Yıldızlar Şahidim Dizisi Konusu ve Oyuncuları

0/5 Votes: 0
Report

Description

Yıldızlar Şahidim ismi ile açıklanan yapım 27 Ocak 2017 cuma akşamı saat 20.00’da bekleyenlerine Star Tv ekranlarında merhaba dedi. Yeni sezonun en dikkat çeken dizilerinden birisi olan Yıldızlar Şahidim konusu ile de kısa zamanda benimsendi. Senaryosunda Pınar Bulut Deren’in imzasını taşıyan bu dizinin yapımcılığını ise Süreç Film kalitesi gerçekleştirmiştir. Yıldızlar Şahidim dizisinin yönetmenliğini ise birçok aşk dizisinden tanınmakta olan Yıldız Hülya Bilban üstlenmektedir. Yıldızlar Şahidim konusu ile 2 genç yıldızın kesişen hayatlarını ve aileleri ile olan mücadelelerini anlatıyor. Dizi içerisinde Özge Gürel, Berk Cankat, Canan Ergüder ve Mesut Akusta gibi ünlü oyuncuların baş rollerini paylaşmakta olduğu Yıldızlar Şahidim konusu ve oyuncu kadrosu ile başarısını şimdiden ortaya koymuş durumda. Dram içeren bölümlerinin yanında, komik sahneleri ile de eğlenceli anlar yaşatan bir yapımdır. Yıldızlar Şahidim oyuncuları ve konusu sayesinde devamını getirebilecek bir yapım olduğunu kanıtlamış durumdadır. Dizinin henüz başlangıçta yer almasından dolayı, henüz izlemeyenler de kolaylıkla takip edebilecektir.

Yıldızlar Şahidim Konusu:


Aras, genç bir pop şarkıcısıdır ve Türkiye’nin büyük bir sevgiyle ve hayranlıkla takip ettiği bir isimdir. Haziran karakteri ise, mahallesinde sıradan bir hayat süren ve Aras’a hayranlığı ile tanışma hayalleri kuran bir genç kızdır. İkili arasında her anlamda çok büyük seviye farkları bulunmaktadır. Bir gün Haziran, Aras’ın verdiği bir konsere gider ve göz göze gelirler. Birbirlerine aşık olurlar ancak çok daha büyük bir engel onları beklemektedir; aileleri. Aras’ın yapımcısı Fikret ve yıllar önce onu terk eden annesi Zeyno, bu ilişkiye karşı çıkacaklardır. Aynı şekilde Haziran’ın annesi de bu ilişkiye karşı çıkacaktır. Zeyno, yeni bir taktik deneyecek ve Haziran’ı yepyeni bir pop şarkıcısı olarak hazırlayıp Fikret’e meydan okuyacaktır. Aynı zamanda da oğlu Aras ile arasını düzeltmek için bu durumu kullanmayı ihmal etmeyecektir. Haziran ve Aras arasında rekabet başlatılır ve düşman dahi olmaları beklenir. Ancak ikili aşklarına yenik düşecek ve çevrelerindeki insanlara rağmen mücadele edeceklerdir. Birlikte olabilmeleri herkes için imkansız gibi görünse de onlar vazgeçmeyecektir. Fikret ise onları ayırmak için sınırları daha da zorlayacak ve ikili için planlar düşünecektir. Bir yandan yeni şöhret dolu hayatına adapte olmaya çalışan Haziran, bir yandan da Aras için değişecek ve ailesini dahi karşısına almayı göze alacaktır. Aras da aynı yollardan geçecektir. Yıldızlar Şahidim oyuncuları arasında geçenler Aras ve Haziran’ın hayatları ile birlikte devam edecektir.


Aras, Haziran’dan önce tamamen şöhretin içerisinde yüzeysel bir hayat süren ve popüler hayatı içerisinde kimin gerçek dostu olduğunu çözemeyen birisi olarak yaşamaktaydı. Aslında bu hayatından sıkılsa da, bir yanı kopamıyor ve mesleğini de sevdiği için devam ediyordu. Haziran ile tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişir. Onunla birlikte gerçekten sevmenin ve aşkın ne demek olduğunu fark edecek olan Aras, Haziran için tamamen değişmeye karar verecek ve aşkı için mücadele verecek. Aynı zamanda aile problemleri olan Aras, annesi ile karşılaştıktan sonra bir karar vermesi gerektiğini fark edecek. Yıllar boyunca annesizlik ile büyümüş olan Aras, bir yandan öfkesi, bir yandan da anne hasreti arasında kalacak ve zor zamanlar yaşayacak.


Haziran, mahallesinde sıradan ve küçük bir hayat sürerken, bir konser ile tüm hayatını değiştirecek olayların içerisine karışacaktır. Aras ile tanışıp birbirlerine aşık olmaları ile birlikte, ikisi için mücadele başlar. Zeyno’nun sırf Fikret’e inat Haziran’ı ünlü hale getirmesi de Aras ve Haziran’ı aynı zamanda rakip yapacaktır. Haziran yeni hayatına rağmen kişiliğini değiştirmese de, çok farklı durumlar içerisinde bulacaktır kendisini. Aras ile birleşmelerine birçok insan engel olmaya çalışsa da, o aşkından vazgeçemeyecek tir. Haziran’ın ailesi de onun zarar görmemesi için Aras’tan uzak olmasını isteyecektir. Çünkü Haziran’ın annesini de yıllar önce babası bir şarkıcı kadın için bırakmıştır. Haziran’ın annesi kızının benzer olaylar içerisinde kalmaması için çok çaba gösterir. Aynı zamanda dedesi de Haziran’ın üstüne titremektedir. Şöhretin içerisinde kaybolmaması için ailesi çok destek olmaktadır. Hatta Zeyno karakteri ortaya çıkıp Haziran’ı ünlü olmaya hazırlarken de ailesinin engeli ile karşılaşacaktır. Fikret’e inat yapıyor gibi görünse de aslında Haziran’ın yeteneğini keşfetmiş ve gerçekten de ünlü olmasını istemiştir. Fikret ise sırf Haziran’ın ünlü olmasını engellemek için çok kötü oyunlar oynamayı planlar ve bu planları devreye soktukça da Aras’ı karşısına alır. Zamanla Aras da Fikret’ten kurtulmak isteyecek ve yollarını ayırmanın planlarını yapacaktır. Çünkü o da Haziran’ın parlamasını ve kariyerinde yükselmesini istemektedir.


Fikret ve Zeyno’nun ilişkisi de çok eski zamanlara dayanmaktadır. Birbirlerine düşman olsalar da aslında büyük bir aşk hikayesi sonucu bu hale gelmişlerdir. Fikret, Zeyno ve Gülçin üçlüsünden oluşan aşk olayları da gittikçe büyüyecektir. Gülçin, Zeyno ve Fikret’in yeniden görüştüğünü duyduktan sonra, Fikret’i kaybetmemek adına planlar yapacaktır. Çünkü asla kaybetmemiş bir kadındır ve bu durumu da savaş gibi görmektedir. Zeyno’nun oğlu Aras için vereceği mücadele ile Fikret’le olan düşmanlığı da işleri karıştırmaya yetecektir. Çünkü Fikret de Aras ve Haziran’ın aşkına karşı çıkacaktır.


Aras ve Haziran için bir diğer engel ise Lila olacaktır. Aslında ilişkileri çok önceden bitmiş olsa da, Haziran hayatlarına girdikten sonra Aras’a yeniden duygular hissettiğini fark edecek ve Haziran’la olmalarını engellemek için Lila da devreye girecektir. Haziran ve Aras’ı kıskandığı için onları ayırmak adına daha çok Haziran’ın üstüne gidecektir.


3 Ocak’ta son bölümünü yayınlamış olan Yıldızlar Şahidim oyuncuları ile oldukça heyecanlı bölümlerin geleceğini gösterdi. Daha farklı olaylar ile gittikçe hızlanacak olan dizinin konusu şimdiden herkesi etkilemiş durumda.

Yıldızlar Şahidim Karakterleri / Oyuncuları:

 

Haziran – Özge Gürel:


Tüm hayali iyi bir şarkıcı olmak olan genç yıldız Haziran karakterine Özge Gürel hayat veriyor. Sıradan bir hayat içerisinde, küçük mahallesinde yaşarken Aras ile hayatları kesişecek ve ondan sonra gelişmeler Haziran için çok daha farklı bir hal alacaktır. Hayallerinin ve aşkının peşinden gitmekten asla vazgeçmeyen bir karakter.

Aras – Berk Cankat:


Genç kızların sevgilisi olmuş Aras, kariyerinin zirvelerine gittikçe tırmanmayı başaran bir yıldızdır. Hayatı Haziran ile kesiştikten sonra aşkla tanışacak ve hayata bakış açısı tamamen değişecek. Yıllar önce onu terk eden anne ve babası ile yüzleşmeye de hazırlanacak. Aras karakterini Berk Cankat canlandırmaktadır.

Zeyno – Canan Ergüder:


Aras’ın annesi rolünde olan Canan Ergüder, Zeyno karakterine can veriyor. Aras’ı yıllar önce terk eden Zeyno, yeniden oğlunun karşısına çıkmak için cesaret bulacak. Başını sürekli belaya sokan Zeyno’nun karışık bir hayatı vardır. Fikret’e olan öfkesi ve aşkından dolayı Haziran’ı ünlü etmek isteyen Zeyno, aslında Haziran’ı tanıdıkça bu işin gerçekten olması gerektiğini de fark edecektir.

Fikret – Mesut Akusta:


Düş Plak Yapım’ın sahibi olan ve tüm müzisyenlerin onunla çalışmak istediği adam. Mesut Akusta’nın oynamakta olduğu Fikret karakteri, Zeyno’nun büyük aşkıdır aynı zamanda. Birçok genç yıldıza şöhreti kazandıran isim olmuştur ve aynı zamanda çok zengin bir iş adamıdır. Ancak çok sinirli ve karanlık yüzü olan bir hayata sahiptir.

Feraye – Aslı İnandık:


Aras’ın sosyal medya hesaplarını yönetme işini devam ettirmekte olan Feraye, aslında Aras’ın bir çalışanı olarak bilinse de, daha çok arkadaşı gibi. Araları oldukça iyi olan Feraye, eğlenceli bir karakter. Sosyal medya fenomeni olan Aslı İnandık, Feraye karakterine hayat vermektedir.

Lila – Dila Danışman:


Aras’ın baş dansçısı olan Lila, herkesin çok beğendiği ve kıskandığı bir karakter. Oldukça başarılı ve popüler olan Lila, Aras ile arkadaş kalmayı başarmış olsa da aslında ona hala duygular beslemektedir. Zamanla bu duygularına engel olamaz.

Haziran’ın Annesi Elmas Hanım – Ceren Soylu:


Elmas Hanım, yıllar önce bir şarkıcı yüzünden eşi tarafından terk edilmiştir. O günden beri bu mesleğe küs olan Elmas Hanım’ın tek hayali kızının iyi bir meslek edinmesi ve mutlu bir hayat sürmesidir.

Kubilay – Özgür Emre Yıldırım:


Haziran’ın dayısı olan Kubilay, aynı zamanda onun abisi gibi olmuş ve mahallede de çok sevilen birisidir. Sürekli para kazanabilmek için yeni işlere atılan ama her seferinde kaybeden komik karakter Kubilay’ı da oyuncu Özgür Emre Yıldırım canlandırıyor.

Ragıp – Yılmaz Gruda:


Emekli memur olan Ragıp Bey, kızına ve torunlarına bağlı bir adam olsa da, sert görünmeye çalışmakta ve sabah aynı saatte kalkmak, her sabah 3 bardak çay içmek gibi takıntıları ile yaşamaktadır. Ragıp Bey, torunu Haziran babasız büyüdüğü için ona çok düşkündür.

Mebruke – İrem Kahyaoğlu:


Fikret’in sekreteri olan Mebruke, şirketin tüm yükünü çeken ve aynı zamanda çok çabuk kandırılabilen bir karakter. Tüm hayali ise bir kez olsun şarkıcı Aras’ın klibinde oynayabilmek. Mebruke karakterini oyuncu İrem Kahyaoğlu üstlenmektedir.

Koray – Berkan Bulut:


Aras’ın yakın arkadaşlarından birisi olan Koray, maddi durumu oldukça iyi olan ve hayatta sadece eğlencesine bakan bir karakter. Aras’ın şöhretinden faydalanarak eğlenceli hayatını daha da genişletmeye çalışacaktır.

Mercan – Merve Bulut:


Haziran’ın yakın arkadaşlarından olan Mercan, Haziran ünlü olduktan sonra menajeri gibi yardımcı olacak. Dobra bir karakter olan Mercan’a Merve Bulut hayat veriyor.

Asuman – Gamze Karaduman:


Haziran’ın mahalleden en yakın dostudur. Kuaförün yanında çalışan Asuman, mahallenin güzellik uzmanı görevini görmektedir. Asuman Haziran’ın değişmesi için çok yardımcı olacaktır. Asuman karakterini oyuncu Gamze Karaduman canlandırmaktadır.

Teo – Necati Kutlu:


Aras’ın kostüm tasarımcısı olan Teo, oldukça renkli ve eğlenceli bir karakter. Oyuncu Necati Kutlu’nun hayat verdiği Teo karakteri, dizinin komedi bölümünde fazlasıyla yer alıyor.

Gülçin – Özge Sezince:


Gülçin karakteri, 35′ lerin deki hayatı içerisinde yaşamakta ve Fikret’le senelerdir bir dargın bir barışık bir ilişki yürütmektedir. Her istediğini elde etmiş ve her zaman el bebek gül bebek büyümüş olan bu kadın, Fikret’i kaybetmemek adına da her şeyi yapacaktır. Özge Sezince’nin oynadığı bir karakterdir.

Harun – Edip Tepeli:


Aras’ın koruması olan Harun, oldukça karakterli ve güvenilir birisidir. Harun karakterini de Edip Tepeli canlandırmaktadır.

Kürşat – Melih Selçuk:


Gülçin’in erkek kardeşi olan Kürşat, aslında bu zengin ve herkesi aşağıda gören aileden çok farklı bir birey. Kendine has tarzı, sertliği ve alçak gönüllülüğü ile farklı bir hayat yaşamayı seçecektir.

Yıldızlar Şahidim Detay:

Kanal: Star Tv
Yönetmen: Yıldız Hülya Bilban
Senarist: Pınar Bulut Deren
Oyuncular: Özge Gürel, Berk Cankat, Canan Ergüder, Aslı İnandık, Mesut Akusta, Dila Danışman, Ceren Soylu, Özgür Emre Yıldırım, Yılmaz Gruda, İrem Kahyaoğlu, Melih Selçun, Berkan Bulut, Gamze Karaduman, Özge Sezince
Tür: Dram, Komedi
Süre: 140 dakika

Yıldızlar Şahidim Tanıtım Fragmanı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *