Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel Filmi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Türkiye’nin önde gelen komedi filmleri arasında yer alan Sümela’nın Şifresi, serinin üçüncü filmi ile beyaz perde karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Serinin ilk iki filminde Temelin hayatını gören izleyiciler, bu filmde cünyor Temel’in maceraları ile gülmekten duramayacak gibi duruyor. Cünyor, babasından kalan 10 milyon borç ile yüzleşmek zorunda kalır. Bir yanı bu borcu reddet derken diğer yanı borcun kabul edilmesini isterken düşüncülerine yenik düşerek borcu kabul etmiştir. Bu arada Trabzon ve Trabzonspor için oldukça önemli bir arazı üzerine kurulması planlanan Hamsiland İnşaatını engellemek için çeşitli planlar kurmaktadır.Şehrin büyük bir bölümü baskılar nedeni ile bu inşaata karşı çıkmazken Temel, ne yapıp edip bu inşaatı durdurmak için elinden geleni yapmaktadır.Yapılan girişimler sonucunda inşaat arazisi kurtarılabilecek mi? Temek inşaat ile arasına giren kız arkadaşı ile arasını düzeltebilecek mi? Bu soruların cevabını hep beraber 7 Nisan 2017 de alacağız. Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel Filmi Konusunun ardından oyuncu kadrosuna gelecek olursak;

Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel Oyuncuları:

 

Çetin Altay:

Serinin tüm filmlerinde karşımıza çıkan Çetin Altay, il 2 seride Temel’in kendisi olarak rol alırken bu filmde de Cünyor temel olarak görev almaktadır. Dizi ve Film kariyeri ilk olarak “Emret Komutanım” adlı Türk dizisinde başlayan ünlü oyuncu, geçmişte birçok tiyatro ve reklam filmlerinde de başarılı bir girişim göstermiştir.  Bir önceki girişimleri arasında ise Ali Baba ve 7 Cüceler filmi ile Oflu Hocanın şifresi olarak gösterile bilmektedir.

 

Eren Hacısalihoğlu:

35 yaşındaki başarılı oyuncu Eren Hacısalihoğlu, birçok başarılı projenin ardından kendisini kanıtlayarak film dünyası içerisinde yavaş, yavaş yer bulmaya başladı. Daha önce birçok günlük dizide yer alan ünlü oyuncu İnşaat Mühendisliği mezunu olmasına rağmen sinemaya olan yoğun ilgisi nedeni ile başarı basamaklarını birer, ikişer tırmanmaya başlamıştır. Sinema sektöründeki ilk filmleri arasında yer almasına rağmen oldukça başarılı bir çalışma çıkarmışa benziyor.

 

Salih Kalyon:

Türk Sinemasının önde gelen ustaları arasında gösterilen Salih Kalyon, ömrünü adeta tiyatro ve beyaz perde için harcamıştır. Kariyerinin büyük bir bölümünü çocuk tiyatroları için harcayan usta başta BKM yapımları olmak üzere  Ata Demirer ile birçok proje hayata geçirmiş, başta Ezel olmak üzere birçok televizyon dizisinde de aktif olarak görel almıştır. Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel Filmi içerisinde ise Temel’in babası olarak görev alan ünlü usta serinin ilk başından beri replikleri ile izleyenleri güldürmeyi başarmıştır. Bir cami hocası olarak görünün ünlü oyuncu Trabzonspor düşkünlüğünü her alanda dile getirmeyi de ihmal etmiyor.

 

Engin Şenkan:

Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel Filmi içerisindeki aldığı rol hakkında pek bilgi bulunmayan Engin Şenkan, bugüne kadar rol aldığı dizi ve filmlerde daima başarı elde etmiş bir oyuncu olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapısı hem komediye hem de ağır rollere giden oyuncu en son 2014 yılında vizyonda yer alan “Emanet” dizisinde görev almıştır. Başarılı çalışmalarına devam eden oyuncu Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel Filmi içerisinde de güzel bir katkı sağlayacağına olan inancımız sonsuz..

Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *