Stranger Thinks 4.Sezon Ne Zaman Tarih Belli Mi ?

0/5 Votes: 0
Report

Description

Stranger Thinks

Stranger Thinks 2016 yılında yayına giren bir dizidir. Dizi ilk sezonundan itibaren yayınlandığı her sezona ve güne damga vurmayı başaran yapımlardan biridir. Dizi 80’li yıllarla bütünleşen ve gerilim, gizem, fantastik, korku gibi pek çok duyguyu aynı anda yaşamanızı sağlamaktadır. Dizide sıkça seksenli yıllara ait müzikler ve çok abartılmamış efektler kullanılmaktadır.

Dizi hikayesine kaybolan bir genç kız ile start vermektedir. Bu kız daha sonra doğa üstü güçlere sahip olarak tekrar yıllar sonra geri dönmektedir. Bu kızın geri dönüşü devlet tarafından da oldukça dikkat uyandırması üzerine zavallı kız üzerinde deneyler yapılmaktadır. Oldukça korkunç olan bu deneylerin başlaması ile dizi farklı bir boyuta taşınmıştır.

İkinci sezonda ise dizide yer alan karakterler gelişmeye başlamaktadır. Bu sezon dizide çok sayıda ve farklı karakter izleyici ile buluştu. Çocukların her biri farklı özelliklerini keşfederek kendilerini tanımaya başlamaktadır. Daha önce denek olarak kullanılmış olan karakter bu sezonda ufak da olsa yer almış. kızın bu sezon görülmesi merak uyandırmıştır. Çünkü acaba diğer bölümlerde onun gibi devletin denek olarak kullanıldığı karakterler var mı? sorusu akıllarda yer etmiştir.

Stranger Thinks 3. Sezon Neler Oldu?

3. sezonda 1985 yazı işlenmektedir. Eleven, Max, Mike ve Lucas bu sezon çift olarak ekranlarda boy gösterdi. İlk iki sezonda karakterlerin okul dönemlerinin işlendiği dizide bu sefer yaz aylarında karakterlerin neler yaşadığı anlatılmaktadır. Bu sezonda diziye yeni karakterler eklendi. Bu sezonun finalinde Jim ve Joyce Rusların gizli üssüne girmektedir. Çocukların peşinde olduğu makineyi Joyce kapattı ve makine patladı.

Jim bu patlama ile bulunduğu yerde sıkıştı ve kapanan geçidim içinde kaldı maalesef. Ruslar ülkelerinde deneylerde kullandıkları yaratıkları jim’in sıkışıp kaldığı üsse getirerek onların üzerinde deney yapmaktaydı. Bu yaratıklar ilk sezon ekranlarda yer bulmuştu. Rusların ellerinde bulunan esirleri bu yaratıklara yem ettikleri anlaşıldı. Yaşanan patla ile de dizi sezon finaline imza attı.

Stranger Thinks 4. Sezon
Stranger Thinks dizisi yeni sezonda 2020 Ocak ayında ekranlarda olmaya devam edecek. 8 yada 9 bölüm sürecek olan yeni sezonda yine dizinin meraklıları farklı sürprizler ile karşılaşacaklar. Bu sezon Jim yaşıyor mu? sorusu cevap bulacak. Dizinin önceki sezonunda Rusların elinde bulunan esirler gündeme gelmişti. Bu sezon bu esirlerin kimler olduğu belli olacak.

4. Sezonda Eleven, Mike, Dustin, Lucas, Max, Will, Nancy, Joyce, Karen, Robin, Steve, Jonathan, Erica ve farklı pek çok karakter dizide yer alacaklar.

TAGS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *