Tek Yürek Dizisi Konusu, Karakterleri ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

TRT ekranlarında yayımlanan Tek Yürek dizisi, gün geçtikçe izleyici sayısını artırmaya devam ediyor. Yapımını Degas Film’in üstlendiği dizinin senaryosunu Meriç Demiray, Elif Asılkefeli ve Banu Tekcan kaleme alıyor. Yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin yapıyor. Birçok ünlü isimden oluşan Tek Yürek oyuncuları da son zamanlarda merak konusu haline geldi. Tek Yürek cast direktörü Nalan Yıldırım ünlü oyuncuların yanı sıra yeni yüzleri de seyirciyle buluşturarak geniş bir kitlenin ilgisini çekmeyi başardı. Ekranların yeni yüzü olan Tek Yürek oyuncuları yaşları ise duyanları hayrete düşürüyor. İşte Tek Yürek dizisinin konusu, oyuncu kadrosu, dizinin karakterleri, oyuncuların gerçek isimleri, oyuncuların memleketleri ve diziyle ilgili merak edilen daha birçok şey…

Twitter: https://twitter.com/@tekyurektrt

İnstagram: https://www.instagram.com/tekyurektrt/

Tek Yürek Dizisi Konusu

Halit ailesiyle birlikte Kanada’da yaşamaktadır. Eşinin vefat etmesinin ardından hayat mücadelesinde bir başına kalır. Kızı Deniz ve oğlu Rüzgar’a hem annelik hem babalık yapacaktır. Kanada’da buz hokeyi koçluğu yapan Halit’in kariyeri, takımındaki bir oyuncusuyla yaşadığı talihsiz bir olay üzerine son bulur. Halit, kendini tutamayarak takım oyuncusuna şiddet uygulamıştır. Mesleki kariyeri son bulan Halit, çocuklarıyla birlikte İstanbul’a dönmeye karar verir. İstanbul’da babasından kalan eve yerleşirler. Bir gün tesadüf eseri evinin olduğu semtin belediye başkanıyla karşılaşır ve bu vesileyle buz pistinden haberdar olur. Başkan, spora çok önem veren prensip sahibi bir kişidir. “Geri Dönüşüm” isimli bir topluma kazandırma projesini hayata geçirerek insanları paten yapmaya teşvik etmek istemektedir. Başkanın bu proje için aradığı kişi ise karşısına çıkmıştır. Halit’le birlikte çok iyi işler çıkarmanın zamanı gelmiştir. Bu tesadüf üzerine hemen işe koyulurlar. Halit, bir buz hokeyi takımı oluşturacaktır. Peki ya oyuncuları kimlerden seçecek?

Halit mücadeleci bir ruha sahiptir ve hayatında hiçbir zaman kolayı seçmemiştir. Bir hayali vardır; buz hokeyi takımı kurarak şampiyon olmak. Buz hokeyi takımını mahallenin gençlerinden oluşturmaya karar verir. Buz hokeyinin adını bile duymamış olan gençlerden…

Tek Yürek Dizisinin Oyuncuları ve Karakter Analizi

Tek Yürek Halit Karakteri- Tayanç Ayaydın

Halit eşini kaybetmiş, kızı ve oğluyla birlikte Kanada’da yaşayan bir buz hokeyi koçudur. Halit buz hokeyi takımında bir oyuncuyla problem yaşar. Kendine hakim olamaz ve istemeyerek oyuncusuna şiddet uygular. Bu davranışı sonucunda Kanada’daki mesleki kariyeri sona erer. Çocuklarıyla hayata tutunmak isteyen Halit, Türkiye’ye yerleşmeye karar verir ve İstanbul’daki babasından kalan eve yerleşir. Bu esnada tesadüf eseri kendine benzer bir kişilikte olan Zeytinburnu belediye başkanı ile tanışır. İkisi de vizyon sahibidir, ikisinin de hayalleri vardır. Başkan hayalini gerçekleştirmede ön ayak olacak biriyle yola koyulmak ister; Halit ise hayalini ülkesinde gerçekleştirmek… Bu karşılaşma ikisi için de bir dönüm noktası olur. Halit yeniden mesleğine kavuşarak Silivrikapı Buz Pisti’nde buz hokeyi antrenörü olarak çalışmaya başlar. Uzun süre çabalar ve sonunda karşılığını alır. Mahalle gençlerinden bir takım kurar. Amacı yalnızca bu gençlerin koçu olmak değil, aynı zamanda onlara hayatı da öğretmektir. Zamanını sokaklarda harcayan 6 genç, Halit ile birlikte tek yürek olacaktır. 

Tayanç Ayaydın, 7 Ağustos 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Ailenin tek çocuğu olan Ayaydın, Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Komedi Dram Topluluğu Stüdyo Drama ve Alchera Tiyatro Topluluğu’nda sahne aldı. Aynı zamanda Alchera’da barmenlik de yaptı. 2004 yılında ekranlarda yer alan “Aliye” dizisindeki “Doktor Kahraman” rolü ile tanınmaya başladı.

Ben Hopkins imzasını taşıyan “Pazar-Bir Ticaret Masalı” filminde göstermiş olduğu yüksek performans ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu, 2008 yılında Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı. Aynı yıl düzenlenen Locarno Film Festivali’nde de en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görüldü. Osman Sınav’ın “Sakarya Fırat” isimli ünlü dizisinde başrol oynadı. Bu dizilerin yanında birçok yapımda rol alan Tayanç Ayaydın, 2017 de ATV’nin efsane dizisi Kırgın Çiçekler kadrosuna dahil olmuş ve “Ejder” karakteri ile ne kadar başarılı bir isim olduğunu bir kez daha ispatlamıştır.

5 Temmuz 2011 tarihinde oyuncu Bulut Köpük ile evlendi ancak evlilikleri 4 ay sürdü. Öğretmen sevgilisi Sally Ghalayini ile nişanlandı. Doğa tutkunu olan ünlü oyuncunun Eğirdir gölü kıyısında da bir evi vardır . 

Twitter: https://twitter.com/@AyaydinTayanc

Instagram: https://www.instagram.com/tayancayaydin/

Tek Yürek Yiğit Karakteri (Hercai) – Hilmi Cem İntepe

Küçük yaşta yetim kalan Yiğit için hayat mücadelesi erken başlar. Abisi Sait büyütür onu. Abisini örnek alan Yiğit de kardeşini kendisi büyütür. Bir yandan borçlarını ödemek için Sait’in pis işlerini yapar, diğer yandan da kardeşinin eğitim hayatını takip eder. Evde de her iş ona bakar. Yaşadıklarından dolayı erkenden hayat tecrübesi kazanan Yiğit, dostlarıyla tek yürek olur, sırt sırta verir. Arkadaşları ona Hercai derler; çünkü her zaman hazırdır savaşmaya. Buz hokeyi takımına katılarak mücadeleci ruhunu sergiler. Zamanla büyük başarılara imza atacaktır.

Tek Yürek Yiğit karakterini canlandıran Hilmi Cem İntepe, 19 Mayıs 1992 tarihinde Muğla’da dünyaya gelmiştir. Hilmi Cem İntepe’nin asıl mesleği dansçılıktır. Muğla Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunudur. Kariyer yolculuğu kendi dans ekibi ile Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılmasıyla başlamıştır. Yarışmada yarı finale kadar yükselen yakışıklı oyuncu, dikkatleri üzerine toplamıştır. Ardından Survivor yarışmasına katılmış ve bu yarışma hayatında dönüm noktası olmuştur. Yarışmanın efsane oyuncularından biri haline gelen Hilmi Cem İntepe, yarışmaya üç kez katılmış ancak şampiyon olamamıştır. 2013 yılında yayımlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Yakışıklı oyuncu daha sonra ise Bodrum Masalı dizisinde “Kelebek” karakteriyle tanınırlığını artırmıştır.

Twitter: https://twitter.com/@ALLSTARhilmicem

Instagram: https://www.instagram.com/hilmicemintepeofficial/

Tek Yürek Yusuf Karakteri (Arabulucu) – Anıl Tetik

Yusuf, mahallede yakışıklılığıyla bilinen bir gençtir. Ablası İlknur’dan başka tutunacak kimsesi yoktur. Aşık olduğu Aslı zengin olduğu için Yusuf da kendini zengin göstermeye çalışır, ama bunun böyle devam etmeyeceğinin, bir gün gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacağının farkındadır. Yusuf takımı çok iyi organize eder. Araları çabucak fark edip hemen sayı almasından dolayı arkadaşları ona “arabulucu” demektedir.

Anıl Tetik, 1 Temmuz 1991 tarihinde Büyükçekmece’de doğmuştur. Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Yakışıklı oyuncu aynı zamanda motor sporcusudur ve bu spor dalında 3 şampiyonluğu bulunmaktadır. Survivor ile tanınmaya başlayan Anıl Tetik, kariyer yolculuğunu sürdürmek için oyunculuğu tercih etmiştir.

Twitter: https://twitter.com/@aniltetik

İnstagram: https://www.instagram.com/aniltetik/

Tek Yürek Umut Karakteri – Arda Anarat

Mahallenin kötü adamı Sait’in tam tersi kişiliğe sahip olan oğlu Umut… Tertemizdir, saftır, yüreğinde hiç kötülük yoktur Umut’un. Kekeme olan Umut’un değişik davranışları vardır. Bu yüzden de çevresinde bazen aptal yerine konulur. Baba sevgisinden yoksun büyüdüğü ve hep hor görüldüğü için özgüven problemi yaşamaktadır. Buz hokeyi ile Halit Hoca sayesinde tanışır ve buz hokeyini benimsemeye başlar. Bu spor artık onun hayat gayesi haline gelir.

02 Nisan 1999 doğumlu olan genç oyuncu, çocuk yaşta ünlü olan isimlerden birisidir. En çok Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Dündar Bey rolü ile hafızalara kazınmıştır. Daha sonra Çukur dizisinde canlandırdığı Efe karakterinde de başarılı performans sergileyen Arda Anarat, geleceğin starlarından biri olma yolunda.

Instagram: https://www.instagram.com/ardaanarat/

Tek Yürek Akif Karakteri (Çocuk Kalpli) – Kaan Altay Köprülü

Akif, hayatının baharında kışı yaşayan, hep cefa çekmiş, kimsesiz, bir başına, ne bir ailesi ne de başını koyacak sıcak bir yatağı olmayan, hayatı her zaman pamuk ipliğine bağlı bir gençtir… Tüm bunlara rağmen kalbini temiz tutar. Her daim temiz kalmaya çalışarak hayallerinin peşinden koşar. Buz hokeyinde oyuncu olmakla hayallerine ilk adımı atar. Onu hayata bağlayan tek şey dostlarıdır. Takımda ona çocuk kalpli derler; çünkü çok yufka yüreklidir.

1995 yılının Şubat ayında İzmir’de dünyaya gelen Kaan Altay Köprülü aslen Veleslidir. Veles, Makedonya’nın orta kesiminde Vardar Nehri üzerinde yer almaktadır. Eskişehir Anadolu Üniveritesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı mezunudur. Nostanlı Akademi’de Şebnem Doğruer’den temel oyunculuk eğitimi almıştır. Budapeşte’de bulunan bir köyde izole yaşam süren çocuklar ve çocuk yaşta anne olanlara modern hayatı tanıtmayı amaçlayan bir projede yer almıştır. Dizi oyunculuğunun yanı sıra tiyatroya da devam etmektedir.

Instagram: https://www.instagram.com/kaanaltaykoprulu/

Tek Yürek Mazlum Karakteri- Tugay Bahşi

Kalıbına bakılınca pek mazlum denilemez; ama özü, adı gibi “mazlum”dur… Yapılı olmasından dolayı her türlü belada arkadaşlarının en çok güvendiği kişidir. Babasından dolayı evinde huzuru yoktur. Mahalledeki Yaren’e aşıktır. Ama o kadar çekingendir ki bir türlü Yaren’e açılamaz. Halit Hoca’nın en sevdiği oyuncularından birisidir. Kalıbını oyunda iyi kullanarak rakiplerini alt etmeyi başarır.

Tugay Bahşi, 1994 yılında Antalya’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi’nde Almanca eğitimini tamamladıktan sonra Viyana’ya yerleşmiş ve orada da farklı alanlarda eğitim almıştır. Türkiye’ye dönüşünde oyuncu olmaya karar vermiş ve Nezaket Coşkun’dan kamera önü oyunculuk dersleri almıştır. 2016 yılında rol aldığı Bodrum Masalı dizisinde canlandırdığı “Mert” karakteriyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Genç oyuncu birçok alanda yeteneklidir. Gitar çalıyor, basketbol ve yüzücülük sporlarıyla ilgileniyor.

Instagram: https://www.instagram.com/tugaybahsi/

Tek Yürek Oğuzhan Karakteri (Becerikli) – Atakan Yılmaz 

 

Efendiliğiyle ön plana çıkan Oğuzhan, dostları söz konusu olduğunda kendini esirgemeyen, dost canlısı bir geçtir. Buz pistinde güvenlik görevlisi olarak çalışmaktadır. İşini çok önemser; çünkü bakmak zorunda olduğu hasta bir annesi vardır. Takımda ona “becerikli” derler.

Atakan Yılmaz, 1995 yılında İzmir’de doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan yakışıklı oyuncu, çok iyi derecede İngilizce bilmektedir. Oyunculuk hayatına kısa filmler çekerek başlamıştır. Sinemada ilk oyunculuk deneyimini 2018 yılında yayımlanan “İyi Oyun” filminde sergilemiştir.

Sığınamayanlar, Ayı, Mutlu Son, Ay Işığında Şamata, Dalga, Martı, Kel Şarkıcı, Bölge Hastanesi, Günlük Müstehcen Sırlar, İki Efendinin Uşağı, Karamazov Kardeşler ve Angina Pektoris isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır.

İnstagram: https://www.instagram.com/attakanyilmaz/

Tek Yürek İlknur Karakteri – Vildan Atasever

Kuaförlük yapan İlknur, mahallenin göz bebeğidir. Kardeşi Yusuf’un iyi bir hayatının olmasını ister. Halit Hoca’ya aşıktır. Ama dizinin kötü karakteri Sait de İlknur’a aşıktır. Halit’e giden yollar yokuşlu olsa da umudunu yitirmeden çabalamaya devam eder.

26 Temmuz 1981 tahinde Bursa’da doğan Vildan Atasever, 38 yaşında olmasına rağmen hala güzelliğiyle göz kamaştırmaktadır. Aslen Erzurumlu olan güzel oyuncu, lise öğrenimi tamamladıktan sonra radyolarda DJ olarak çalışmaya başladı. Best FM’de ismi duyuldu. Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Nazlı Bekiroğlu karakteriyle izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Türkiye’nin önde gelen kadın başrol oyuncularından biri olan Vildan Atasever, 2005 42. Antalya Altın Portakal Film Festivali En İyi Kadın Oyuncu ve 2006 18. Ankara Uluslararası Film Festivali En İyi Kadın Oyuncu ödüllerini aldı.

Twitter: https://twitter.com/@atasever_vildan

Instagram: https://www.instagram.com/atasevervildan/

Tek Yürek Deniz Karakteri- Eslem Akar

Halit Hoca’nın kızı Deniz, Kanada’da doğup büyümüştür ve eğitimini yine Kanada’da almış vizyon sahibi güzel bir kızdır. Her ne kadar annesinin ölümü onu sarssa da hayata tutunmaktan vazgeçmez. Mücadeleci ruhu babasına benzer. Deniz ve Hercai arasında bir aşk kıvılcımlanacaktır.

Eslem Akar, 23 Mart 1998 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi’nde Mimarlık eğitimi almaya devam etmektedir. 4N1K dizisinin Ece’si olarak ekranlara çıkan güzel oyuncu, ayrıca TRT1 ekranlarında yayımlanan “Sen de Gitme” dizisinde oynadı. Asıl üne kavuştuğu performansını ise Avlu dizisinde sergilemiştir. Ümit Çırak 3 Mota Oyunculuk Teknikleri Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Masa tenisi, buz pateni, bisiklet, jimnastik, yüzme, basketbol, voleybol ve futbolla birçok spor dalıyla da yakından ilgileniyor. Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca biliyor.

Instagram: https://www.instagram.com/eslemakar/

Tek Yürek Sait Karakteri – Alpay Kemal Atalan

Tek Yürek Sait karakteri, mahallenin kötü kalpli adamıdır. Yaptığı pis işleri gizlemekte ustadır. Uyuşturucu satar, ama bunu çok iyi saklamasını da bilir. Görünürde küçük bir kahve sahibidir, ama orada da tefecilik yapar. Mahalledeki birçok kişiyi borçlandırarak kendisine muhtaç eder. Kötü işlerine en çok Mazlum ve Yiğit’i alet etmektedir. Mahallenin kuaförü İlknur’a sırılsıklam aşıktır.

Alpay Kemal Atalan, 9 Ocak 1978 tarihinde Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. İlk olarak 2001 yılında yaymnlanan “Fidan Hanım’a Ne Oldu” isimli diziyle izleyici karşısına çıkmıştır. 2007 yılında “Genco” dizisinde başrol oynayarak izleyicilerin gönlünü fethetmiş ve bu performansıyla ünlenmiştir. Birçok dizi film ve tiyatro oyununda rol alan ünlü oyuncu, 2011 yılında Anadolu Kartalları isimli sinema filminde “Üsteğmen Mustafa Hızarcı” karakterini canlandırmıştır. Tülin Şen ile evlidir.

Tek Yürek Emre Karakteri – Caner Kurtaran

Emre buz hokeyi liginde yer alan önemli takımlardan birinin teknik direktörüdür. Halit’le geçmişte kalan bir arkadaşlığı vardır ve ondan nefret eder. Halit’e üstün gelmek için takımını hırslandırır.

Caner Kurtaran 26 Ekim 1978’ de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Yaprak Dökümü dizisinde “Şevket” karakterini canlandırmasının ardından geniş bir kitle tarafından tanınmıştır. Ayrıca Kırık Kanatlar dizisinde “Mehmet”, Bir Deniz Hikayesi dizisinde ise “Semih” karakterini canlandırarak büyük beğeni toplamıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/canerkurtaran/

Tek Yürek Selçuk Karakteri- Şakir Güler

Selçuk, Sait’in kahvesinde çalışmaktadır. Beceriksiz olduğu için Sait ona pek güvenmez. En önemli amacı daha fazla çabalayarak Sait’in gözüne girebilmektir.

Tek Yürek dizisinde Selçuk karakterini canlandıran Şakir Güler, 1987 İstanbul doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Film ve Sinema mezunudur. Sevda Kuşun Kanadında isimli dizide canlandırdığı “Tom” karakteri ile tanınır hale gelmiştir. Şakir Güler, Alın Yazım isimli dizide 2 sezon yer almış, ayrıca Seddülbahir 32 Saat dizisinde de Bayram karakterini canlandırmıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/sakir_guler/

Tek Yürek Rüzgar Karakteri – Doğan Can Sarıkaya

Rüzgar, Halit Hoca’nın biricik oğludur. Babası Halit’e çok düşkün olan Rüzgar, annesini kaybetmesi ile babasına ve ablası Deniz’e daha da fazla bağlanır. Rüzgar, enerjisi çok yüksek bir çocukken yaşadığı acılardan sonra teknoloji bağımlısı mutsuz bir çocuğa dönüşür.

Ekranların sevimli yüzü Doğan Can Sarıkaya, 2004 İstanbul doğumludur. İlk olarak reklamlarda ekran karşısına çıkmıştır. İlk dizi deneyimini ise Küçük Ağa dizisiyle yaşamıştır. “Yeter” dizisinde can verdiği “Kaan” karakteriyle izleyicilerin beğenisini toplayan küçük oyuncu, Çukur dizisinde de Acar karakterini canlandırmıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/sarikayadogancan/

Tek Yürek Asude Karakteri – Kadriye Kenter

Asude, Deniz ve Rüzgar’ın anneannesidir. Çok zengindir ve zenginliğinin verdiği gücü kullanarak çocuklarını yanına almak istemektedir.

Kadriye Kenter 1954 doğumludur. İstanbul Belediye Konservatuvarı mezunudur. Kadriye Kenter, “Ölene Kadar” dizisinde “Zakire” karakterini ve Siyah Beyaz Aşk dizisinde ise “Handan” karakterini canlandırmıştır. Bunların yanı sıra birçok tiyatro, dizi ve sinemada rol almıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/kadriye_kenter/

Tek Yürek Osman Karakteri – İbrahim Yıldız

Osman, Yiğit’in biricik kardeşidir. Lise son sınıfta okuyan ve sınava hazırlanması gereken Osman’ın aklı başka yerlerdedir. Onu büyüten abisine çok bağlıdır ve onunla birlikte her türlü zorluğun üstesinden geleceğini düşünür.

İbrahim Yıldız “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinde can verdiği “Lagari Hasan” karakteriyle tanınmıştır. “Keşif” isimli filmde de rol almıştır.

Tek Yürek Aslı Karakteri – Rüya Demirbulut

Aslı, zengin ve tehlikeli işleri olan bir adamın kızıdır. Babasının zenginliğinden dolayı lüks bir hayat yaşayan Aslı, kolay kolay hiçbir şeyi beğenmez, hiçbir şeyden memnun olmaz. Aslı, kendisi gibi zengin bir genç zannettiği Yusuf’a aşıktır.

1994 doğumlu olan güzel oyuncu Rüya Demirbulut, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro mezunudur. Daha önce Lysistrata Düşleri isimli tiyatro oyununda sahne almıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/ruyademirbulut/

Tek Yürek Belediye Başkanı Karakteri – Hakan Salınmış

Halkla her zaman iç içe olan, enerji dolu, sevecen bir belediye başkanıdır. Aynı zamanda da profesyonel fotoğrafçıdır. Uzun zamandır hayalini kurduğu buz hokeyi takımını Halit ile birlikte kurmuş ve birçok başarıya imza atmıştır.

Hakan Salınmış 1964 Ankara doğumludur. 8 yıl Ankara Sanat Tiyatrosu’nda görev yapmıştır. Ferhunde Hanımlar isimli dizide rol alan usta oyuncu, ayrıca Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde “Lala Mehmet Paşa karakteri” ve Vatanım Sensin dizisinde “Eşref” karakterine hayat vererek ustalığını gözler önüne sermiştir.

Instagram: https//www.instagram.com/hakan_salnms

Tek Yürek Hazal Karakteri – Cansu Türedi

 

Hazal, İlknur’un kuaföründe çalışmaktadır ve Yiğit’e aşıktır. Aşkının karşılıklı olduğunu düşünür ama sandığı gibi Yiğit ona aşık değildir.

Cansu Türedi Yuvamdaki Düşman dizisinde “Tuğçe” karakterini canlandırmasıyla tanınır hale gelmiştir. Cesur ve Güzel dizisinde ise “Necla” karakterini canlandırmıştır.

Twitter: https://twitter.com/@turedicansu

Instagram: https://www.instagram.com/turedicansu/

Tek Yürek Yaren Karakteri – Melis Burnukara

Yaren de İlknur’un kuaföründe çalışmaktadır. Mazlum ona aşıktır ama Yaren bu aşkın farkında bile değildir.

Melis Burnukara İstanbul Aydın Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk hayatına tiyatro ile başlamıştır. Halen dizi oyunculuğunun yanında tiyatroya da devam etmektedir.

Instagram: https://www.instagram.com/melisburnukara/

Tek Yürek Ekrem Karakteri – Mehmet Çepiç

Osman ve Yiğit’in öz babası olan Ekrem, çocuklarına sahip çıkmaz ve onları yüzüstü bırakır. Şimdilerde ise zengin bir iş insanıdır.

Mehmet Çepiç, 1962 Ankara doğumludur. Oyuncu ve seslendirme sanatçısıdır. Ankara Halk Tiyatrosu’nda oyunculuk deneyimi kazanmıştır. Sakarya Fırat dizisinde “Miro” karakteriyle ekran karşısına çıkan tecrübeli oyuncu, son dönemlerde ekranlarda yer alan Sen Anlat Karadeniz dizisi ile adından söz etmeyi başarmıştır. Ayrıca Filinta dizisinde “Vardar’lı Ömer Ali Paşa” karakterini canlandırmıştır. Ferda Çepiç ile evlidir.

Instagram: https://www.instagram.com/mehmetcepicofficial/?hl=tr

Tek Yürek Metin Karakteri – Alper Düzen

Aslı’nın babası olarak diziye giren Metin, oldukça zengin ve güçlü bir adamdır. Kızına çok bağlı bir babadır.

Alper Düzen, 20 Ekim 1973 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. 7 Yüz isimli internet dizisinde ve Payitaht Abdülhamid dizisinde rol almıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/alperduzen1/?hl=tr

Tek Yürek Berrin Karakteri – Şebnem Azade Uzuner

Said’in eski eşidir. Said onu akıl hastahanesine yatırarak oğlundan ayırır. Oğluna da annesinin öldüğü yalanını söyler. Halit Hoca ile karşılaşan Berrin, onun sayesinde yeniden eski haline dönmeye başlar.

Şebnem Asude Uzuner, 21 Haziran 1984 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Seksenler dizisinde “Sevda” karakterini canlandırmıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/sebnemazade/?hl=tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *