Suicide Squad (Gerçek Kötüler) Konusu ve Karakterleri

0/5 Votes: 0
Report

Description

Dc Comics’in kötülerin cirit attığı aynı isimli çizgi romanından fırlamış bir film ! Başrollerini Margot Robbie , Will Smith , Joel Kinnaman , Viola Davis , Jared Leto gibi yıldız isimlerin paylaştığı filmin yönetmenliğini David Ayer üstleniyor.

Onlar Birer Silah!

suicide-squad-filmi-konusu
Filmin konusu da görselleri ve grafikleri gibi ilgi çekici.. Gizli bir örgütle mücadele etmeleri için hapishanenin gerçek kötü adamları bir güzel toplanır. Devlet tarafından giydirilip silahlandırılırlar. Eninde sonunda ölümün göründüğü bu karanlık görev için hepsi hazırdırlar. Korkusuz kötü bir çetenin yenemeyeceği hiçbir suçlu yoktur. İntihar timinin mi demeliydim?

Bu Kız Tam Bir Kaçık!

suicide-squad-harley-quinn
Filmimizde bir çılgınımız var. Tamam diğerlerinin aklı başında insanlar oldukları söylenemez. Ama Harley Quinn kızımız pek bir deli dolu. Karakteri güzeller güzeli Margot Robbie canlandırıyor. Daha önce birçok filmde yer alan Margot bu çılgın karakteri canlandırırken harikalar yaratmış. Filmde kötü Joker’in kız arkadaşi Harley Quinn aslında onun psikologudur. Ancak zamanla ona âşık deli bir kadın haline gelmiştir. Hapishanede ve dış dünyada korku salıp aynı zamanda hayranlık uyandıran Harley Quinn görülmeye değer.

Killer Croc!

suicide-squad-killer-croc
Hapishanemizde bir timsahımız var. Doğuştan timsah genleriyle doğan karakterimiz zırh gibi derisi ve kuvvetli dişleriyle tam bir ölüm makinesi. Dış görünüşü yüzünden aldığı tepkiler onu zamanla delirtmiş ve işlediği suçlar yüzünden hapse düşmüştür.

Deadshot!

suicide-squad-deadshot
Karakteri ünlü yıldız Will Smith canlandırıyor. Asla ıskalamayan bir nişancıdır Deadshot. Hapishaneye düşmesiyle ayrı kaldığı küçük kızı en büyük zaafıdır.

Joker!

suicide-squad-joker
Joker Batmanın en büyük düşmanı ve güzel Harley Quinn’in biricik sevgilisi.

Captain Boomerang!

captain-boomerang
Baba baskısıyla büyümüş kibirli bir Avustralyalı. Kahramanımız bomba içeren bumeranglarıyla ünlü.

 

Bahsettiğimiz birkaç karakterle film gözümüzde biraz olsun canlandı. Gişe rekorları kıran kötülerle dolu bu harika film en yakınınızdaki sinemalarda sizlerle buluşmayı bekliyor. Geç kalmadan kötüler dünyasının tadını çıkarın!

Suicide Squad Detaylar:

Yönetmen: David Ayer
Senarist: Justin Marks
Oyuncular : Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman ve Viola Davis
Diğer İsmi:İntihar Timi
Vizyon Tarihi: 12 Ağustos 2016
IMDb Puanı: 6,7

Suicide Squad Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *