Liste Film

  Ziyaret – The Visit – Altıncı His Filmi Yönetmeninden

  12.02.2016
  281

  Altıncı His Filmi Yönetmeni M. Night Shyamalan‘ın  Ziyaret Filminin konusu ve yorumlarını bulabileceğiniz Film tanıtımımıza yorumlarınız ile katkı sağlayabilirsiniz. M. Night Shyamalan en parlak zamanlarını yaklaşık 20 yıl önce yaşamıştı. 1999 yapımı Altıncı His’in sonu, seyirci için o kadar tahmin edilemezdi ki bir çok kişi filmi tekrar tekrar izlemişti. Daha sonra çektiği Köy, İşaretler, Mistik Olay (The Happening) ve Sudaki Kız aynı başarıyı yakalayamamıştı.

  the-visit-film-2015-776x436 (1) (1) (1)
  Ziyaret, bir annenin iki çocuğunu büyükanne ve büyükbabalarını görmek üzere yaşadıkları çiftliğe göndermesi ile başlıyor. Çocuklar çiftliğe gittiklerinde yaşlı çift tarafından çok iyi karşılanırlar ve günlerini etrafı tanıyarak geçirmeye başlarlar. Erkek çocuk elinden kamerayı hiç düşürmemektedir.

  The Visit
  Birden herşey garipleşmeye başlar. Dede, samanlıkta çok vakit geçirmekte, nine torununa fırını temizlemek için tamamen içine girmesi gerektiğinde ısrarcı olmaktadır.

  The Visit filmi
  Film giderek artan gerilimin yanı sıra çocukların diyaloglarında göze çarpan şakacı tonla da dikkati çekiyor. Erkek çocuk küfür etmemek için, kızdığı veya korktuğu zaman pop şarkıcılarının isimlerini haykırmaktadır. Çok korkunca kendi kendine “Katy Perry” demektedir.

  ziyaret filmi 2015
  Komedi öğeleri taşımasına rağmen son derece tekinsiz bir film olan Ziyaret, Shyamalan’ın geri dönüşünü müjdeleyen etkileyici bir gerilim filmi.

  Teknik Detay:

  Yönetmen: M. Night Shyamalan
  Oyuncular: Kathryn Hahn, Ed Oxenbould, Peter McRobbie, Jon Douglas Rainey, Deanna Dunagan
  Yapımcı: M. Night Shyamalan, Jason Blum
  Senaryo: M. Night Shyamalan
  Yapım Yılı: 2015
  Ülke: ABD
  Tür: Korku, Komedi

  Ziyaret (The Visit) Filmi Fragmanı:

   

  BİR YORUM YAZIN
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.