Yaşamak Güzel Şey Filmi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Sinema dünyasına hızlı bir giriş yapmayı planlayan Yaşamak Güzel Şey, usta oyuncu kadrosu ve etkileyici konusuyla film severlerin karşısına çıkıyor. 14 Nisan 2017 tarihi itibariyle sinemaseverlerin karşısına çıkmayı hazırlanan filmin konusunu da şimdiden film tutkunları tarafından merakla bekleniyor. Filmde, pısırık ve yaşam koşullarına boyun eğmek zorunda kalan bir adam bulunuyor. Fakat Müfit’in karşısına da talihsiz bir olay çıkıyor. Bu olaya başkaldırması doğal olarak Müfit’in anti kahramana dönüşmesine de neden oluyor. Fakat Müfit, hayatın tüm güzelliklerini keşfetme şansı ile karşı karşıya kalıyor. Komedi türünde ki filmleri seven kişilerin keyif alarak izleyecekleri bu filmin her sahnesinde kahkaha tufanı kopacak. Komedi ağırlıklı filmleri seven kişilerin zamanlarını en iyi şekilde geçirmelerine yardımcı olacak filmin oyun kadrosunu inceleyecek olursak da şu şekilde belirtmemiz mümkün olacak.

Filmin Usta Oyuncu Kadrosu:

Yasemin Conka:

Filmin başrolünde yer alan Yasemin Conka, ilk olarak spikerlik hayatına başlamış ve zamanla oyunculuk sektörüne adımını atmıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olan başarılı oyuncu Yasemin Conka, pek çok film içerisinde de yer alarak kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmiştir. Şimdiye kadar yer almış oldukları film ve dizileri irdelediğimiz de ise seksenler, gönülçelen, devrim arabaları, Rüya gibi, Hırsız Polis, Bizim ev, Bıyık, Bir İstanbul masalı gibi  önemli dizilerin içerisinde yer almıştır.

Zihni Göktay:

Usta karakterini filmlerde en iyi şekilde izleyicilere yansıtan Zihni Göktay, 1978-1996 yılları içerisinde Radyo Tiyatro Şubesi’nde yönetmen ve oyuncu olarak göreve başlamıştır. Sadece bununla da sınırlı kalmayarak film seslendirmeleri yapmıştır. Ardından ilk kez usta oyuncu Kemal Sunal’ın yer almış olduğu Tosun Paşa” (1976) filminde oynadıktan sonra, yeniden gel bir film yapalım diyerek bu seferde “Atla Gel Şaban” ile “Meraklı Köfteci’de yer almıştır. Türk tiyatrosundaki tuluat geleneğinin en son temsilcilerinden biri olma başarısına sahip Zihni Göktay’ı bu seferde Yaşamak Güzel Şey filmi içerisinde seyretmeye başlayacağız.

Ayşegül Atik:

Birçok skeçlerde yer almış olan Ayşegül Atik’in Komedi tür filmlerinden biri olarak vizyona girmeye hazırlanan Yaşamak Güzel şey filminde olmaması da şaşırtıcı olurdu. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdikten sonra oyunculuğa soyunan Ayşegül Atik, kısa zaman içerisinde de başarısını en iyi şekilde tamamlamıştır. Kendisini En son Babalar duyar dizisi içerisinde görmüştük. Şimdilerde ise Yaşamak Güzel Şey filminde görmeye başlayacağız.

Yaşamak Güzel Şey filminin yönetmenlik koltuğunda ise Müfit Can Saçıntı yer alıyor. Hem yönetmenliğini hem de oyunculuğunu yapmaya soyunan başarılı kişi, çok iyi şeyler çıkardığını yeniden kanıtlamaya başladı. 14 Nisan 2017 Tarihi itibariyle sizlerde kaliteli bir film serüveninden yararlanmaya başlayacaksınız. Filmi keyif dolu şekilde izleyerek kahkahaya boğulacaksınız.

 

Yaşamak Güzel Şey Filmi Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *