Liste Film

  The Last Ship Konusu ve Oyuncuları

  05.07.2016
  928

  The Last Ship konusu ve oyuncuları isimli dizi tanıtımı ile karşınızdayız. Dizide Nathan James isimli gemide, kendimizi kutuplarda buluyoruz. Amerikan Donanma Gemisi, yaklaşık 5 aydır kutuplardadır ve dönüş zamanı gelmiştir. Gemide donanmaya eşlik eden bilim adamları, gemi kaptanı ve mürettebat ile gizlilik kuralları gereği, önemli görevleri hakkında bilgi vermezler.

  The Last Ship Konusu:

  The Last Ship
  Gemi bu görevler adına, son 5 ayını dış dünyadan izole olarak, denizde geçirmiştir. Dönüş zamanı geldiğinde ise, bir gariplik olduğu hissedilir. Kaptan Tom Chandler bu durum üzerine, her şeyi öğrenmek için bilim adamlarından Dr. Scott’u konuşturur.

  The Last Ship Poster
  Son 5 ay içinde kızıl grip denilen tehlikeli bir virüs, 5 milyarın üstünde insanın ölümüne sebep olmuştur. Dünya yok olmanın eşiğine gelmiş, hükumet düşmüş ve ordular dağılmıştır.Bu durumu öğrenen gemi mürettebatı ve kaptan Chandler, herşeyi göze alarak Nathan James ile umudun öncüsü olmak için çalışacaklardır. Bilim adamlarının herkesten gizlediği bilgi, bu tehlikeli virüsü yenecek bir aşı üretilmiş olmasıdır.

  The Last Ship Dizisi Teknik Detay:

  Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera
  Oyuncular: Eric Dane, Rhona Mitra, Adam Baldwin, Charles Parnell, Travis Winkle, Christina Elmore, Marissa Neitling, John Pyper-Ferguson, Jocko Sims
  Yönetici Yapımcılar: Michael Bay, Jack Bender, Andrew Form, Bradley Fuller, Hank Steinberg, Steve Kane, Jonathan Mostow
  Yapımcılar: Todd Arnow, Eric Dane
  Editör: Ken Blackwell
  Sinematograf: Lukas Ettlin
  Sezon Sayısı: 3
  Bölüm Sayısı: 25
  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  Kanal: TNT
  IMDB:7,4

  The Last Ship Fragmanı:

  BİR YORUM YAZIN
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.