Vuslat Dizisi Konusu, Karakterleri ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

TRT 1 ekranlarında yayımlanan, yapımcılığını A23 Medya’nın üstlendiği Vuslat dizisinin senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor. Dizin ilk iki bölümünün yönetmenliğini, TRT 1 ekranlarında yayımlanan Leyla ile Mecnun dizisinin yönetmenliğini de yapan, sektörün aranan ismi Murat Onbul üstlenmiştir. Ancak devam eden bölümlerde Adını Feriha Koydum ve Kiralık Aşk dizilerinin yönetmenlik koltuğunda oturan Barış Yöş bu görevi devralmıştır. İbn’i Arabi’nin Alimler Satrancı isimli oyunundan kurgulanan dizinin konusu, aşk yolculuğunun maceraları sırasında iyi insan olabilmek üzerine ilerliyor.

Vuslat Dizisinin Konusu

Aile şirketinin yönetimini elinde bulunduran ve kendi topraklarında egemenliğini sürdüren Aziz, Feride’ye aşık olduğu andan itibaren hayatı sorgulamaya başlar. Lakin içinde bulunduğu durum, Aziz’in vazgeçmesi gereken şeylerin sayısını artırmakta ve onu bir çıkmaza sürüklemektedir. 

Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleriyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Bir butikte çalışarak kazandığı parayla babasına yardım eden Feride, bir yaşam mücadelesinin içindedir. 

Feride bir gece Aziz’in işlediği ve üzerini açık bir şekilde örttüğü cinayetlere tanık olur. Bu durumu polise bildirmekte kararlıdır. Ancak polise gideceği zaman kardeşi Fırat’ın da bu işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz’in elinde bulundurduğu güç hafife alınmayacak kadar büyüktür. Feride ise kafası karışmış, ne yapacağını şaşırmış bir haldedir. 

Bu karışık süreçte Aziz Feride’ye gönlünü kaptıracak ancak Feride’nin gururu bu aşkın önündeki en büyük engel olacaktır. Aziz ve Feride’nin önce kendi içlerinde yaşadıkları karmaşayı aşmaları sonra da aşklarının imkansızlığıyla yüzleşmeleri gerekmektedir.

Vuslat Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Oynadıkları Karakterler 

Vuslat dizisi oyuncuları içerisinde köklü tiyatro geçmişi olan Ümit Kantarcılar, Osman Alkaş, Mehmet Özgür, Erdem Akakçe, Gamze Süner Atay, Murat Karasu, Şeyla Halis ve Hikmet Körmükçü gibi isimler bulunmaktadır. Tanınmış oyunculardan Kadir Doğulu, Nurhan Özenen, Gözde Kaya, Özcan Varaylı, Mert Karabulut, Baran Bölükbaşı, Pelin Uluksar, Veysel Diker ve Mehmet Emin Kadıhan’ı bünyesinde barındıran dizide ayrıca sektörün yeni yüzlerinden Devrim Özkan, Serra Pirinç, Mehmet Halil Çelik, Barış Kışlak, Başak Kara, Doğukan Töngel, İpek Muştu ve Elif Özkul da gibi isimler de rol almaktadır.

Vuslat oyuncu kadrosu içerisindeki oyuncuların bir kısmı daha öncesinde yine TRT 1 ekranlarında yayımlanan ve dördüncü sezonu onay alan Payitaht Abdülhamit dizisinde oynamıştır.

Vuslat Aziz Korkmazer Karakteri – Kadir Doğulu

kadir doğulu

Korkmazer imparatorluğunun veliahtıdır. Yönetici olarak işleri rayında götürmektedir. Zeki ve güvenilir bir karakterde olan Aziz, içinde kopan fırtınalara karşı ketum birisidir. İç ve dış yaşamını sorgulayan bir karakterdir.

Aziz karakterine hayat veren Kadir Doğulu, 19 nisan 1982 doğumludur. Star TV’de yayımlanan Küçük Sırlar dizisinde oynadığı rol ile ünlenen Kadir Doğulu, Küçük Sırlar’ın sona ermesinin ardından sezon atlamadan bir sonraki sezon Show TV’de yayımlanan Pis Yedili dizisinde başrol oynadı. Daha sonra Fatih Harbiye dizisindeki Macit, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Mehmet Giray Han rolüyle ekranlarda boy gösterdi.

Vuslat dizisindeki Aziz karakteri için “Aziz, aşık olduktan sonra kendini ve hayatı sorgulamaya başlayan bir karakter. Hayattaki gayesi elindeki gücü muhafaza etmek olan ve bu doğrultuda duygularını öldüren karakterin hayatının bir rüya ile nasıl değiştiğini göreceksiniz.” diyerek yorum yapan Kadir Doğulu, dizinin teklifini kabul etme nedenini piyasada aynı anda çok sayıda benzer dizi olması olarak açıklamıştır. Öyle ki Vuslat dizisinden rol teklifi gelene kadar bir süre ekranlardan ayrı kalmış ve bu süreçte gelen teklifleri de geri çevirmiştir. Vuslat dizisi için kendisine gelen teklifi gördüğünde, içinde bulunduğu duygusal durumu yansıttığı için hayır demenin imkansız olduğunu bir röportajında söylemiştir.

Instagram: https://www.instagram.com/kadirdogulu/?hl=tr

Twitter: https://twitter.com/kadirdogulu

Vuslat Feride Çağlar Karakteri – Devrim Özkan

devrim özkan

Feride, iç dünyasında hayal kurmayı seven ve birlikte yaşadığı insanlara düşkün, zeki bir kadındır. Ancak iş yaşantısında bu baskın yanına rağmen olabildiğince ciddi bir karakterdir. Aziz ile tanışması, yaşamının dönüm noktalarından birini oluşturmaktadır. Aziz’e gönlünü kaptırıp ona vurulan Feride, yeri geldiğinde Aziz’e bile eyvallah etmeyecektir.

1998 doğumlu genç oyuncu Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesinde Sahne Sanatları eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Show TV ekranlarında yayımlanan Rüya dizisinde hayat verdiği entrikacı ve çıkarları için kötülük yapmaktan çekinmeyen İpek karakteriyle elde etmiştir. Sonrasında TRT 1 ekranlarında yayımlanan Vatanım Sensin dizisindeki Havva karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. 

Vuslat dizisi oyuncularından Feride karakterini canlandıran Devrim Özkan, Vuslat’ın diğer dizilerden ayrılan özelliğinin çok yönlü hikaye işleyişi olduğunu dile getirmiştir.

Instagram: https://www.instagram.com/devrimozkan/?hl=tr

Vuslat Kerem Saltuk Karakteri – Ümit Kantarcılar

ümit kantarcılar

Korkmazer ailesinin üvey çocuğu olan Kerem, ailesiyle ilgili gerçekleri acı bir şekilde öğrenmesi sonucu intikam alma içgüdüsü ile hareket etmektedir. Zeki ve yetenekli olmasına rağmen küçüklüğünde meydana gelen kaza dolayısı ile travma yaşayan Kerim, aynı zamanda tedirgin bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır. Kerem içindeki karanlığı dışarıdan belli etmez. Aziz ile birlikte büyümelerine rağmen aynı kişiye aşık olmaları sonucunda birbirleri ile arasındaki bağ kopma noktasına gelecektir.

10 Ekim 1987 doğumlu olan Ümit Kantarcılar, okul tiyatrosu ile tiyatroya başlamıştır. Antalya Devlet Tiyatrosu’nda aldığı eğitimler ile sergilediği oyun performanslarında deneyimlerini artırmıştır. Daha sonra eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde devam etmiştir. Rengarenk ve Pis Yedili dizilerinde başrol oynadıktan sonra en son ATV’nin Kanatsız Kuşlar dizisinde de başarılı ve yakışıklı iş adamı rolüyle ekranlarda yer almıştır.

Ümit Kantarcılar, Vuslat dizisi için senaryoyu içlerinden yaşayarak aktarmaya çalıştıklarını, bu yüzden de mesajları doğru bir şekilde verebildiklerini umduğunu söylemiştir.

Instragram: https://www.instagram.com/umitkantarcilar/?hl=tr

Twitter: https://twitter.com/umitkantarcilar

Vuslat Tahsin Korkmazer Karakteri – Osman Alkaş

osman alkaş

Tahsin; Korkmazer ailesinin babasıdır. Hem iş hem de özel hayatında despot ve katı kuralları olan biridir. Kerem’in ailesinin durumunu öğrenmesinden sonra kötü duruma düşer.

Son dönemlerin en önemli tiyatro oyuncularından olan Osman Aktaş, 1955 yılında Kıbrıs’ta doğmuştur. Usta oyuncu eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. Sözleşmeli olarak Kıbrıs Devlet Tiyatrosu’nda sanat hayatına başlayan Aktaş, daha sonrasında Lefkoşa Belediye Tiyatrosu’nu kurmuştur. Uzun süre televizyon ekranlarında çocuk, yemek ve sabah programları yapan Aktaş aynı zamanda radyoda kadın programları da yapmıştır. Öyle Bir Geçer Zaman ki, Hayat Şarkısı, Bedel, Kurt Seyit ve Şura, Eski Hikaye, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Gülizar dizilerinde rol almıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/osman.alkas/?hl=tr

Twitter: https://twitter.com/benosmanalkas

Vuslat Perihan Korkmazer Karakteri – Nurhan Özenen

nurhan özenen

Öz oğlu Aziz’i daima üvey oğlu Kerem’den üstün tutar. Tahsin Korkmazer’in eşidir.

Nurhan Özenen 1960 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara Sanat Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almış, 1978 yılında da profesyonel olarak oyunculuk sektörüne girmiştir. Ezel dizisinde Selma ve Ev Kadınları dizisinde Adalet Hanım karakteri gibi önemli roller üstlenmiştir.

Nurhan Özenen’in resmi sosyal medya hesabı bulunmamaktadır. 

Vuslat Sultan Korkmazer Karakteri – Gözde Kaya

gözde kaya

Tahsin ve Perihan çiftinin küçük kızları, Aziz’in ise kız kardeşidir. Doğal olmayı seven, gösterişten uzak karakterde bir insandır.

Gözde Kaya 1988 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde eğitim alırken oyunculuk çalışmalarına başlamış, bir restoranda Nihat Odabaşı ile tanışmasıyla sektöre giriş yapmıştır. Kamera önüne geçtiği reklam filmlerinden sonra İpek karakterine hayat verdiği Kalbim Seni Seçti dizisiyle çıkış yapmıştır. Uçurum, Benim Hala Umudum Var, Sil Baştan ve Çilek Kokusu dizilerinden sonra son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde Hatice Sultan karakterine hayat vermiştir. 

Instagram: https://www.instagram.com/gozzek/?hl=tr

Vuslat Salih Koluber Karakteri – Mehmet Özgür

mehmet özgür

Asıl adı Salih Koluber olan ama çevredeki insanların Salih Baba dediği aklıselim bir kişidir. Aziz’e ilerlediği yolda yardımcı olan bir alimdir. Yaşam ve gerçeğin ardından gidip; bulduklarını diğer insanlarla paylaşmaya çalışan biridir. Duyması gerekeni duyup bilmesi gerekeni bilen Salih Baba, değerli eski eşyaları asıl sahiplerine ulaştırır.

1970 yılında Antalya da doğan Mehmet Özgür, İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Sanat yaşantısına 1988 yılında bir dil kursunda katıldığı tiyatro etkinliği ile başlamıştır. Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu’nda görev alan sanatçının televizyon ekranlarına geçişi 2004 yılında olmuştur. Suskunlar dizisinde canlandırdığı Takoz İrfan karakteriyle tanınması ile birlikte Muhteşem Yüzyıl, Filinta ve Söz gibi pek çok dizide rol almıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/mhmtozgur/?hl=t 

Vuslat Çakal Necmi Karakteri – Özcan Varaylı

özcan varaylı

Çakal Necmi, karanlık geçmişini arkada bırakarak tövbe etmiş ve kendine bembeyaz bir sayfa gibi temiz bir hayat kurmuştur.

1963 yılında İstanbul’da doğan Özcan Varaylı, lisans düzeyinde herhangi bir oyunculuk dersi almadan meslek olarak seçtiği oyunculuğu yapmaktadır. Kurtlar Vadisi dizisinde hayat verdiği Cerrahpaşalı Halit karakterinin ardından oyunculuk sektörü içinde kendine yer edinmiştir. Aralarında Tutsak, Kehribar ve İnsanlık Suçu dizilerin de bulunduğu birçok dizi ve sinema yapımında rol almıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/ozcanvarayli/?hl=tr

Vuslat Meczup Abdullah Karakteri – Erdem Akakçe

erdem akakçe

Vuslat’a giden yolda Aziz’e yardımcı olacak bir alimdir. Bilinmeyen gerçeklerden dolayı çevresindeki insanlar kendisini deli olarak görse de aslında öyle değildir. 

1975 yılında Konya’da dünyaya gelen oyuncu, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Tiyatro bölümü mezunudur. Dostlar Tiyatrosu ve Ankara Ekin Tiyatrosu’nda birçok oyunda rol almış, Avni Dilligil, Ankara Sanat Kurumu ve Afife Jale ödüllerini almaya layık görülmüştür. Beni Böyle Sev dizisindeki Haluk rolüyle tanınan Erdem Akakçe, Babam ve Ailesi dizisindeki Fazıl rolüyle de izleyenleri etkilemeyi başarmıştır. Biz Size Aşık Olduk ve Bir İstanbul Masalı rol aldığı diğer diziler arasındadır.

Instagram: https://www.instagram.com/erdemakakce/?hl=tr

Vuslat Hasibe Çağlar Karakteri – Gamze Süner Atay

gamze süner atay

Feride’nin babası, Faik’in ikinci eşi, Can ve Ceylan’ın öz annesidir. Kalbinde iyilik olmayan, öfkesi hiç sönmeyen, gözü hiçbir şekilde doymayan bir kadındır. Karışıklık çıkartan bir eştir.

1969 yılında İzmir’de doğan Gamze Süner, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk bölümü mezunudur. İlk projesi Kanal D ekranlarında yayımlanan Aşk Yakar dizisidir. Daha sonrasında aralarında Fatih Harbiye, Lise Devriyesi ve Kış Güneşi dizilerinin de bulunduğu pek çok dizide kamera karşısına geçmiştir. 

Instagram: https://www.instagram.com/gamzesuneratay/?hl=tr

Twitter: https://twitter.com/gsuneratay

Vuslat Faik Çağlar Karakteri – Murat Karasu

murat karasu

Feride’nin babasıdır. Hasibe’nin kocası olarak hayattan ümidi kesmiş, sessiz ve yumuşak başlı bir adamdır.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olduğu 1985 yılından itibaren Bursa, Ankara ve İstanbul Devlet Tiyatrolarında oyuncu, yönetmen ve yönetici olarak çalışmış ve otuzun üzerinde oyun sahnelemiştir. Ayrıca yazmış olduğu Hüzün Mahallesi Otobüsü ve Kaplumbağanın Ninnisi adlı iki adet oyunu vardır. Pek çok kurum ve kursta eğitmen olarak çalışan Murat Karasu, şu anda Yeditepe Üniversitesi’nde eğitmen kimliğiyle bulunmaktadır. Kendisi dizi için kamera karşısında sık gördüğümüz biri değildir.

Murat Karasu’ya ait resmi sosyal medya hesabı bulunmamaktadır.

Vuslat Yalçın Kaya Karakteri – Mert Karabulut

mert karabulut

Feride’yi kendi öz kardeşi kabul edip onu koruyup kollayarak kendi öz kardeşlerinden farkı olmadığını göstermiştir.

Mert Karabulut 1982 senesinde Ankara’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi’nde Matematik bölümü okumasına rağmen 2005 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’nun organize ettiği kurslara katılmış ve oyunculuk yaşamı başlamıştır. Birçok dizi ve filmde rol alan Mert Karabulut, en son Payitaht Abdülhamid dizisinde kamera karşısına geçmiştir. 

Instagram: https://www.instagram.com/mertkarabulutx/?hl=tr

Vuslat Fırat Çağlar Karakteri – Baran Bölükbaşı

baran bölükbaşı

Sürekli başı belada olan karanlık bir karakterdir.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Baran Bölükbaşı’nın memleketi İskenderun’dur. Liseye gittiği dönemde müzikle ilgilenerek kurduğu grupta saz, bateri ve piyano çalmıştır. Lisansını Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünde yapmıştır. Fiko karakterine hayat verdiği Efsane dizisinde çıkış yakalamıştır. Sonrasında Show Tv ekranlarında yayımlanan Servet dizisinde boy göstermiştir.

Baran Bölükbaşı, Vuslat dizisinde canlandırdığı Fırat karakteri için saf ve iyi bir karakter olduğunu belirtmiştir. Bu saflığın getirdiği heyecanlı bakış açısıyla hayata baktığını söylemiş ve karakterin başına sürekli bela açacak biri olduğunu eklemiştir.

Instagram: https://www.instagram.com/baranbolukbasii/

Vuslat Ceylan Çağlar Karakteri – Serra Pirinç

serra pirinç,

Hasibe ve Faik’in öz kızı, Feride’nin de üvey kardeşidir. Adalete saygı duyan biridir. Feride’yi üvey ablası olarak değil öz ablası olarak görür. Annesi Hasibe ona selamete giden yolun, parası bol bir koca bulmak olduğunu öğretmiştir. O da bu yüzden dışarıdan nasıl göründüğünü önemser.

1997 doğumlu olan Serra Pirinç, oyunculuk eğitimini Tiyatro Teras’ta tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Müjde karakterine hayat verdiği Bizim Hikaye dizisi ile kazanmıştır. 

Instagram: https://www.instagram.com/serrapirinc/?hl=tr

Twitter: https://twitter.com/serrapirinc

Vuslat Can Çağlar Karakteri – Mehmet Halil Çelik

mehmet halil çelik

Hasibe ve Faik’in değerli küçük oğludur. Evin en küçüğü olduğu için herkes tarafından sevilmektedir. 

Ülker, AKSA Enerji ve Eti reklamlarında kamera karşısına geçen Mehmet Halit Çelik Kemal Ekenel Ajansı’nın oyuncusudur.

Mehmet Halit Çelik’e ait resmi sosyal medya hesabı bulunmamaktadır.

Vuslat Nehir Erdem Karakteri – Pelin Uluksar 

pelin uluksar

Korkmazer ailesinin dostlarının kızıdır ve aynı zamanda Aziz’de aşıktır. Hırslı ve ihtiraslı bir karakteri olan Nehir başarı elde etme konusunda obsesif karakterde birisidir. Aziz’i elde etmek amacıyla onun yönettiği şirkete girer ve burada Aziz’e yakın bir pozisyonda üst düzey yetkili pozisyonunda çalışır.

Pelin Uluksar, 1994 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tTiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi bünyesinde tiyatro ve diksiyon eğitimleri almıştır. İlk kez reklam filmleriyle kamera karşısına çıkmıştır. Yayımlandığı dönemde kendi gününün en çok izlenenleri arasına girerek dikkat çeken No: 309 dizisinde Nergis karakterini canlandırmıştır Daha sonra FOX ekranlarında yayımlanan Bir Deli Rüzgar dizisinde rol almıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/pelin.uluksar/?hl=tr

Twitter: https://twitter.com/PelinUluksar

Vuslat Madam Aneta Karakteri – Hikmet Körmükçü

hikmet körmükçü

İstanbul’a 45 yaşında gelmiş, asil bir kadındır. Kendisini tam bir İstanbul hanımefendisi olarak görmekte ve bakımlarını ihmal etmemektedir. Yaşına rağmen Çakal Necmi’ye gönlünü kaptırmıştır.

Üsküdar Amerikan Kız Koleji mezunu olan Hikmet Körmükçü, tiyatro eğitimlerini eski tiyatroculardan Vasfi Rıza Zobu ve Bedia Muhavvit’ten almıştır. İlk deneyimlerini Tepebaşı Deneme Sahnesi’nde kazanan oyuncu sonrasında 1972 yılında Şehir Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamıştır. Bir Deli Sevda ve Kiralık Aşk gibi pek çok dizide rol alan oyuncu ayrıca seslendirme çalışmaları yapmaktadır.

Instagram:https://www.instagram.com/hikmetkormukcu/?hl=tr

Vuslat Altan Öztürk Karakteri – Barış Kislak

barış kıslak

Altan, Korkmazer şirketinde bir çalışandır. Aziz’in yakın arkadaşı olarak her zaman onu çok sever ve ona değer verir.

1983 doğumlu olan Barış Kışlak, Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk eğitimlerine katılmıştır. Birkaç dizide küçük roller almıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/bariskislak/?hl=tr

Vuslat Sevim Dilbaz Karakteri – Şeyla Halis

şeyla halis

Eşiyle birlikte Karadeniz Lokantası işleten Karadenizli bir kadındır. Ailesine bir anne gibi kol kanat gererek onları korur.

1977 doğumlu olan Şeyla Halis, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano bölümü mezunudur. Sonrasında oyuncu olabilmek için Müjdat Gezen Konservatuvarı Tiyatro bölümüne gitmiştir. Burada sahne ve sahne arkasında çeşitli pozisyonlarda görev almıştır. Birçok sinema ve ve dizide yer alan oyuncunun kamera karşısına geçişi Cennet Mahallesi dizisinde canlandırdığı Menekşe karakteri ile olmuştur. Son olarak Avlu dizisinde hayat verdiği Jale karakteri ile beğenileri toplamıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/seylahalis/?hl=tr

Twitter: https://twitter.com/seylahalis

Vuslat Süleyman Dilbaz Karakteri – Veysel Diker

veysel diker

Sevim’in eşi olarak yemeklerini yaptığı Karadeniz Lokantası’nın sahibidir. 

1967 yılında Muş’ta doğan oyuncu, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmadan önce farklı bir bölümde daha eğitim görmüştür. 1990 yılında profesyonel olarak mesleğe başlamıştır. Oyunculuk kariyeri içerisinde pek çok reklam, dizi ve sinema filminde rol almıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/veyseldiker67/?hl=tr

Vuslat Emine Dilbaz Karakteri – Başak Kara

başak kara

Feride’nin yakın arkadaşı olarak onu çok seven Emine, Sevim ve Süleyman’ın kızıdır. Karakter olarak Feride ile çok benzemektedir.

İstanbul Kadir Has Üniversitesi mezunu olan Başak Kara daha önce birçok tiyatro oyununda rol almış, adını duyurması Vuslat dizisi ile olmuştur.

Instagram: https://www.instagram.com/basakkara/

Vuslat Alamet Ahmet Karakteri – Doğukan Töngel

Alamet Ahmet

Dizide mahallenin sevilen karakterlerinden birisidir.

1997 doğumlu olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Söz, Alın Yazım ve Payitaht Abdülhamid, rol aldığı önemli dizilerden birkaçıdır.

Instagram: https://www.instagram.com/dogukantongel/

Vuslat Tekin Sarp Gönenç Karakteri – Mehmet Emin Kadıhan

mehmet emin kadıhan

Alamet, Ahmet’i yakın arkadaşı, hatta arkadaştan öte kardeşi olarak gören mahallenin has delikanlısıdır. Haksızlık karşısında dosdoğru durmasını bilir.

1984 yılında Ağrı’da dünyaya gelen Mehmet Emin Kadıhan, özel bir tiyatro içerisinde iki yıl oyunculuk ve ses kontrol eğitimi almıştır. Çeşitli projelere katkı sağlayan oyuncu, Parkalı karakterine hayat verdiği Sevda Kuşun Kanadında dizisiyle adını duyurmuştur. Son dönemde bulunduğu diziler içerisinde Payitaht Abdülhamid de vardır.

Instagram: https://www.instagram.com/memikefendi/

Twitter: https://twitter.com/mehmetkadihan

Vuslat Berrin Şanslı Karakteri – İpek Muştu

ipek muştu

Berrin, Korkmazer ailesinde konağında hizmetlidir. 

1995 yılında dünyaya gelen İpek Muştu, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Kırgınlar Evi adlı oyunda ortaya koyduğu performansla ödül almıştır. 2013 yılında Galip Derviş dizisinde ilk oyunculuk deneyimini kazanmıştır.

Instagram: https://www.instagram.com/ipekmustu/?hl=tr

Vuslat Gülten Şahin Karakteri – Şennur Nogaylar

Korkamazer konağının baş aşçısıdır. İşini yapar; çok fazla dedikoduya girmez, gireni de sevmez.

1957’de Istanbul’da doğmuştur. Aktif tiyatro hayatını sürdüren Şennur Nogaylar, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nda çalışmakta ve Oyuncular Sendikası’nda denetleme görevini devam ettirmektedir. 1990’ların sonundan itibaren birçok dizi ve filmde rol almıştır. En son oynadığı Hayat Sevince Güzel dizisinin dışında Ali Ayse’yi Seviyor, Binbir Gece, Aşk ve Ceza ve Şimdi Onlar düşünsün dizilerinde oynamıştır. Ayrıca Korku Odaları, Hokkabaz ve Döngel Karhanesi filmlerinin oyuncu kadrolarında yer almıştır.

Şennur Nogaylar’a ait sosyal medya hesabı bulunmamaktadır.

Vuslat Sevda Şahin Karakteri – Elif Özkul

elif özkul

Sevda, Faruk ve Gülten’in kızıdır. 

1988 yılında Erzurum’da doğan Elif Özkul, Show Tv ekranlarında yayımlanan Cumartesi Sürprizi’nin sunuculuğunu yapmaktadır. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi alarak çeşitli tiyatro oyunlarında sahneye çıkmıştır. 

Instagram: https://www.instagram.com/elifozkull/?hl=tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *