The Arrangement Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Orijinal bir hikaye ile izleyici karşısına çıkan 2017 yılı yapımı dizinin, senaryosu Jonathan Abrahams, başrolleri Lexa Doig, Michael Vartan, Christine Evangelista ve Kyle Toy tarafından kotarılmış. Dizi, Pilot bölümüyle beklentileri karşılamış gibi görünüyor. Konusunun oldukça özgün, şimdiye dek hiçbir yapımda işlenmemiş olması diziyi çekici yapan faktörlerin başında geliyor. Sinema ve dizi eleştirmenlerinin de The Arrangement hakkındaki olumlu yorumları dizinin potansiyelini ortaya seriyor. Senaristi Jonathan Abrahams’ın özgünlüğünü ve kalitesini de göz önünde bulundurmak gerekiyor…

Dizinin ilk sezonu yapımcı firmadan alınan siparişe göre 10 bölüm olarak yayınlanacak. Reytinglerde hedeflenen sayıya ulaşıldığı takdirde 2. sezon onayını alacağı tahmin ediliyor.

The Arrangement Konusu:

The Arrangement, daha önce de dile getirdiğimiz gibi orijinal bir konuyu işliyor. Konusu şöyle: Bir yapım firması, planlanan bir sinema filmi için kadın oyuncu seçmeleri düzenler. Planlanan sinema filmi yüksek bütçelidir ve yeni bir yüz aranmaktadır. Öyle ki; Dünya’nın en iyi aksiyon aktörü olarak kabul edilen Kyle West (Josh Henderson) başrolde oynayacaktır. Dizinin kadın karakteri Megan Morrison (Christine Evangelista) seçmelere katılır. Seçmelere katılmadan önce oldukça istekli, bir o kadar da umutsuzdur. Ancak kurul, beklemediği bir şekilde kendisini seçme kararı alır. Karardan sonraki buluşmada ona 10 milyon dolar gibi bir para önerilecektir. Dizi senaryosunun temel kurgusu artık bu olay üzerinden şekillenecektir.

The Arrangement Dizisi Oyuncuları:

Josh Henderson:


Rushlights, The Jerk Theory, Dallas(dizi), Broken Bridges, Over There (dizi), Step Up gibi yapımlarda da yer alan Henderson, The Arrangement’de Kyle West isimli karakteri canlandırıyor. Kyle West karakteri, Dünyaca ünlü bir sinema oyuncusu olduğu kadar, aynı zamanda da zeki ve karizmatik bir karakter olarak göze çarpıyor.

Christine Evangelista:


Dizide Megan Morrison isimli karaktere hayat veriyor. Megan Morrison; sıradan bir hayat yaşayan, seçmelerine gittiği bir film için başrole seçilince hayatı o anda değişen bir karakter olarak izleyici karşısına çıkıyor. Christine Evangelista daha evvel The İntern, Red Butterfly, Chicago Fire (dizi), The Gift (kısa film), Bleed for This, Long Nights Short Mornings, The Walking Dead ( dizi) gibi yapımlarda canlandırdığı karakterlerde oldukça beğenilmişti.

Michael Vartan:


Dizinin en kariyerli oyuncusu olduğu rahatlıkla söylenebilir. Önceleri; Nina, Colombiana, Demoted, Jolene, Hawthorne (dizi), Big shots (dizi), Satisfaction (dizi) adlı yapımlarda da görev yapan Michael Vartan, dizide Terrence karakterine hayat veriyor.

Lexa Doig:


Andromeda, Arrow (Dizi), Arctic Air,Tactical Force yapımlarında kendine yer buldu. Dizide Deann Anderson isimli karakteri oynuyor.

Dizideki Diğer Oyuncular ve Oynadıkları Karakterler:

Kyle Toy (Zach), Carra Patterson (Shaun), Autumn Reeser (Leslie Bellcamp), Kyle Rideout (Connor), Katharine İsabelle (Hope), Ashley Grace (Lisbeth), Darren Adams (Owen), Courtney Paige (Annika), Mark Gantt (Adam Westfeld)

The Arrangement Fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=Q-w1BimZTH8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *