The Last Ship Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

The Last Ship konusu ve oyuncuları isimli dizi tanıtımı ile karşınızdayız. Dizide Nathan James isimli gemide, kendimizi kutuplarda buluyoruz. Amerikan Donanma Gemisi, yaklaşık 5 aydır kutuplardadır ve dönüş zamanı gelmiştir. Gemide donanmaya eşlik eden bilim adamları, gemi kaptanı ve mürettebat ile gizlilik kuralları gereği, önemli görevleri hakkında bilgi vermezler.

The Last Ship Konusu:

The Last Ship
Gemi bu görevler adına, son 5 ayını dış dünyadan izole olarak, denizde geçirmiştir. Dönüş zamanı geldiğinde ise, bir gariplik olduğu hissedilir. Kaptan Tom Chandler bu durum üzerine, her şeyi öğrenmek için bilim adamlarından Dr. Scott’u konuşturur.

The Last Ship Poster
Son 5 ay içinde kızıl grip denilen tehlikeli bir virüs, 5 milyarın üstünde insanın ölümüne sebep olmuştur. Dünya yok olmanın eşiğine gelmiş, hükumet düşmüş ve ordular dağılmıştır.Bu durumu öğrenen gemi mürettebatı ve kaptan Chandler, herşeyi göze alarak Nathan James ile umudun öncüsü olmak için çalışacaklardır. Bilim adamlarının herkesten gizlediği bilgi, bu tehlikeli virüsü yenecek bir aşı üretilmiş olmasıdır.

The Last Ship Dizisi Teknik Detay:

Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera
Oyuncular: Eric Dane, Rhona Mitra, Adam Baldwin, Charles Parnell, Travis Winkle, Christina Elmore, Marissa Neitling, John Pyper-Ferguson, Jocko Sims
Yönetici Yapımcılar: Michael Bay, Jack Bender, Andrew Form, Bradley Fuller, Hank Steinberg, Steve Kane, Jonathan Mostow
Yapımcılar: Todd Arnow, Eric Dane
Editör: Ken Blackwell
Sinematograf: Lukas Ettlin
Sezon Sayısı: 3
Bölüm Sayısı: 25
Bölüm Süresi: 45 Dakika
Kanal: TNT
IMDB:7,4

The Last Ship Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *