Report

Description

ABD yapımı fantastik dizilerinden bir tanesi olan Teen Wolf Liars dizisi, 1985 yılında yapılmış olan aynı adlı filmden esinlenilerek hayata geçirilmiştir. Teen Wolf Liars konusu film ile aynı konuya sahiptir. 5 Haziran 2011 tarihinde ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkan dizi Jeph Loeb tarafından yaratılarak televizyonlara taşınıyor.Teen Wolf Liars isimli dizi tanıtımı yazımıza YORUM yapabilir veya EMOJİ ile tepki verebilirsiniz.

Teen Wolf Liars
Teen Wolf Liars konusu liseli bir gence dayanmaktadır. Scott McCall, liseye giden lakros oynayan genç bir lise öğrencisidir. Bir gece ormanda yürürken kurt adam tarafından ısırılır ve bu ısırık onun hayatını tamamen değiştirecektir. En iyi arkadaşı olan Stiles ve gizemli bir kurt adam olan Derek’in de ona yardım etmesi ile Scott, bir kurt adam olduğunu keşfeder. Yeni keşfettiği bu yönü onu çok şaşırtsa da ergenlik dönemi ile beraber içindeki kurt adamı dizginlemek zorundadır. Üstelik sadece kendisini dizginlemekle kalmaz aynı zamanda âşık olduğu kişiyi de korumak ister. Çevresindekileri olası bir tehlikeden korumak içinse çevresindeki insanlarla olan ilişkisine dikkat etmesi gerekecektir.

Teen Wolf Liars Konusu
İlk sezonda Scott, en sevdiği kişi ve içindeki kurt adam arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Her ikisinden de vazgeçemediği için hem sevdiği kişiyi hem de çevresindeki insanları korumanın bir yolunu bulmak zorundadır. Aksi bir durumda tüm işler onun için daha da zor bir hale gelecektir.

Teen Wolf Liars Konusu
Teen Wolf Liars konusu dikkat çekici olmayı başarırken dizide rol alan oyuncularda oynadıkları roller ile dizinin sevilenler arasında girmesini sağlıyor. Dizinin ana karakteri Scott McCall ve tüm dizi onun çevresinde dönüyor. Bu karakteri ise Tyler Posey canlandırıyor. Allison Argent karakteri ile diziye dâhil olan Crystal Reed dizinin özel konuk oyuncularından bir tanesidir. Dizinin diğer ana karakterleri ise ve bu karakterleri canlandıran oyuncular ise;
Stiles Stilinski – Dylan O’Brien
Derek Hale – Tyler Hoechlin
Lydia Martin – Holland Roden
Bu oyuncuların dışında ise yardımcı ana karakter rolünde Malia Tate, Kira Yukimura, Lam Dunbar gibi karakterler bulunuyor. Bu karakterleri canlandıran oyuncular ise sırasıyla Shelley Hennig, Arden Cho ve Dylan Sprayberry.
Teen Wolf Liars konusu ile 1985 yılında çıkmış olan filmine her ne kadar benziyor olsa da film ve dizi arasında önemli farklılıklar var. Dizi daha çok dram – komedi üzerinde duruyor olsa da filminde komedi ve kara mizah daha çok ele alınmıştır. Dizinin konusu ilgi çekici olduğundan ve gençlere hitap ettiği için Amerika’nın en çok izlenen dizilerinden bir tanesidir.

Teen Wolf Liars Teknik Detay:

Başlangıç:2011
Bitiş:
Ülke:ABD
Kanal:MTV
IMDb:7,8

Teen Wolf Liars Fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=bm1Sn1SjvAA

Teen Wolf Liars Konusu isimli yazımıza YORUM yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *