The Path Konusu ve Karakterleri

0/5 Votes: 0
Report

Description

2016 – 2017 yapımı arasında yer alacak olan The Path, dram dizileri arasındaki yerini almaya hazırlanıyor. 30 Mart 2016 tarihinde ilk bölümünün yayın hayatına başlaması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi, ünlü oyuncuları ile de beklenilen performansı sunuyor. Aaron Paul gibi bir oyuncunun yer aldığı The Path konusu da yine beğeniyi hak ediyor. Daha önce Breaking Bad dizisinde, Hız Tutkusu filminde rol alan ve sergilediği performans ile göz dolduran ünlü oyuncu bu sefer de The Path dizisi ile izleyicilerin karşısına çıkıyor.

The Path Dizisi

The Path Konusu:

The Path konusu ile diğer dizilerden ayrılmayı başaran dram dizilerinden bir tanesidir. Modern toplumun getirmiş olduğu acılardan ve mutsuzluklardan kurtulmak isteyen bir grup toplum kendilerini bu acılardan kurtaracak olan yeni yollar ararlar. Dr. Stephen Meyer ise bu küçük topluluğa ulaşacak ve yeni bir inançtan, dinden bahsedecektir. Yeni bir arayış içerisinde olan bu küçük topluluk ise bu arayışın getirdiği merak ile Dr. Stephen Meyer’e inanacak ve onun izinden gideceklerdir. Bu inancın hızlı bir şekilde yayılması ile ilk başlarda küçük olarak görülen topluluk zamanla genişleyecek ve inanç daha fazla kitleye ulaşmaya başlayacaktır. Bu durumdan şüphelenen federaller ise Dr. Stephen Meyer’i araştırmaya başlarlar. Bu araştırmalar sonrasında cinayetler, suçlar ve aydınlanmamış olan gizemli olaylar çıkmaya başlar. Bu araştırmadan sonra Dr. Stephen Meyer’in yaymaya çalıştığı dinin aslında görüldüğü kadar masum olmadığını gözler önüne serecektir. Federallerin olaya el atmasından sonra grubun büyük bir çoğunluğu Dr. Stephen Meyer’in yolundan ayrılırken grubun geri kalan kısmı ise bu olayların federallerin bir oyunu olduğunu ve grubu dağıtmak istediklerini düşünürler. Ancak olaylar zamanla zannettiklerinden daha da farklı olmaya başlayacaktır.

The Path Dizisi Oyuncuları
The Path Karakterleri:

2016 yayınlanmaya başlanan ve 1. sezonun yayında olduğu dizide önemli oyuncular bulunuyor. Başrol koltuğunda oturan Aaron Paul, kariyeri ile dizinin en tecrübeli isimlerinden bir tanesi. Daha önce Hız Tutkusu adlı filmde oynayarak büyük bir çıkış yakalamayı başaran ünlü oyuncu The Path dizisinde ise Eddie Cleary karakterine canlandırıyor. Oyunculuğu ile karaktere yön veren usta oyuncu dizinin en çok sevilen karakterlerinden bir tanesi.
Michelle Monaghan, The Path konusu ile bağdaşması için dizide Sarah Cleary’i canlandırmaktadır. Eddie Cleary’nin eşi olan Sarah, kendilerini toplumun dayatmasından kurtarmak için yeni arayışlar içerisindedir. Daha önce oynamış olduğu filmler ve diziler ile ses getirmeyi başaran ünlü oyuncu Aaron Paul ile beraber başrol koltuğunda oturuyor.
Dizide yer alan diğer iki önemli oyuncu ise Hugh Dancy ve Rockmond Dunbar. Hugh Dancy dizide Cal Roberts karakterini canlandırırken Rockmond Dunbar ise Abe Gaines karakterine hayat vermektedir. Her iki oyuncuda rollerini hakkıyla yerine getiriyorlar.

The Path Dizisi Karakterleri
Birçok eleştirmene göre The Path konusu ile çok fazla ses getirmeyecek olan diziler arasında gösteriliyor. Ancak konunun bir hayli ilginç olduğunu düşünen eleştirmenler de mevcut. Dizinin özellikle yaratıcılık alanında sınırlı kalacağını düşünen eleştirmenler buna karşın The Path’ın drama alanına ses getirebileceğini vurguluyorlar. Siz de diziyi merak ediyorsanız fragmanlarına göz atabilir ya da bir iki bölümünü izleyerek dizi hakkında sizi tatmin edecek fikirler edinebilirsiniz.

The Path Teknik Detay:

Başlangıç:2016
Ülke:ABD
Kanal:HULU
Oyuncular: Aaron Paul, Michelle Monaghan, Emma Greenwell, Rockmond Dunbar, Kyle Allen, Amy Forsyth, Sarah Jones ve Paul James

The Path Fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=WgtCSfOED6w

The Path Dizisi Konusu ve Yorumları isimli Yabancı Dizi Tanıtımımıza YORUM yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *