The Catch Dizisi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Gizem ağırlıklı polisiye dizilerini sevenlerin oldukça beğendiği The Catch dizisi konusu ve karakterleri ile bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz. 2016 Yapımı dizimiz Amerikan menşelidir ve ABC kanalında yayın hayatına girmiştir.İlk bölümü 24 Mart 2016 tarihinde yayınlanan dizinin konusu ve karakterlerine değinelim isterseniz.

The Catch Dizisi Konusu:

Alice Vaughan, Los Angeles’in en iyi özel dedektiflerinden birisidir. Nişanlısı O’nu dolandırıp ortadan kaybolduğunda, Alice bu şahsi meselenin peşine düşer. Firma çalışanları ile birlikte çalınan parasını geri almaya başarır ama kendisini Christopher olarak tanıtan nişanlısının gerçek kimliğini bulmaya kararlıdır. Nereye varırsa varsın bu işin peşini bırakmayacaktır.

The Catch Dizisi Karakterleri / Oyuncuları:

 

Alice Vaughan:


Anderson ve Vaughan Özel Dedektiflik Bürosunu en iyi arkadaşı ve ortağı Valerie Anderson ile birlikte işleten Alice, çok başarılı bir dedektiftir. Zeki, altıncı hissi kuvvetli ve analitik düşünce yapısına sahip olan Alice, aynı zamanda korkusuz, açık sözlü, dürüst ve atak bir tiptir. İşine ve ailesine son derece bağlıdır. Suçlularla uğraşmadığı zamanlarda sıcak kanlı, eli açık ve yardımseverdir. Alice, Christopher Hall ‘a delicesine aşıktır ve O’nunla evlenmek üzeredir. Chris, varlıklı bir yatırımcıdır. Ama Alice, bir süre sonra Chris’in pek de göründüğü gibi olmadığını keşfedecektir.

Christopher Hall / Benjamin Jones:


Çok zengin, Bondvari bir uluslararası suçlu, bin bir surat, çok kimlikli enteresan bir karakterdir. Ortağı Margot ile birlikte çalışmaktadır. Ben ve Margot her zaman üst düzey, milyon dolarlık kurumsal casusluk işleri yapmaktadır. Christopher aslında bir çeşit Robin Hood’dur çünkü kaybı kaldırabilecek kişilerden çalmaktadır. Alice’e çok aşık olmuştur.

Reginald Lennox III:


Ağzı iyi laf yapan, kadınların hayran olduğu Reginald, Ben’in (Christopher) partneridir. Ben’in sahip olduğu kaynak ve yetenekler Reggie’de de vardır ama O’ndaki ahlaka sahip değildir, taş kalpli bir katil olabilmektedir. Ben’in Alice’e aşık olmasının ve bunu Margot’tan saklamasının ateşle oynamak olduğunu bilmektedir.

Danny Yoon:


Alice’in sahadaki araştırma partneridir. Danny şakacı, kural sevmeyen ve kızların peşinde koşan bir gençtir ama Alice ve Valerie’ye bağlıdır.

Jules Dao:


İki yıldır Benjamin Jones’ın peşinde olan ve tehlikeli biçimde bu konuya kafayı takmış bir Fransız ajandır. Önceden Interpolda çalışmıştır. Ben’in peşinden tüm Avrupayı dolaşmış, şimdi de Los Angeles’ta O’nu aramaktadır. Anderson/ Vaughan Bürosuna Ben’i birlikte yakalamak ümidi ile gelmiştir.

Valerie Anderson:


Alice’in en iyi dostu ve ortağıdır. Eski bir polis olan Valerie, firmanın polislerle müşterilerle ve federallerle olan ilişkileri gibi konulara bakmakta, araştırma kısmını Alice’e bırakmaktadır.

Margot Bishop:


Ben ve Reggie’nin işlediği suçların bir nevi mimarıdır. Operasyonların beynidir.

Sophie Novak:


Alice’in firmasına yeni girmiştir. Daha önce Anonymous için çalışan bir hackerdır. Sophie özel hayatı ile işini ayrı tutmaya çalışan bir karakterdir.

The Catch Dizisi Teknik Detay:

Yapım Yılı: 2016
Tür: Gizem Suç Gerilim
IMDb: 7,2
Yayınlandığı Kanal: ABC
Senarist: Jennifer Schuur, Kate Atkinson , Helen Gregory, Allan Heinberg
Süre: 42-43 dakika
Oyuncular: Mireille Enos, Peter Krause, Alimi Ballard, Jay Hayden, Jacky Ido , Rose Rollins

 

The Catch Dizisi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *