Connect with us

This is Us Konusu ve Oyuncuları – Yabancı Dizi Tanıtımı

Yabancı Diziler

This is Us Konusu ve Oyuncuları – Yabancı Dizi Tanıtımı

2016 sonbaharında ekrana gelen ve NBC’de yayınlanan This is Us’ın çekimlerini Fox Television üstlenmektedir. Sezonu 10 bölüm olarak yayınlanacak ve ortalama 42 dakikalık bölümler halinde izleyicisiyle buluşacak olan dizinin senaristliğini Dan Fogelman, yönetmenliğini ise Glenn Ficarra ve John Requa gibi isimler yapmaktadır. Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz ve Justin Hartley gibi isimlerin de oyuncu olarak yer aldığı dizinin konusu ise bir hayli değişiktir.

This is Us Konusu:

this-is-us
Aynı tarihte dünyaya gelmiş olan 5 farklı kişinin ve bu kişilerin hayatlarının kesit kesit olarak işlendiği dizide, bu kişilerin günlük hayatlarında tecrübe ettikleri birtakım olaylar ve hayatlarının birbirleriyle olan bağlantıları konu edinilmiştir. Rebecca ve Jack isminde üçüz bekleyen bir çift, yakışıklı ve ünlü bir dizi oyuncusu olan Kevin, son derece komik ve cana yakın bir ikizi olan Kate ve biyolojik babasının peşine düşmüş başarılı bir avukat olan Randall isimli karakterler, birbirinden tamamen farklı gözüken hayatlara sahip olsalar da bu hayatları çeşitli şekillerde birbirine bağlanacaktır. Hayatın acı ve tatlı detaylarını sıkça içinde barındıran dizi, izleyicilerine bu detayları fazlasıyla vermektedir.

This is Us Karakterleri:

Jack Pearson:

Rebacca’nın eşi, Kate ve Kevin’in öz, Randall’ın ise üvey babası olan Jack, alkol sorunuyla uğraşmaktadır. Daha sonra öğrendilği üzere Jack daha önceden vefat etmiş, Kate ise Jack’in küllerini evinde tutmaya karar vermiştir.

Rebacca Pearson:

Jack’in eşi olan Rebacca’nın hayatındaki tek derdi çocuklarına daha iyi bir anne olmak ve Jack’in alkol bağımlılığı konusunda eşine yardım etmektir. Jack vefat ettikten sonra en iyi arkadaşı olan Miguel ile evlenmiştir.

Randall Pearson:

Öz babası tarafından bir itfaiyenin önüne bırakılan ve oradan hastaneye götürüldükten sonra üvey ailesi Jack ve Rebacca tarafından evlatlık edinilen Randall, 36.doğum gününde öz babasını da bulmuştur. Eşi Beth ile 1999’da evlenmiştir ve iki çocuk sahibidir.

Kate Pearson:

Jack ve Reabacca’nın kızı olan Kate, Los Angeles’ta yaşayan Kevin’in ise kişisel asistanlığını yapmaktadır. Obezite ile mücadele veren Kate aynı zamanda kişisel saygı konusunda da mücadele vermektedir.

This is Us Detayları:

Başlangıç Tarihi: 20 Eylül 2016
Bitiş Tarihi: Halen Devam Ediyor
Ülke: ABD
Dil: İngilizce
Televizyon: NBC
Oyuncular: Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz ve Justin Hartley
IMDb Puanı: 8,8
Süre: 42 Dakika
Sezon: 1
Bölüm: 10

This is Us Fragmanı:

Continue Reading
You may also like...

Liste Film Sitesi Baba Editörüdür...

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

To Top