Liste Film Sitesi Artık Bundle Uygulamasında

Şu anda 6 farklı dilde kullanılabilen Bundle isimli uygulama kategorileri, tasarımı ve kaynak filtreleme özellikleri ile de kullanıcıların dikkatlerini üzerine çekmektedir.Uygulamayı yapan şirketin Türk olması ve Liste Film sitesini de içerikleri arasına katması bizi gayet gururlandırmıştır.
İleri ki dönemlerde Global pazarda da ismini sıkça duyacağımızı düşündüğümüz mobil haber uygulaması aynı zamanda App Store’un “Türkiye’den Seçtiklerimiz” koleksiyonunda da yer almaktadır.

Liste Film Sitesi Artık Bundle Uygulamasında
30’dan fazla ülkede yayın yapan elit içerik sitelerine yer veren kişiselleştirilmiş mobil haber kaynağı Bundle uygulamasını kullanarak da artık Liste Film içeriklerine erişebileceksiniz.Sizlerde eğer isterseniz Bundle uygulamasını indirdikten sonra Sinema & TV kategorisinden Liste Film‘i takip ederek özgün ve kaliteli içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

bundle
App Store ve Google Play Store den ücretsiz indirebilecek olan güncel haber okuma uygulaması Bundle ile dünyanın en popüler kaynaklarını kolayca takip ederek haberlere hızla ulaşmanız mümkün.

bundle-gorsel
Bundle’a hakkında ayrıntılı bilgiye http://www.bundletheworld.com/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın