Spectre Filminin Kamera Arkası – Guinness Rekoru

0/5 Votes: 0
Report

Description

Casusluk filmi denilince doğal olarak ilk aklımıza gelen James Bond serisi filmler olmakta.Bond serisinin 24. filmi Spectre gerek kamera arkası görüntüleri olsun gerekse senaryosu  ve oyunculuk performansları olsun  kendinden oldukça söz ettirmiştir. 820 milyon $ hasılat elde eden film son günlerde özellikle patlama sahneleri ile kendinden söz ettirmektedir.Öyle ki filmdeki patlama sahnesi ile Spectre filmi Guinness Rekorlar Kitabı‘na girmiş bulunmakta. İngiliz yönetmen Sam Mendes‘in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, serinin başrol oyuncusu Daniel Craig de  rolünün hakkını tam anlamı ile vermiş görünmekte.Bilindiği üzere Daniel Craig Bond karakterini 2006 yapımı Casino Royale filminden bu yana da canlandırmaktadır.

Özel Efekt Koordinatörü: Chris Corbould
Özel Efekt Koordinatörü: Chris Corbould

Dört kere İngiliz sinemasının en prestijli ödüllü olan BAFTA Ödülleri’ne aday gösterilmiş özel efekt koordinatörü Chris Corbould sahneleri özenle hazırlamış.

Spectre
Fas’ta kurulan sette efsane sistemler kurulmuş ve patlama sahnesi için 8 bin 418 litre yakıt ile 33 kilogram patlayıcı kullanılarak Guinness Rekorlar kitabına da girilmiş.

Şimdi isterseniz 2015 yılı yapımı Spectre filminin kamera arkası ve muazzam patlama sahnesine bakalım.. Bu arada YORUM kısmını kullanarak sitemize yorum yapmayı atlamayalım.

Spectre Filminin Guinness Rekorlar Kitabı’na Girdiği Patlama:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *