Yabancı Dizilerdeki En Sıra Dışı Çiftler

0/5 Votes: 0
Report

Description

Dizilerde pek çok aşk hikayesi var. Ama bazı çiftlerin nasıl bir araya geldiklerini anlamak oldukça zor olabiliyor. Yabancı dizilerdeki en sıra dışı çiftler listemizde 8 çiftimize yer verdik.Aklımıza bu kadarı geldi diyelim.Sizlerde yabancı dizilerdeki aklınıza gelen sıra dışı çiftleri sitemizin YORUM kısmını yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz?

 

Yabancı Dizilerdeki En Sıra Dışı Çiftler

 

#8. Supernatural, Sam Winchester ve Ruby:

Sam Winchester ve Ruby
Televizyondaki en tuhaf çiftlerden biri. Sam bir iblis avcısı ve Ruby bir iblis. Hatta Sam daha kuvvetli olabilmek için Ruby’nin kanını içiyor. Üstelik ağabeyi Dean tam Ruby’yi öldürecekken kızı kurtarıyor. Bütün karşılıklı fedakarlıklara rağmen çiftin ilişkilerinin mutlu sonla bitmeyeceği aşikar.

#7. Vampire Diaries (Vampir Günlükleri), Caroline Forbes ve Taylor Lockwood:

Caroline Forbes ve Taylor Lockwood
İlk karşılaşmada birbirlerinden hiç hoşlanmadılar. Kadın adamın asabi olduğunu düşündü. Adam da kadını şımarık ve bencil bulmuştu. Bir insan ve bir vampirin aşkı tuhaftır ama bu çift daha da garip. Biri vampir, diğeri kurt adam! İki düşmanın beraberlik yaşayacağı kimin aklına gelirdi?

#6. The OC, Seth Cohen ve Alex Kelly:

Seth Cohen ve Alex Kelly
Alex güzel, çekici bir punk kızı. Önce Seth’i reddediyor.Ama Seth, Summer’ın yardımı ile Alex’in gönlüne girmeyi başarıyor.

#5. Prison Break, Michael ve Sara:

Prison Break, Michael ve Sara
Sara hapishane doktorudur. Mahkumların flörtöz tutumları ile sık sık karşılaşmaktadır ama Michael’a karşı koyamaz. Bir şekilde ilişki kurarlar ve bir çift olurlar.

#4. The OC, Seth Cohen ve Summer Roberts:

The OC, Seth Cohen ve Summer Roberts
Bu çift Güzel ve Ebleh olarak da bilinir. Seth çizgi roman okuyan yalnız bir alık olarak görünürken, Summer popüler, zengin, alışveriş delisi bir kızdır. Bütün farklılıklara rağmen bir çift olmaktan kendilerini alamazlar.

#3. Buffy The Vampire Slayer, Buffy ve Spike:

Buffy The Vampire Slayer, Buffy ve Spike
Yine çok tuhaf bir çift. Buffy bir vampir avcısı olarak, Spike isimli vampirle aslında daha çok fiziksel bir birliktelik yaşamaya başlar. Tuhaflığın ikiye katlanma sebebi, Spike’ın dizideki en çok nefret edilen karakterlerden biri olmasıdır.

#2. Dexter, Dexter Morgan ve Lila West:

Morgan ve Lila West
Bir seri katil olarak Dexter için sağlam ve uzun süreli ilişki kurmak çok zordur. Rita isimli iyi bir kızla görüşürken karşısına çekici Lila çıkar. Tam da mükemmel çift gibi görünürken Lila’nın takıntılı ve tehlikeli bir hal alması ile işler sarpa sarar.

#1. The Simpsons, Müdür Seymour Skinner ve Edna Krabappel:

Müdür Seymour Skinner ve Edna Krabappel
Garip bir çift daha! Vietnam gazisi Skinner ile öğretmen Edna gizli bir ilişkiye başlar, hatta evlenmeye karar verirler ancak Seymour’un üvey annesi Agnes bu ilişkiye karşıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *