Titans 2.Sezon 1.Bölüm ile Geri Geldi

0/5 Votes: 0
Report

Description

Titans Dizi Konusu

Türkçeye Titanlar olarak çevrilen dizi, Netflix’in en fazla izleyici kitlesine sahip bilim kurgu dizilerinden birisi. DC karakterlerinin yer aldığı bu dizide, çoğunlukla suç temalı ve fantastik olayları konu ediniyor. Her yaştan okuyucusu bulunan çizgi roman dünyasının, modern hali olarak seyirciyle buluşan Titans, esas olarak Titanlar Grubu ismiyle bilinen kahramanların ayrı ayrı hikayelerini anlatıyor. Fakat bu süper kahramanlar, birtakım sorunlara da sahipler.

Titans 2.Sezon ile Devam Ediyor

Üstelik acemi olmalarına rağmen karşılaştıkları sorunlar, insanlık için son derece hayati önem taşıyor. Her türlü maceranın içerisinde, bir şekilde kendilerini bulan Titanlar Grubu, yer yer bu süper kahramanların geçmişe dair olan yaşamlarından da kesitler sunarak, izleyiciye karakterler hakkında bilgi veriyor. Böylece izleyici de, süper kahramanların anılarını bizzat izleyerek, bilinçaltında yatan sorunları anlamış oluyorlar. DickGrayson, geçmişte Batman ile ortaklığını bitirmesinin ardından, yaşları oldukça genç olan ve sorunları bulunan bir grup kahramanla karşılaşınca, dizinin konusu da başlamış olur.

Titans Karakterleri

Dick Grayson


Dick, bir sirk gösterisinde ailesini kaybetmiş ve Bruce Wayne tarafından evlat edinilmiş bir süper kahramandır. Karakteri ise Robin olmaktadır. Son derece öfkeli olan bu karakter, çok zeki olduğu için son derece önemli stratejik hamleler yapmaktadır.

Rachel Roth

Rachel, çok küçük yaşlarından beri neredeyse şeytani denilebilecek özel güçlere sahip, ve hiç kimsesi olmayan bir süper kahramandır. Çok güçlü olmasından kaynaklı bazı zamanlar ciddi sorunlar yaşasa da bu süreci DickGrayson ile atlatacaktır.

Starfire

Bir araba kazası geçiren Starfire, tüm geçmişini, kaza sonucu hafızasından silmiştir. Fakat bu durum onun sahip olduğu özel güçleri fark etmesinde önemli anlamda rol üstlenecek ve anılarının izinden gitmek için çeşitli yollar arar. Bu süreçte de karşısına Rachel ve Dick çıkar.

Gar Logan

Çok ciddi bir hastalık geçirse de bir mucize gerçekleşir ve Ryan hayatta kalmayı başarır. Bu hastalıktan uyandığında, sahip olduğu tüm özel güçlerin farkına varacak ve hayatı da bu sayede değişecektir. Bu süreçte de Rachel ile yolları kesişir.

Super Boy

Superman olarak da bilinen bu süper kahraman, sahip olduğu tüm özel güçlere Codmus isimli laboratuvarda kavuşmuş ve hayatı değişmiş ve Titanlar Grubu için son derece önem taşıyan süper kahramanlar arasında yer alması ile bilinir.

Hank Hall

Son derece zekidir ve mücadele ettiği süre içerisinde şahin kostümü giyerek savaşır.

Dove

Dove, ailesi ile sorunlu bir hayat geçirmektedir. Ve özellikle de annesinin ölmüş olmasını unutamamıştır. Fakat sezgileri ciddi anlamda önemli olan biridir.

Robin

Duman bombası kullanması ile bilinen Robin, Batman’in ortağı olmaktadır.

Titans 2. Sezon Konusu ve Yayın Tarihi

Rayn Potter, Alan Rithcson, MinkaKelly, CurranWalters ve CanosLeslie’nin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin 2. Sezonu 10 Ocak günü yepyeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkacak.

TAGS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *