Liste Film

  Film Setinde Tanışıp Dünya Evine Giren 10 Ünlü Çift

  10.07.2015
  252

  İnsan doğası gereği aşık olacağı kişi genellikle yakınındaki gördüğü, alıştığı kısaca tanıdığı kişi oluyor.Bu listemizde geneli Hollywood ve bir de Türk Dizilerinden tanıdığımız bir çiftimize yer verdik.Dizi ve sinema aşkları ve evlilikleri bilindiği üzere çok fazla ancak biz sadece Film setinde tanışıp evlenen 10 ünlü (aktör / aktris ) çiftimize yer verebildik.Sizlerde aklınızda kalan isimleri YORUM kısmına yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz..

  Oyuncu ( Ünlü ) Evli Çiftler Listesi

   

  1. Angelina Jolie – Brad Pitt

  Angelina Jolie - Brad Pitt

  Mr&Mrs Smith adlı filmin setinde bir araya gelen bu iki yıldız, birliktelikleriyle tüm dünyayı şok ederek Hollywood’a müthiş bir damga vurdular. Diğer tüm ünlülerin ayrılık haberlerine karşın onlar birbirine sımsıkı kenetlenmişti. İlişkilerini her sene daha da güçlendiren örnek çift, 6 tane çocuk sahibi olup günümüze kadar mutlu birlikteliğini sürdürmeyi başardılar. Angelina göğüs kanseri olduğunda, Brad ona her zaman destek olmuştur. Brangelina, attığı her adımla gündem konusu olan, mütevazı ve örnek evlilikleriyle göz doldurmaya devam ediyor.

  2. Amber Heard – Johnny Depp

  Amber Heard - Johnny Depp

  Ünlü çift, The Rum Diary adlı filmin setinde tanışıp, 3 yıl boyunca birbirlerini iyice tanıdıktan sonra dünya evine girdiler. Johnny Depp, başlarda film setindeki yakınlaşmaları her ne kadar inkar da etse gerçekler mutlaka gün yüzüne çıkıyor. Çift, Bahamalar’daki Dond Cay adasındaki balayı tatiliyle birlikteliklerini iyice pekiştirdiler. Günümüzde de mutlu bir yaşam sürmektedirler.

  3. Kristen Stewart – Robert Pattinson

  Kristen Stewart - Robert Pattinson

  Twilight serisindeki Bella ve Edward, filmdeki yakınlaşmaları ve birbirlerine aşırı yakıştıklarını farkederek birlikte bir yola çıkıyorlar. Fakat karşılıklı aldatmalar ve birbirlerine boynuz takmaları onların ilişkisini kötü kılan sebeplerden sadece birkaçı. Oysa filmlerde ne kadar da masumlar.

  4. Rachel Weisz – Daniel Craig

  Rachel Weisz - Daniel Craig

  Film yıldızlarının meşhurdur gizlice evlenmeleri. Bu evlilik de onlardan biridir. 007 ile Rachel, evlilikleri günümüze kadar süregelen nadir çiftlerden biridirler.

  5. Jada Smith – Will Smith

  Jada Smith - Will Smith

  90’lı yıllarda yayınlanan The Fresh Prince of Bel–Air dizisinin setinde ilk kez aynı sahneyi paylaşan çift, tanıştıktan 7 yıl sonra dünya evine girdi. 2 de çocukları var, ”boşanacaklar” dedikodularına inat mutlu mesut yaşıyorlar.

  6. Nina Dobrev – Ian Somerhalder

  Nina Dobrev - Ian Somerhalder

  Çift, The Vampire Diaries adlı dizinin çekimlerindeki etkileşim sırasında birlikte bir yola çıktılar. Fakat bu yol en fazla 3 yıl sürebildi. 2013 de biten birliktelik sonrasında Somerhalder,
  2015 de yeni bir birliktelik kurdu.

  7. Freida Pinto – Dev Patel

  Freida Pinto - Dev Patel

  Oscar ödüllü film Slumdog Millionaire setinden doğma bu aşk pek de uzun sürmedi. 6 aylık bir ilişki yaşayan Dev Patel, karakuşak sahibi bir tekvandocudur aynı zamanda.

  8. Miley Cyrus – Liam Hemsworth

  Miley Cyrus - Liam Hemsworth

  The Last Song film çekimlerinde karşılaşan çift, 2012 yılında nişanlandılar. Flört dönemlerinde küsüp küsüp barıştıkları küçük tatlılıklara rağmen fazla nişanlı kalamadılar. 2013 yılında evliliklerine son veren genç çifti hayranları çok yakıştırıyordu. Kısmet değilmiş.

  9. Vanessa Hudgens – Zac Efron

  Vanessa Hudgens - Zac Efron

  Çiftimiz yolları High School Musical filmi ile buluştu. Birkaç yıl mutlu kalabildiler, sonrası malum.

  10. Bergüzar Korel – Halit Ergenç

  Bergüzar Korel - Halit Ergenç

  Onları evlerinizdeki sihirli kutulardan hatırlayabilirsiniz. Binbir Gece adlı diziden önce birbirleriyle dertleşen iyi birer arkadaş oldularsa da işin rengi diziden sonra değişti. Birbirlerine açılamayan iki arkadaştı onlar. İlk kıvılcımlar Paris şehrinde alevlendi. Orada baş başa zaman geçirme fırsatı bulan çift, belki de geleceklerini orada şekillendirdiler. Geçmişlerinden arınarak yeni bir aşka yelken açmada başarılı olan çift zamanında ülkemizde oldukça yankı uyandırmıştı.

  BİR YORUM YAZIN

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yonjaa dedi ki:

   John Travolta ve Kelly Preston da oynadıkları filmden sonra evlendiler…