirmiştir. Sonsuz Aşk oyuncuları şu şekildedir:

Can (Murat Yıldırım)


Can, başarılı bir eğitim hayatından sonra cerrah olmuş ve kısa sürede profesörlük unvanı almıştır. Yapı olarak duygusal ilişkilere pek uygun olmayan Can, işindeki ilerlemeyi hayatının adeta merkezine almıştır. Onun bu yapısı Zeynep ile karşılaşmasından sonra değişmeye başlayacak ve bu durum çevresinin dikkatinden kaçmayacaktır. Can karakterine ünlü oyuncu ve sunucu Murat Yıldırım hayat vermektedir. Son yıllarda romantik komedi türünün aranılan oyuncularından olan Murat Yıldırım, bir kez daha bu türle karşımıza çıkmaktadır.

Zeynep (Fahriye Evcen)


Zeynep, son derece güzel ve alımlı bir kadındır. Hayatındaki en büyük mutluluk kardeşinin yanında olmasıdır. Küçük dünyasında mutlu bir şekilde yaşayan Zeynep için işler değişmeye başlayacaktır. Can ile tanışmasıyla ona adeta tutkuyla bağlanan Zeynep, bu aşkın mutlu sonla bitmesi için çabalayacaktır. Zeynep karakterine ünlü oyuncu Fahriye Evcen hayat vermektedir. Son yıllarda projelerin aranılan isimlerinden olan Fahriye Evcen, bu filmle de dikkat çekecek gibi görünüyor.
Sonsuz Aşk oyuncuları arasında Ege Aydan, Filiz Ahmet, Zeynep Özder, Fatih Al, Didem İnselel, Nazlı Pınar Kaya gibi isimler de yer almaktadır. Geniş kadrosunun yanı sıra fragmanı ile de dikkat çeken yapım özellikle çiftleri sinemaya çekecek gibi görünüyor.

Sonsuz Aşk Filmi Teknik Detay:

Vizyon Tarihi: 24 Mart 2017
Yönetmen: Ahmet Katıksız
Senarist: Deniz Akçay Katıksız
Tür: Romantik Komedi, Dram
Ülke: Türkiye

Sonsuz Aşk Filmi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *